2016 zam yağmuruyla başladı

Napalım biz ya kolonya mı içelim, ispirto mu içelim napalım ya. En ucuz içki bira, onun da şişesi zaten 4,5-5 TL. Daha bunun şarabı var, votkası var... Bak tekilaya, jagere falan değinmiyorum.
Ah ah.
Köpek öldüren neyine yetmiyor? :KK53:
Sen istiyor Malibu, mojito, absolut? o zaman bulacak zengin sevgili.

Köpek öldüren neyine yetmiyor? :KK53:
Sen istiyor Malibu, mojito, absolut? o zaman bulacak zengin sevgili.
Hahaha
Ya evde bir şişe jager var, üstünden iki shot içildi, devamını içmeye/içirmeye kıyamıyorum resmen. Ben yurtdışından ucuza getirdim, burada 100 lira mı 120 lira mı ne olmuş :KK43:

Mojito sevmem bak:KK53:

Hahaha
Ya evde bir şişe jager var, üstünden iki shot içildi, devamını içmeye/içirmeye kıyamıyorum resmen. Ben yurtdışından ucuza getirdim, burada 100 lira mı 120 lira mı ne olmuş :KK43:

Kokla kokla, o da bir seçenek. :KK70: Mojito nasıl sevilmez, yapamayan birine denk gelmişsindir :KK49:

Bir tek müze ve örenyerlerine yapılan zama üzüldüm
Zaten ne zaman gitsek tek tük insan oluyor bu fiyattan sonra uğrayan olmaz artık:KK43:

Hahaha

Arada bir pamuğa damlatıp kokla:KK70:

Zamlardan memnunum, niye daha çok zam yapmamışlar ki:KK14: doğalgaz, su, tüp, odun kömür, benzin, toplu taşıma ücretleri, trt katkı payı, kayıp-kaçak bedeline de zam gelsin, nefese alıp verme vergisi, oksijen tüketim vergisi, ayak bastı vergisi de istiyorum :KK59:

İflah olmaz bir zamkoliğim, hergün yemeklerden sonra bir doz almazsam yoksunluk krizine giriyorum.

Arada bir pamuğa damlatıp kokla:KK70:

Zamlardan memnunum, niye daha çok zam yapmamışlar ki:KK14: doğalgaz, su, tüp, odun kömür, benzin, toplu taşıma ücretleri, trt katkı payı, kayıp-kaçak bedeline de zam gelsin, nefese alıp verme vergisi, oksijen tüketim vergisi, ayak bastı vergisi de istiyorum :KK59:

İflah olmaz bir zamkoliğim, hergün yemeklerden sonra bir doz almazsam yoksunluk krizine giriyorum.

Şarkının ismi aram zam zam ama telaffuzu "aham zam zam, aha zam zam, cuk oturmuş :KK70:
Nereden bulursun böyle şeyleri Mune abla, bunları izleyecek yaşta çocuğun yok, torunun yok :KK70:

Şarkının ismi aram zam zam ama telaffuzu "aham zam zam, aha zam zam, cuk oturmuş :KK70:
Nereden bulursun böyle şeyleri Mune abla, bunları izleyecek yaşta çocuğun yok, torunun yok :KK70:
Benden ala çocuk mu olur :KK70:
Valla Google'a sordum o çıkardı karşıma bu şarkıyı, anlamı kimbilir ne ama durumla pek uydu:KK70::KK70:

X