2017 Ekim-Kasım-Aralık Anneleri

Cok iii canım bnm daha bgun aklıma geldı o sırada telefonuna kaydet kalp sesını aklında bulunsun sonra ewde aklına geldıkce dınlersn n guzl anı klsın

ben 5.haftadayim canım çok halsizlik ve uyku oluyor onun dışında çok şükür ağrım yok . biraz pmpirikliyim zaten ağrım olsa dış gebelik mi diye sıkıntı ederdm çok şükür iyiyim şimdilik

bende de hic uyku yok nerdeyse :) eskiden cok uykucuydum simdi acıkıyorum eskiye gore daha erken kalkıyorum ikindide bi uyku bastırıyo. halsizlik yorgunluk vardı bi kac gundur bugun oda azaldi. degisiyo gun icinde benimde canım

doktor size vitamin falan verdimi bana folik asıt dısında bisey vermedi suanlık. bazı kan testleri istedi bidahakine onları yaptırıp gel dedi sizede mi oyle oldu

doktor size vitamin falan verdimi bana folik asıt dısında bisey vermedi suanlık. bazı kan testleri istedi bidahakine onları yaptırıp gel dedi sizede mi oyle oldu
Bana folık asıt werdı testlerı yapıp gttım baska bsy wermedı 10bardk nerdeyse 2lt ye gelıor masallah kac kılosun suan

Bana folık asıt werdı testlerı yapıp gttım baska bsy wermedı 10bardk nerdeyse 2lt ye gelıor masallah kac kılosun suan

cok mu iciyorumkı yaa :) benimde su icmedigim gun bile olurdu eskiden hic sevmem ama doktr diyince iciyorum napıyımm.. en son 50 kiloydum ama 1 kac hafta oldu tartılmayalı

Bakada folik asit le kan hapı verdi benim tahliller yapıldı kansızlık var mis
benden 6 tane degere bakılmasını istedi ama kansızlıga bakılan degerin ismi falan yoktu :KK43: bende merak ediyorum kansızlık var mı diye

daha yaptırmadım zaten iki hafta sonraya dedi ama baska hastaneye gitcem ya sevmedim burayı

Sen istanbuldamısın ? Yok cnm cok fazla dgl normal bnde 50kıloydum 1ayda 2kılo almısımkı bn kılo alamam zorlanırım almakta

benden 6 tane degere bakılmasını istedi ama kansızlıga bakılan degerin ismi falan yoktu :KK43: bende merak ediyorum kansızlık var mı diye

daha yaptırmadım zaten iki hafta sonraya dedi ama baska hastaneye gitcem ya sevmedim burayı
Hemogram degıl mı onun ısmı

X