2017 Ekim-Kasım-Aralık Anneleri

Evet ama korkuyo insan ne bileyim burdan cok sey duydum bos gebelik kimyasal falan bi cok rahatsizlik var yani insan endise duyuyo
Dogru soylrn katiliyorum,ben bile gidemedim dr bu hafta cagirmisti kalb atisl dinleyecektik,haftaya kaldi ve aklim hep orda nasil filan diye dusunuyorum endiseler oluyor tabi ki

ay ben niye biseyden tiksinmiyorum yaa :) daha var heralde zamanı.. gerci cay icmeyi denemedim sut ıcıyorum sabhları. banada doktr 10 bardk su ic dedi

Cayi cok severdim
Aynen ben cok severdim cayi,cay keyfi yapartim hep.ama oyleymis genellikle hamileler cay icemiyorlarmis. Ben peynir filanda istemiyorum su an hic.zabahlari zorlaniyorum ne yesem diye,hasanmis yumurta yiye bildim ancak. Tatli filanda yiyemiyorum. Tavuka diksindim acayib kokusunu bile hisetsem midem saatlerce bulaniyor. Yeni daha corba filan icmeye basladim :110:

Aynen ben cok severdim cayi,cay keyfi yapartim hep.ama oyleymis genellikle hamileler cay icemiyorlarmis. Ben peynir filanda istemiyorum su an hic.zabahlari zorlaniyorum ne yesem diye,hasanmis yumurta yiye bildim ancak. Tatli filanda yiyemiyorum. Tavuka diksindim acayib kokusunu bile hisetsem midem saatlerce bulaniyor. Yeni daha corba filan icmeye basladim :110:
L
Aynn bi cay keyfim var di oda gitti sut iceriz artik canm bizde:eğlence:

X