2017 Ekim-Kasım-Aralık Anneleri

:KK49:Kızlar bugün doktora gittim kan degerim 269dan 832ye yükselmiş 2 günde, çok şükür keyfim yerine geldi.. Rahim duvarı kalınlaşmış salı günü gel keseyi görelim dedi, inşallah sağlıkla ilerler
Bak dedıgım gbı skıntıyı bosuna yaptın bunlar olck ıcını ferah tutt artık keseyı gormeyı beklıcez onuda gorcez ınsallah

5. ve 6. haftadakiler neler hissediyo merak ediyorum benım bazen karnımda gerginlik oluyo belim agrıo yada kasık batması kısa surelı dinlenerek gecıyo zaten evdeyım hep pek is yapmıyorum bu ara evde bazende hic bi his olmuyo merak ediyorum niye olmuyo diye ozamanda :)
ben 5.haftadayim canım çok halsizlik ve uyku oluyor onun dışında çok şükür ağrım yok . biraz pmpirikliyim zaten ağrım olsa dış gebelik mi diye sıkıntı ederdm çok şükür iyiyim şimdilik

Bende 5 haftalığım bazen gerçekten hamilemiyim diye şüpheleniyorum çünkü uyku dışında hiç bi belirtim yok

Sogan kuruyle hamile kaldim dusuk riskim vardi ama cok sukur kalmadi su an ama evet ben de duydum bunu rahmi inceltiuormus o yuzdne bence sogan kuru yaptigi ay insan korunmali
Bnde cunku sogan kuru yaptgım ay hamıle kaldım dusuk rıskı demedı keseyıde gorduk ama bn hep korku ıcındeyım bsy olur mu dıe ysayan warmı acaba dıe sorayım ddm .Rabbım acı gunler kımseye gostermesın ınsallah hrpımız Rabbıme emanetız

Bnde cunku sogan kuru yaptgım ay hamıle kaldım dusuk rıskı demedı keseyıde gorduk ama bn hep korku ıcındeyım bsy olur mu dıe ysayan warmı acaba dıe sorayım ddm .Rabbım acı gunler kımseye gostermesın ınsallah hrpımız Rabbıme emanetız
Bende hep korku içindeyim kese göründü ama iste yinede korkuyo insan

Bn hyırlısıyla 5haftadayım bulantılarım bnm cok erken baslamıstı bu ıkı gundurde bel agrısı sankı gerckten adet olckmısım gbı buyuzden korku gelıor kanamam olur mu acaba dıe onun dısında yawas yawas kalkıp yemek yapıorm bıraz bunun dısında dewamlı uzanıorm yatıorm hep bı uyku halı hep bı yorgunluk

Bn hyırlısıyla 5haftadayım bulantılarım bnm cok erken baslamıstı bu ıkı gundurde bel agrısı sankı gerckten adet olckmısım gbı buyuzden korku gelıor kanamam olur mu acaba dıe onun dısında yawas yawas kalkıp yemek yapıorm bıraz bunun dısında dewamlı uzanıorm yatıorm hep bı uyku halı hep bı yorgunluk
Benim bulantı yok bi tek çok uyuyorum halsizim ağrım da bazen kasiklarim da oluyo doktora ne zaman gideceksin

X