2017 Mayıs - Haziran aylarında hamile kalmak isteyenler

aloretha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2013
288
273
Selam kızlar,
Mayıs, Haziran aylarında hamile kalmak isteyenleri görelim bakalım.
Bu ay ikinci denememizi yapıyoruz bakalım Allah nasip ederse bu ay bebişimiz olsun istiyoruz :dua:

Beklemede olan, denemde olan herkesi görmek isterim :KK49:

aloretha aloretha 16 mayıs:anneadayı:
bogazlikazak bogazlikazak @_myth_:anneadayı: 21 mayıs
_citygirl_ _citygirl_ aysefeytum aysefeytum November 22 November 22 23 mayıs
just__married just__married @Karpuzlimon 25 mayıs
ilkduyansenol ilkduyansenol M maviturna 26 mayıs
Pamukum22 Pamukum22 @kizilcik26 28 mayıs
S SareHumaNur 29 mayıs
efrahuzeyfe efrahuzeyfe A abceee 30 mayıs
scarlet82 scarlet82 @befer K kimyaci87 1 haziran
herbisi herbisi 3 haziran
tulinkrc tulinkrc 8 haziran

Son düzenleme:
Selam kızlar,
Mayıs, Haziran aylarında hamile kalmak isteyenleri görelim bakalım.
Bu ay ikinci denememizi yapıyoruz bakalım Allah nasip ederse bu ay bebişimiz olsun istiyoruz :dua:

Beklemede olan, denemde olan herkesi görmek isterim :KK49:
Ben varım canım aylardır uğraşan:olamaz: yarın hsg çekimim var haftayada ilk defa aşılama yapılacak bakalım insallah bu ay yüzümüz güler:dua:

Ben varım canım aylardır uğraşan:olamaz: yarın hsg çekimim var haftayada ilk defa aşılama yapılacak bakalım insallah bu ay yüzümüz güler:dua:
hayırlı haberler alırsın inşallah canım:dua:
Allah her isteyene hayırlı evlatlar nasip etsin
bizim daha 2. ayımız doktorlar 1 sene denemeden çok işlem yapmıyorlarmış
2 senedir evliyiz bakalım hakkımızda hayırlısı

Ben de tam olarak bu topiği açmak için gelmiştim. İlk paylaşıma bat yazılan topiklerden birine gerçek bir aidiyet kurayım diye.

Buraya o aidiyeti kurabilecek miyiz bilmem ama :)

Madem açılmış israf etmeyelim. Bat tarihlerinde amacına ulaşan güzel annelerin isminin yanına belirteç koyar bu yolda olanlar hakkında fikir edinmek isteyenler için faydalı oluruz diyorum.

Kalabalık bir grup olur inşallah diyeyim şimdiden

Ekleyelim mi bat'ları sevgili konu sahibi aloretha aloretha

ben de varım kızlar geçen ay kimyasal gebelik geçirdim 21nisanda,şimdi yumurtlama Zamanımı bekliyorum yalnız bat ne olacak benim onu bilemedim :)

Ben de tam olarak bu topiği açmak için gelmiştim. İlk paylaşıma bat yazılan topiklerden birine gerçek bir aidiyet kurayım diye.

Buraya o aidiyeti kurabilecek miyiz bilmem ama :)

Madem açılmış israf etmeyelim. Bat tarihlerinde amacına ulaşan güzel annelerin isminin yanına belirteç koyar bu yolda olanlar hakkında fikir edinmek isteyenler için faydalı oluruz diyorum.

Kalabalık bir grup olur inşallah diyeyim şimdiden

Ekleyelim mi bat'ları sevgili konu sahibi aloretha aloretha

tabiki ekleyelim alalım kızlar batları

Ben de varımm beni de ekler misiniz :) Her ne kadar adetim düzensizleşse de takvimim 9 mayısı gösteriyor hayirlisi bakalim.

Ben de varim arkadaslar. Bat 26 mayıs. Gecen ay hsg cekildim ve doktorumun istegiyle korundum. Bende pco var. Bu ay klomenle sansimi deneyecegim. Beni de eklerseniz sevinirim

Benimde bu ay ilk olacak şuan adetimin 2. Günü bat imda 30 mayıs gibi gözüküyor inşallah hepimiz bebisli olarak ayrılırız buradan ve sanırım şubat annelerine gecicez ay insallah:dua::KK9:

X