2016 HAZİRAN AYINDA HAMİLE KALMAK İSTEYENLER

Burada sanırım 3 5 kişi kaldık herkes temmuz sayfasina kaçtı. Orayı takip etmek istemiyorum. Stres olmadan bekleyeceğim. Gebelik olursa da buraya yazarım canlar

Var bundan 3sene once bizde yasadik kullanmadigimiz bisey kalmadi canli sperm bi kac tane dedi doktor tup bebek dedi ben arastirdim ankarada kaan aydost diye bi doktor var kendi sayfasindan yazistik endol ve sudafed diye iki ilac onerdi kullanip test yaptirdik cogalmisti tabi yaninda keci boynuzu tozu ve suyu icti bi tane daha ilac vardi onuda onerdi ama ismi aklima gelmiyor uc ay sonra hamile kaldim simdi ikinciye hamileyim allah isteyen herkese versin
Canım Allah analı babalı büyütmek nasip etsin ilacı kaç tane içecek sabah akşam mı aç mı tok mu

Var bundan 3sene once bizde yasadik kullanmadigimiz bisey kalmadi canli sperm bi kac tane dedi doktor tup bebek dedi ben arastirdim ankarada kaan aydost diye bi doktor var kendi sayfasindan yazistik endol ve sudafed diye iki ilac onerdi kullanip test yaptirdik cogalmisti tabi yaninda keci boynuzu tozu ve suyu icti bi tane daha ilac vardi onuda onerdi ama ismi aklima gelmiyor uc ay sonra hamile kaldim simdi ikinciye hamileyim allah isteyen herkese versin
İlaçları araştırayım dedim biri soğuk algınlığı biri ağrı kesici çıktı yanlış mı hatırlıyorsunuz acaba

Canım prolaktin in kaç çıktı. Onun yüksek olması gebeliği engelliyor. Benimde yüksekti hap içtim
Canm sonuc kac bilmiyorm doktor telefonla sonucu bildirdi ama hafif yukseklik var ilaca gerek yok takip edicez dedi pazartesi kontrolum var o zaman alicam sonuclarimi

mucizegibisin mucizegibisin canım nasılsın? Lekelenme devam ediyor mu. Ben doktora geldi. 8 tane yumurta gelişmiş. Kanda e2 değerime bakılacak. Yüksekse çatlatma iğnesi vermeyecek. Yumurtalar 20 ve 30 mm büyüklüklerinde yani çoğul gebelik riski var. Bilmiyorum ne olacak.

mucizegibisin mucizegibisin canım nasılsın? Lekelenme devam ediyor mu. Ben doktora geldi. 8 tane yumurta gelişmiş. Kanda e2 değerime bakılacak. Yüksekse çatlatma iğnesi vermeyecek. Yumurtalar 20 ve 30 mm büyüklüklerinde yani çoğul gebelik riski var. Bilmiyorum ne olacak.
Maaşallah canım:nazar: Bu ay istediğin sonuca ulaşırsın inşallah:dua:
Çok şükür bugün hiç lekelenme olmadı. Yatıyorum mecbur kalmadıkça kalkmıyorum yerimden.Yarın akşam yine kan testi yaptıracağım. Hayırlısını diliyorum inşallah bir sorun olmaz:dua:

X