2018 tüp bebek yaptıranlar (SIRALI)

Yok aramıyorum belirti arkadaş sorduğı için söyledim 6. Tedavim artık tecrübeliyim:) bendeki problem erken rezerv azlığı fsh yüksek amh düşük
Benimde rezerv az amh kac sizin?insallah bu sefer bebegin tutunur benimde 2.tedavim sizin 6.peki tutunma hic olmadimi ?

Benimde rezerv az amh kac sizin?insallah bu sefer bebegin tutunur benimde 2.tedavim sizin 6.peki tutunma hic olmadimi ?
Kızım haricindeki bütün tedavilerimde kalite sorunu vardı bu tedavide 9 yum toplandı ama 4 tanesi döllendi hepside grade 2 idi. Şimdi 3. Gün 2 tane grade 2a transfer edildi embriyolog %5 fragmantasyonları var bu nedenle 2. Kalite dedi. Tutarlar mı bilmiyorum doktor amh düşük olduğu için az yumurtan kalmış sonda kalan yumurtaların kalitesi düşük oluyor dedi. Sen maşallah 5. Güne getirmişsin benim transfer olmayan 2 yumurtam 5. Güne gidememiş. Bir kere blast transfer oldum oda 4cc kalite idi yani orta kaliteydi tutmadı

Kızım haricindeki bütün tedavilerimde kalite sorunu vardı bu tedavide 9 yum toplandı ama 4 tanesi döllendi hepside grade 2 idi. Şimdi 3. Gün 2 tane grade 2a transfer edildi embriyolog %5 fragmantasyonları var bu nedenle 2. Kalite dedi. Tutarlar mı bilmiyorum doktor amh düşük olduğu için az yumurtan kalmış sonda kalan yumurtaların kalitesi düşük oluyor dedi. Sen maşallah 5. Güne getirmişsin benim transfer olmayan 2 yumurtam 5. Güne gidememiş. Bir kere blast transfer oldum oda 4cc kalite idi yani orta kaliteydi tutmadı
Benimde ilkbtedavide sadece 1 yumurta toplanmisti o gun amh dusuklugu oldugunu ogrenmistim sonra merkezi değiştirdim doktorumdan allah razi olsun coknilgilendi bana 3 ay yapmamam geteken seyleri anlatti vitaminler verdi koca bir saglikli beslenme listesi verdi gunde 1 saat tempolu yuruyus falan derken 7 yumurta toplandi 6 tanesi islem gordu 2 tane 5.gune geldi rabbim sifasini gosterdi tutunurmu bilmem insallah tutunurlar

Insallah yine tutunmustur yada turunmuslardir rabbim hakkinda hayirlisi versin canim cok zor bir surec ozelliklevtransfer sonrasi cok zor ilk tedavimde hic bisey anlamamistim ama simdi daha bi farkli duygularbicerisindeyim sanirim daha bi bilincindeyim

Merhaba hanımlar,
İstanbul'da yaşıyorum, 36 yasindayim. 4 negatif tup bebek deneyimim var. 2018 subat sonu gibi 5. Basliycaz nasibse.
1. Deneme İstanbul tüp bebek merkezinde taze 3. Gun embriyosu ike 2 embriyo transfer edildi(2014temmuz)negatif
2.deneme istanbul tüp bebek merk. 1 adet dondrulmus embriyo (2014 kasim ) negatif
3. Deneme ist. Tüp bebek merk. 2 adet dondrulmus embriyo(2015 nisan ) negatif
4. Deneme Bahceci fulya da 5. Gun 1 adet taze embriyo(2016 Aralık) negatif
5. Tedavi İcin dr. NURETTİN TÜRKTEKİN istanbul tup bebek merkezi..

24 yasindayim
2 başarısız aşılamam
Tek emriyo transferi ile 1 başarız tüp bebek denemem var
Dondurulmuşlarim ile ocak reglisiyle ikinci tedaviye başlıcaz heyecanla bekliyoruz

SİZDE YAŞINIZI, İLİNİZİ, KAÇ EMRIYO TRANSFERI OLDUGUNUZU, DENEME SAYINIZI ,TANSFERDEN SONRA BEKLEMEDE OLDUGUNUZU VE İNŞALLAH HAMİLE KALDIĞINIZI YAZARSANIZ
sıraya ekliycegim

KISACA YAZIN HANIMLAR

Bekliyorum

• @Bal10cukkk istanbul medicana Yaş24 Tek emriyo transferi ile 1 başarısiz tüp bebek denemesi oldu dondurulmuş embriyo ile ocak ayını bekliyor
  • @Mucizeolsakeske istanbul yaş 24 ilk tüp bebek denemesi tek embriyo transferi oldu şuan beklemede
  • @kuzununannesi Antalyamemorial Yaş 29 6.tedavisi 2tane taze embriyo transferi oldu şuan beklemede test günü 26 aralık
  • @Galapyu bursa yaş 24 ilk tüp bebek denemesi tek embriyo transferi yapıldı. HAMİLE :anneadayı::KK200::nazar:
  • @jasmennn istanbul yaş 29 ilk tüp bebek denemesi başarısız oldu. Ocakta 2.tüp bebek tedavisine başlıcak (sebepsiz infertilite)
  • gunes0101 gunes0101 istanbul yaş 33 ilk denemede tek embriyo transferi ile negatif oldu. 2. tedaviye başlandı dondurulmuşları ile şubat ayinda transfer olmayı bekliyor.
  • @Suzan123 istanbul umut tüp bebek 2017de rahim dinlendirme yapıldı ocak da transfer olmayı bekliyor
  • @Melike49 bursa soranus tüp bebek merkezi Yaş 28 İlk tüp bebek tedavisi transferi oldu şuan beklemede 26 aralık test günü
  • @sus_panda istanbul
    Yaş29
    4.tüp bebek tedavisi
    5.transferini oldu şuan beklemede
  • @Dykdyk istanbul
    Yaş 27 ilk tüp bebek tedavisi dondurulmuş embriyoları var transfer günü nü bekliyor.
bende ocakta tup bebek dusunuyorum
Insallah sonucumda pozitif olur.
1 tup bebek denemem kalp atisi olmadigi icin dusuk yaptim
Yasim 31

Ben de ocak ayında ilk tüp bebek tedavime başlayacağım çok heyecanlı ve panik halindeyim 27 yaşındayım

X