2018 tüp bebek yaptıranlar (SIRALI)

Ben geçen sene normal yolla hamile kaldım 25.haftada kaybettim çok ama çok acıydı..oyuzden korkuyorum
Aaa çok sevindim. İnşallah bu sefer sağlıkla alırsın kucağına bebişini :dua:. Bende negatif hissediyorum. İçime öyle doğuyor. İlk zamanlar olumlu hissediyordum ama yarın kan testi yapıcam 10.günüm. 3. Gün embriyosuydu ama belki çıkar.

Aaa çok sevindim. İnşallah bu sefer sağlıkla alırsın kucağına bebişini :dua:. Bende negatif hissediyorum. İçime öyle doğuyor. İlk zamanlar olumlu hissediyordum ama yarın kan testi yapıcam 10.günüm. 3. Gün embriyosuydu ama belki çıkar.
İnşallah pozitifi görürsunuz

Benimde 3.gun transferiydi
6.ve 7.gün idrar testimde çok silik çıktı
8.gün kan verdim pozitif çıktı

Sizinde güzel haberlerinizi bekliyorum

Hakkinızda Hayırlisi olsun inşallah

Amin inşallah.bende 10.günde yaptirdim kan testini bende hep negatif duygular la gittim ve hiç belirtim yoktu olmadı ama yinede yaptiriyim dedim şok geçirdim hiç ama hiç umudum yoktu. Oyuzden çok haklısın ama eminim güzel olucak yarın iyi haberlerle dönüceksin :KK68:buarada benimde 3.gun embriyosuydu

Merhaba arkadaşlar bende dün iğnelere başladım 2.denemem ama kafam karisik 2 folikül gibi görüyorum dedi asistan başlamahiz dedi profesörle konuşup geldi başlıyoruz dediler anlamadım 2 folikül ile başlanirmi tedaviye

Merhaba arkadaşlar bende dün iğnelere başladım 2.denemem ama kafam karisik 2 folikül gibi görüyorum dedi asistan başlamahiz dedi profesörle konuşup geldi başlıyoruz dediler anlamadım 2 folikül ile başlanirmi tedaviye

Yumurta sayısından bahsediyor ama yumurta sayısı bence çok önemli değil yeterki kaliteli olsun.inşallah pozitif sonuç alırsın

Yumurta sayısından bahsediyor ama yumurta sayısı bence çok önemli değil yeterki kaliteli olsun.inşallah pozitif sonuç alırsın
İnşallah canım sabah akşam dua ediyorum hepimize emekler mutlaka karşılığını alır allah kabuk etmeyeceği duayı gönüle düşürmez bu inançla yürüyorum hepimiz mutlu sonları yazalım insallah

İnşallah canım sabah akşam dua ediyorum hepimize emekler mutlaka karşılığını alır allah kabuk etmeyeceği duayı gönüle düşürmez bu inançla yürüyorum hepimiz mutlu sonları yazalım insallah

Bende cok dua ettim cpk sabir gerektiren bi sürecmis Allahim kimseye aratmasin bos cevirmesin ellerimizi .içini ferah tut belirtide arama transfer sonrasi.benim hiç belirtim olmadı

Belli oldumu sonucun merak ettim .umarım pozitif tir eğer negatifsede Allahtan ümit kesilmez:dua:

X