Gebeliğe Hazırlık 2018/Yaz için hamilelik planlayanlar...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahaha aynen canim insallah allahin izniyle olacak bizim isler :)
Valla en sonunda eşim galip gelecek galiba yaza kalacak gibi geliyor bu iş :) ama yani bu şekilde de gittikçe hevesim kaçıyor :KK43: haziranda tatile karnımda bebişimle gitmek istiyordum oğluşumla beraber ailecek. Ama eşimde tatil dönüşü olsun diyor. Off off nasip kısmet...

Valla en sonunda eşim galip gelecek galiba yaza kalacak gibi geliyor bu iş :) ama yani bu şekilde de gittikçe hevesim kaçıyor :KK43: haziranda tatile karnımda bebişimle gitmek istiyordum oğluşumla beraber ailecek. Ama eşimde tatil dönüşü olsun diyor. Off off nasip kısmet...
Tam yaza dogru hamile kalican sen bak demisti dersin :-)

Tam yaza dogru hamile kalican sen bak demisti dersin :-)
Kuzum ben ne kadar geç hamile kalırsam oğlumda o kadar kreşte kalır :KK43: ama ben onu çok özlüyorum işteyken. O yüzden bi an evvel hamile kalıp işten çıkıp evimde durmak istiyorum. Eşime bunu söylediğimde yaza kadar sabret diyor. Buda demek oluyor ki 6+9 ay demek yani bi bucuk yıl. Düşününce psikolojim bozuluyor :KK61:Rabbim cocuğuma acısında bi an önce bana hamilelik nasip etsin. Ne bilim ana yüreği işte hesap kitap dinlemiyor...

Kuzum ben ne kadar geç hamile kalırsam oğlumda o kadar kreşte kalır :KK43: ama ben onu çok özlüyorum işteyken. O yüzden bi an evvel hamile kalıp işten çıkıp evimde durmak istiyorum. Eşime bunu söylediğimde yaza kadar sabret diyor. Buda demek oluyor ki 6+9 ay demek yani bi bucuk yıl. Düşününce psikolojim bozuluyor :KK61:Rabbim cocuğuma acısında bi an önce bana hamilelik nasip etsin. Ne bilim ana yüreği işte hesap kitap dinlemiyor...
Ay ben de evde durmak istiyorum biraz

Yaaa kiyamam uzulme canim insallah gonlune gore olur cokta takma elbet Rabbimin bir bildigi vardir. Benimde adet agrisi sanirim sol kasigim felaket agriyor 3 gundur falan bazen duruyordu 3 gundur cok yordu beni bu agri. Allahtan hayirlisi diyorum ben hep vardir bi bildigi. Sanada bi kapi acicaktir Rabbim merhamet eder oglusuna merak etme gulum :)

Anam sizin bu adamlarda ne inat cikti millet ister bunlarda neyin inadini planini yapiyor acaba. Yap 2.yi ne guzel birlikte buyusunler ama demi :)
Evet canım aslında istiyor ama kendi tercihleri planları var beyefendinin. Nisanda doğsun istiyormuş kendide nisan doğumluymuş, yok efendim ona göre planımızı programımızı yaparmışız izindi oydu buydu. İşte biliyosun söylüyorum genelde sana. Kendince saçma nedenler. :KK43:
Bide dün takvime bakıyorduk tatil reglime denk geliyormu diye. Tam ovu haftasına almışız şansa. Seviniyor ne güzel işte tatilde yaparız bebişi diye. Sanki he diyince oluyor daa hiçç iştee :))))

X