2018 yılı sıfırdan birikime başlayanlar

Kizlaaaar ben geldim bazi sorunlarim vardi kusura bakmayin habersiz gitmek zorunda kaldim amcami kaybettim erkek arkadasimla ayrildik bundan sonra siteye girecegim ins kafam dagilir insallah
Yaa deli kız nerdeydin merak ettim valla. Çok sevindim geri dönmene

Başın sağolsun kaybın için erkek arkadaşınla sorunlar vardı zaten hayırlısın olsun artık

Kizlaaaar ben geldim bazi sorunlarim vardi kusura bakmayin habersiz gitmek zorunda kaldim amcami kaybettim erkek arkadasimla ayrildik bundan sonra siteye girecegim ins kafam dagilir insallah
biz merak ettik seni basiniz sagolsun
erkek arkadasinla ayrilmis olabilirsin uzme canini belki de en iyisi buydu. Evlilik hic çekilmez sukret

tekrardan hosgeldin cnm yaz ara sira

Başınız sağolsun canım, sizlere sabır dilerim.
Erkek arkadaşınla sorunlarin vardı hatırlıyorum, daha mutlu olacağın biri cikacaktir karşına iyi düşün, hayırlısını dile.
Dedim 2019u bekliyor bu kız geri gelmek için. Yeni yepyeni en yeniden biriktirenler topigi açıp dönüş yapacak.

Hoşgeldiiiinnn! :)
Başın sağolsun öncelikle.
Erkek arkadaşın konusunda da hayırlısı buymuş demek ki.
Söylemesi kolay tabi diyorsundur ama insan dönüp baktığında o kadar çok şeye iyi ki olmamış diyor ki.
Hayat her gün yeni bi sayfa..

ne guzel bir soz hayat her gun yeni bir sayfa

Nerdesin sen bakim
Hoşgeldin

Hoşbuldum örtmenim

Hoş geldin
Allah rahmet eylesin
Hayırlısı olsun inşallah özel hayatında da

Amin insallah hic birseyi yoktu bir anda oldu herşey (

Yaa deli kız nerdeydin merak ettim valla. Çok sevindim geri dönmene

Başın sağolsun kaybın için erkek arkadaşınla sorunlar vardı zaten hayırlısın olsun artık

❤ yaaaaa . Amin sagolasin ya lanet herif beni en sonunda sinir hastasi edecek baktim bitirdim Allahim yardim etsin delirme noktasındayım saat kac oldu uyuyamıyorum hazmedemiyorum

biz merak ettik seni basiniz sagolsun
erkek arkadasinla ayrilmis olabilirsin uzme canini belki de en iyisi buydu. Evlilik hic çekilmez sukret

tekrardan hosgeldin cnm yaz ara sira

ya oyle biseyki kime sorsak kendi erkek arkadaşını esini yapmaz der ya hani bende onlardandim ama artık oyle seyler gördüm ki daha fazla katlanamıyorum . Sadece 1 ay kadar dik durursam her seyi atlaticam insallah

Oyyy ❤ geldim sonunda ya bu benim yuzum hiç gulmuyo ki normalde guluyorum da hic boyle hayatim yolunsa gitmiyor Allah affetsin . Inancimda kalmadi aska meske . Bir sure boyle umutsuz giderim ben

Bu hayatta pisman olsamda sessizce oturup agladim kimseye ses etmedim ama bu sefee baskaydi yıllarım gitti bu bana koyuyor ama tek kalemde sildim. Yine de insallah pisman olmam ıçten ice bogulmam tek dilegim bu

ne guzel bir soz hayat her gun yeni bir sayfa

Katiliyorum tatlum ❤

Hepinizi coookkk ozledim sanki eski bi arkadas ortamima kavuşmuş gibi hissettim dışarıda karsilasmisizda hal hatir soruyoruz gibi

Ah ah durup duurp şuna bakıyorum ... Hey gidi günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…