Aşılama 2019 AŞILAMA YAPTIRANLAR VE SÜREÇLER

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benım hıkayemı anlatayım sıze, 31 yasındayım 1 senedır korunmuyorum. Öncelıkle adetımın 3.-4 gunu muayene oldum ve sonrasında "letrol" dıye bır hap yazdı doktorum 5 gun kullan 2 gun bekle ve gel dedı. Bıttıkten sonra tekrar muayene oldum ve tek yumurtam oldugunu soyledı 16mm. O gün iğne yapıldı bana "fostimon15" ertesi gün için bir başka iğne yapıldı " ovitrelle"(aşı seklınde bu iğne kol ya da göbekten yapılabılıyor ben koldan tercıh ettım kas olarak göbekten daha yogun oldugu ıcın).bir gün bekledikten sonra aşılamaya çağırıldım. O gün bugundü işte. Aşılamam yapıldı dinlenmem söylendi bugun. Doktor jel yazdı bu 2 haftalık surede sabah aksam rahımden sıkılacak ve sıkıldıktan sonra 10 dk yürüyecegım evde. Emilimi artıyormus. Bu jel tutunmayı artırıyormus arkadaslar.asılamanın ertesı gün ilişki istedi, şansı artırmak adınaymıs. Sonrası için ise gün aşırı ilişki devam edılecek. Sürecım bu sekılde. Bekleyecegım. Herkese nasıp etsın rabbım☺️

Ya kızlar bana da aşılama yapılacaktı 21.5 mm olmuş yumurtam doktor diğer aya kalsın çok büyümüş dedi sizin kaçtı yapılırken
Merhaba canım benim doktorumda bana öyle dedi daha fazla büyümeden aşılamayı yaptı

Kızlar benim 1. Aşım tutmamıştı 2. Ye yapmak İÇİN doktor çağırdı fakat ben gitmedim bu süreç beni yıprattı

Arkadaşlar bişi sorucam ben iki senedir bebek için tedavi görüyorum gonol f 450 kullanıyorum şuan 3.kutudayım yumurta gelişmiyormuş başta tesrlerim güzel çıktı aşılamayla olucak dedi ama şimdide tüp bebek diyor başına böyle gelmiş varmı bu süreci nasıl geçirme bilirim

X