2019 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Çok şükür elhamdülillah iyiyiz, ben de dış enfeksiyonu geçirmiştim 2 ay kadar önce ilaç kullanınca bıraktık mecbur .
Şimdi bol bol keşif yapiyoruz bidi bidi konusuyoruz .
O konuşmalar insanı kendinden alıyor. Maşallah hepsine. Sanada çok geçmiş olsun. Bende corona olunca bıraktım başlamıştım zaten kesmeye. Ne iyi oldu ama elhamdülillah geceleri uyku yüzü gördüm.

Herkese merhabalar. Biz tam 26 aylık olduk. Geçen ay memeden kestim kuzumu. Biraz zorlandık ama süreci tamamladık çok şükür. Bir de tuvalet eğitimi vereyim dedim ama henüz ona hazır değilmişiz.. Artık yaz sonuna nasip olursa.. İyice dillendik maşallah her türlü konuşmayı yapıyoruz. Yeme konusu bi iyi bi kötü gidiyoruz. Bizim çocuklar fazla iştahlı olmuyor ne yazık ki.. karapisso karapisso sen nasılsın neler yapıyorsun?? Kimse kalmamış galiba ama burayı ara ara günlük niyetine kullanmak güzel.Herkese selamlar sevgiler. Hepiniz Allaha emanet olun..

Herkese merhabalar. Biz tam 26 aylık olduk. Geçen ay memeden kestim kuzumu. Biraz zorlandık ama süreci tamamladık çok şükür. Bir de tuvalet eğitimi vereyim dedim ama henüz ona hazır değilmişiz.. Artık yaz sonuna nasip olursa.. İyice dillendik maşallah her türlü konuşmayı yapıyoruz. Yeme konusu bi iyi bi kötü gidiyoruz. Bizim çocuklar fazla iştahlı olmuyor ne yazık ki.. karapisso karapisso sen nasılsın neler yapıyorsun?? Kimse kalmamış galiba ama burayı ara ara günlük niyetine kullanmak güzel.Herkese selamlar sevgiler. Hepiniz Allaha emanet olun..
Merhaba canım iyi olmanıza sevindim. 23 ayıkken sütten kestim yavrumu. Elhamdülillah çok şükür iyiyiz. Benden başka gelen yazan olmuyor. Ben buralardayım.
Baya muhabbet ediyoruz kızımla.
Erken ve seri konuştu numaram.
Rabbim hepsini korusun.

Merhaba canım iyi olmanıza sevindim. 23 ayıkken sütten kestim yavrumu. Elhamdülillah çok şükür iyiyiz. Benden başka gelen yazan olmuyor. Ben buralardayım.
Rabbim hepsini korusun.
Ben de bakıyorum bazen yazan olmayınca kalıyor.
Biz de bayağı konuşur olduk herşeyi soruyor hayvanları çok seviyoruz.

Günün yarısını dışarda geçiriyoruz.
WC eğitimine de ben hazır değilim sanırım yaz sonuna bakalım nasip.

Seneye inşallah kreşe başlayacağız .

Ben de bakıyorum bazen yazan olmayınca kalıyor.
Biz de bayağı konuşur olduk herşeyi soruyor hayvanları çok seviyoruz.

Günün yarısını dışarda geçiriyoruz.
WC eğitimine de ben hazır değilim sanırım yaz sonuna bakalım nasip.

Seneye inşallah kreşe başlayacağız .
Sen yaz canım bende yazarım elime fırsat geçtikçe.
Bende hazır değilim wc eğitimi için. Senin gibi yaz sonu düşünüyorum.

Rabbim hepsini korusun.
amin canım Rabbim korusun hepsini bize bağışlasın. maşallah bizimde sohbetlerimiz çok koyu. bazen uyumadan anne sohbet edek mi diyor :))) tuvalet eğitimini ben bi denedim ama baktım hazır değil yaz sonu güz gibi bi daha denemeyi düşünüyorum

amin canım Rabbim korusun hepsini bize bağışlasın. maşallah bizimde sohbetlerimiz çok koyu. bazen uyumadan anne sohbet edek mi diyor :))) tuvalet eğitimini ben bi denedim ama baktım hazır değil yaz sonu güz gibi bi daha denemeyi düşünüyorum
Maşallah subhanAllah hepsine. Sağlıkla büyüsünler.

Buradaki kizlarr bebeleriniz 4 yas hepinizin bayadir yillar olmus bakmamisim. Rumuzlarinizi hatirladim ama ... Sevgilerrr
Evet ya büyüdü abla oldu benimm prensesim. NAZ bende senin hatırladım. Herşey yolundadır inşallah. Bizdende kucak dolusu sevgiler.

X