Bebek Beslenmesi 2019 OCAK Anneleri Blw ve Ek Gıdaya Geçiş Serüveni

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Ek Gıdaya Hangi ayda başladiniz? Düşündüğünüz yöntem nedir ?

• Ankete Katılan
    67
Başlattım zaten normalde de evde mayalıyorum sürekli olmamak kaydıyla 😂 bi ekşi oluyor bi tatlı Asya acaba hangisini sevecek
Ohh eline sağlık :) hepsini yesin Asya'm da:)) bnmde ekşi olurdu hep şimdi Bir kilo süte 1 yemek kaşığı koyup 4buçuk saat falan bekletiyorum iyi oluyor ben çok koyuyordum mayasını hep bir de sarıp sarmalıyordum sıcaktan ekşiyordu muhtemelen :))

Günaydın kızlar ❤

Alıştırma bardağı ne tavsiye edersiniz? Avent düşünüyorum. Damlatıyor diyen var damlatmıyor diyen var. Bir de 6+ mı alayım artık yoksa 4+ mı?

Günaydın kızlar ❤

Alıştırma bardağı ne tavsiye edersiniz? Avent düşünüyorum. Damlatıyor diyen var damlatmıyor diyen var. Bir de 6+ mı alayım artık yoksa 4+ mı?
Hangisi iyidir bilemem ama chicco var bizde damlatmiyor hicbisekilde birde 6+ alsan daha iyi olur cunku suan suttten baska fazla birsey tuketmiyorlar 6 dan sonra lazim olacak

6 ayi bekleyenler bn 1 temmuzda baslamayi dusunuyorum varmi bna katilcak olan 173 gunluk oluyo tam 180 degil 🤣 ama annrmlere gidicdm o ara 1 hafta mama sandalyesinde baslasin istedim

X