2019 Şubat' ta gebe olanlar

1200 olmuş doktor az dedi çok yemem lazımmış canım beni baya korkuttu 29 haftaydım. Zaten yiyorum suyumu bol bol içiyorum bünyem bukadar alıyorsa ben ne yapabilirim bilemedim.. elimden geldiğini yapıyorum
Canim takilma son ayda birdenbire kilo aliyorlar. Hic moralini bozma. Bence haftasiyla da hemen hemen uyumlu o kadar da az degil noye korkuttuysa

bizim kontrolümüz bugündü. 31 hafta 1600 gr dedi .herşeyi normal gidiyo şükür.:KK49: aranızda çalışan anneler var mı ?
bana 2 eylülde çalışabilir raporu al dedi.son 3 hafta mecburi izine çıkılıyo onu doğum sonrasına atmanın bi yolu var mı biliyo musunuz acaba:KK64:

bizim kontrolümüz bugündü. 31 hafta 1600 gr dedi .herşeyi normal gidiyo şükür.:KK49: aranızda çalışan anneler var mı ?
bana 2 eylülde çalışabilir raporu al dedi.son 3 hafta mecburi izine çıkılıyo onu doğum sonrasına atmanın bi yolu var mı biliyo musunuz acaba:KK64:
37+2 givi sezaryen olursan atarsin ancak baska da yok.

Haftaya kontrole gideceğim tekrar bakalım durumumuz ne oldu bende mide yanması yok henüz, aşırı hareketlenme var normal oda karnım bir sağ bir sola gidiyor artık :)

Bu arada vajinanızda basınç oluyor mu sabahları uyandığınızda ? Sanki açılma ve bir yeriniz hamlar ya öyle bir his oluyor mu ?

Ben idrar yolu enfeksiyonu geçirdim aman dikkat.. Çok zorlandım ağrı yanma sızlama.. Günde 3 lt su en büyük ilacı imiş..

Ben idrar yolu enfeksiyonu geçirdim aman dikkat.. Çok zorlandım ağrı yanma sızlama.. Günde 3 lt su en büyük ilacı imiş..
İdrar yaparken sıkıntı olmuyor ama altta bi ağrı var özellikle çok yürüdüğüm zaman baskı veriyor sankim anlaam veremedim sabah uyandığımda daha çok oluyor Doğum belirtisi alttan belirti verir mi acaba ? Yalancı Doğum sancısı diyorlar ya ondan mı ki

Biz de iyiyiz çok şükür en son 2100 idik geçen hafta canım 😊 gece de hafif lekelenmem olmuş , anlam veremedim nişan diye düşündüm ama çok erken değil mi doktoruma yazdım

Biz de iyiyiz çok şükür en son 2100 idik geçen hafta canım 😊 gece de hafif lekelenmem olmuş , anlam veremedim nişan diye düşündüm ama çok erken değil mi doktoruma yazdım
Bende belki o kadar olmuşumdur kilo olarak en son 2000 idik kaçıncı haftadasın canım erken Doğum riskin varmıydı doktorundan haber geldimi

Bende belki o kadar olmuşumdur kilo olarak en son 2000 idik kaçıncı haftadasın canım erken Doğum riskin varmıydı doktorundan haber geldimi
34 canım bir sorun yoktu bu zamana kadar doktorumla görüştüm çocuğun hareketlerini sordu sancı olup olmadığını, lekelenmenin devam edip etmediğini sordu yok dedim ben de iyiyiz dedim o zaman sorun yok dedi sancı olursa leke devam ederse falan gelirsin dedi

34 canım bir sorun yoktu bu zamana kadar doktorumla görüştüm çocuğun hareketlerini sordu sancı olup olmadığını, lekelenmenin devam edip etmediğini sordu yok dedim ben de iyiyiz dedim o zaman sorun yok dedi sancı olursa leke devam ederse falan gelirsin dedi
Geçmiş olsun canım sağ salim bebeklerimizi kucağımıza alalım Hayırlısıyla.. en geç 6 haftamız kalmış Rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah hepimize

X