2019 Şubat' ta gebe olanlar

Biz 38 haftalık olduk beklemedeyiz 😊 babamız il dışında görevde inşallah o yanıma gelene kadar bir sürpriz yapmaz oğluşum 💙 hepimize Rabbim sağlıklı kolay doğumlar nasip eder inşallah 🤲🏻

Çatı muayenesi yapıldı mı kızlar😑 haftaya doktorum yapacağını söyledi nasıl oluyor acaba acı oluyor mu merak ediyorum😑😑

Selamlar... Benim ikinci çocuğum.. İlki de sezeryandı.. Bunda da suyu azalmıştı sık takipteydim.. Bugün 15.32 de sezeryan kız 2985 48 cm ☺️☺️ herkese hayırlı doğumlar..

Çatı muayenesi yapıldı mı kızlar😑 haftaya doktorum yapacağını söyledi nasıl oluyor acaba acı oluyor mu merak ediyorum😑😑
Benim yapılmıştı bi daha yapılacak son zamanlar olduğu için kolay ama yine de nefes alıp veriyorsun eğer açılma yoksa parmağı ile kontrol ediyor korkma kendini de kasma canım

Belimden helen hir agri var karin alt kismim ve ust bacaklarim da agriyor dogum sancisi baalangisi olabilir mi? 2 gundur var. Arada da regl agrisi gibi geliyor ama duzenli degil.

Belimden helen hir agri var karin alt kismim ve ust bacaklarim da agriyor dogum sancisi baalangisi olabilir mi? 2 gundur var. Arada da regl agrisi gibi geliyor ama duzenli degil.
Öyle diyorlar Doğum sancısı belden karnına yayılıyormuş devam ediyorsa git hastaneye

Ben erken dogum yaptim kizlar. 34 haftalik oldu oğlum. Bir hafta kuvezde kaldi simdi evimizdeyiz cok şükür herkese hayırlı kolay dogum nasip etsin Rabbim.

Aa gözün aydın canım neden bu kadar erken Doğum oldu ? Amin bizde kurtuluruz inşallah
Tesekkur ederim canim. Darisi saglikli dogum sizlere olsun. Dogum erken başladı 3cm acilma ve suyum gelmisti acilen doğuma alındım biraz zor oldu ama deger herseye her sıkıntıya.

X