2019 ÜÇÜZ ANNELERİ :)

yaa sizin de mi üçüz :)) teki tek kesede mi o halde ?
ayrıca deli misin afedersin :duduk: inşallah olmaz mide bulantın falan. berbat bi dönem :KK43:(((
Benim ikiz canım yani en son biraktigimda oyleydi c.tesi haberini alcam :) ya tabii ki midem bulansin diye degil de bende bi gariplik mi var acaba diye endiseleniyorum sadece

Ya ben kusmak istedigimden degil kime baksam kusuyo ama bende tık yok sorun mu var diye endiseleniyorum yani ama 6 7 haftalarda baslamis bi arkadasin belki erkendir daha kalp atislarini duyayim da yoksa icim rahat etmicek
Bende 3 uz annesiyim cok sukur 14 ocakta dogum yaptim darisi bekleyenlere insallah.benimde bulantim kasik agrim vsvsv hic olmadi cok kolay gecti taa ki son 2 haftaya kadar.kendinize kilo almamaya bakin bebeklere yaricak seyler yiyin yoksa son haftalarda cok zorlanirsiniz.

Bende 3 uz annesiyim cok sukur 14 ocakta dogum yaptim darisi bekleyenlere insallah.benimde bulantim kasik agrim vsvsv hic olmadi cok kolay gecti taa ki son 2 haftaya kadar.kendinize kilo almamaya bakin bebeklere yaricak seyler yiyin yoksa son haftalarda cok zorlanirsiniz.
Tebrik ederim canim😍kac haftalik dogdu bebisler?

Evet Ama cok cok iyi besendim kendime kilo almadim hic bebeklere aldim dogumdan sonrada azcik gobek disinda birseyim kalmadi .sizinkiler ne kac kg dogdular kuvezde kaldilar mi?
Ben de kilo almadim aslinda
54 kiloyla doguma girdim onun zaten 4700 gr mi bebeklerdi:))
Bebekler de haftalariyla uyumluydular 1600 gr ikisi 1500 gr da digeri dogdu.21 gun kuvozde kaldik.benim ucuncu dogumumdu ayrica minyon da oldugumdan fazla tasiyamadim

Ben de kilo almadim aslinda
54 kiloyla doguma girdim onun zaten 4700 gr mi bebeklerdi:))
Bebekler de haftalariyla uyumluydular 1600 gr ikisi 1500 gr da digeri dogdu.21 gun kuvozde kaldik.benim ucuncu dogumumdu ayrica minyon da oldugumdan fazla tasiyamadim
Bende minyonum 1.63 boy 57 kilo ilede hamile kaldim.bayada kalmis sizin bebeisler .kac aylik oldular acaba ?

X