2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Selamlar..
Uzun zaman önce yazıyordum buraya 2019 ikiz hamilesiydim şimdi annesi oldum..
1 nisan da 33+2 haftalık iken doğdular.. bekleyemediler.. şimdi yanımdalar ve 4 aylık olacaklar.. düzeltilmiş yaşları ile 2 aylık.. kimi doktor 4 aylık düşün diyor kimisi 2 aylık düşün onları diyor. Bu beslenme konusunda kafamı çok karıştırdilar..

Gunaydinlar.
Dogumdan once sut pompasi aldiniz mi sizler?
Yoksa evdeyim ne de olsa izin suresince pompaya gerek yok mu ? Fikirlerinizi almak istiyorum.

Gunaydinlar.
Yoksa evdeyim ne de olsa izin suresince pompaya gerek yok mu ? Fikirlerinizi almak istiyorum.
Aldım ben cok gereklı bişey ilk cocugumda emzirdikten sonra kalan sütü sagıyordum Sütün artmasında etkili oluyor baslarda sagarsan Sonrada çalısınca lazım oluyor zaten Cogu markayı denedım en ıyı çeken avent

Selamlar..
Uzun zaman önce yazıyordum buraya 2019 ikiz hamilesiydim şimdi annesi oldum..
1 nisan da 33+2 haftalık iken doğdular.. bekleyemediler.. şimdi yanımdalar ve 4 aylık olacaklar.. düzeltilmiş yaşları ile 2 aylık.. kimi doktor 4 aylık düşün diyor kimisi 2 aylık düşün onları diyor. Bu beslenme konusunda kafamı çok karıştırdilar..
Bence 2aylık gıbı düşün acele etme Yoksa ek gıdaya karsı tepki oluşabılır

Gunaydinlar.
Ben aldım iyikide almışım. İkizlerim doğumdan sonra küvözde kaldılar. Evdeyken her 3 saatte bir sütümü sağıp hastaneye götürdüm

Maliyetini bilemem ama sonucta bebekleri de belki emziremeyeceksiniz, belki sut olmayacak binbir cesit seanryo var onunu gordukten sonra eve satin almak da mantikli olabilir diye dusunuyorum.

Hastanede kuvoze girerlerse ve sut sagmak gerekirse ? Baya dogum yapan kisi bu sekilde daha bebekler pek emmeden sagmislar sutlerini.Benim de kafam karisti.Belki Allah korusun hic gelmeyecek ya da kisa sure.gelecek.Su an icin tam bilmiyoeum napacagimi ben de.

Merhaba arkadaşlar. Çarşamba günü serklaj oldum fakat açılma devam ediyormuş 1cm altın düşmüş, dikişe kadar dayanmış. Hiç sancım ağrımda yok 😢😢😢 hastane ye yatırdılar. Dualarınızda beni unutmayın lütfen, dr cok olumsuz konuşuyor daha 22+5 ikizler

Merhaba arkadaşlar. Çarşamba günü serklaj oldum fakat açılma devam ediyormuş 1cm altın düşmüş, dikişe kadar dayanmış. Hiç sancım ağrımda yok 😢😢😢 hastane ye yatırdılar. Dualarınızda beni unutmayın lütfen, dr cok olumsuz konuşuyor daha 22+5 ikizler
Allah yardımcın olsun canım rabbim evlatlarını sana bağışlasın.

Canım inşallah yaşam sınırına kadar dahi olsa az daha dayanırsın sonrasında küvezde de kalabilirler yeterki sağlıkla doğsunlar. Allah yardımcın olsun, gerçekten yaşamayan bilemez böyle şeyleri duyguları 🤲🏻

Canım inşallah yaşam sınırına kadar dahi olsa az daha dayanırsın sonrasında küvezde de kalabilirler yeterki sağlıkla doğsunlar. Allah yardımcın olsun, gerçekten yaşamayan bilemez böyle şeyleri duyguları 🤲🏻
Cok üzgünüm aniden böyle olması, serklajda işe yaramamış geç kalındı sanırım. Yatıyorum hastanede sadece WC ye kalkıyorum, kasılmamda yok hiç nst de. Aminn aminn

X