2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Öğretmen olup calısır raporu alan varmı Okul kabul etmedımı benımkını yaz donemı oldugu ıcın Malesef 30 da ayrıldım

Bizde Gökçe ve Zeynep koyduk. Kuzularım küvezde hala. Biz eve geldik. Çok özledim kızçelerimi. Çabucak toparlanıp evimize gelseler diye dört gözle bekliyoruz :dua::KK1:
Kaçıncı hafta da ve kaç kg doğdular canm. Tez zamanda gelir yavruların eve inşaallah. Isimleri de çok güzel

Arkadaşlar çalışan ikiz gebeler kaçıncı haftada izne ayrıldınız acaba. Çalışır raporu alıp devam eden oldu mu?
Selam ben bu cuma alacagim, zaten 30+0'da almak gerekiyor; yasal olarak calisamiyorsun sonrasinda...
Ben 36+6da sezaryene girdim 36+5 e kadar çalıştım 18 hafta aktardım :KK9:
Bunu anlayamadim, 35+0'a kadar yasal olarak calisabiliyorsun, sonrasi calisilamiyor diye biliyorum cogul gebelikte?

Selam ben bu cuma alacagim, zaten 30+0'da almak gerekiyor; yasal olarak calisamiyorsun sonrasinda...

Bunu anlayamadim, 35+0'a kadar yasal olarak calisabiliyorsun, sonrasi calisilamiyor diye biliyorum cogul gebelikte?
37 ue kadar çal7şabilirsiniz ki nitekim ben çalıştıö ve 18 hafta aktardım bile

Kızlar ya benim karnım çok sert. Normal mi bu durum. Taş gibi resmen. Zaman geçtikçe duvar gibi olmaya başladı 😄 ikiz olduğu için mi acaba. Agrıyla sertleşir falan deniyor ya. Onu nasıl ayırt edeceğim acaba

Kızlar ya benim karnım çok sert. Normal mi bu durum. Taş gibi resmen. Zaman geçtikçe duvar gibi olmaya başladı 😄 ikiz olduğu için mi acaba. Agrıyla sertleşir falan deniyor ya. Onu nasıl ayırt edeceğim acaba
Ara ara nst yaptır derim. Bende de öyle oluyordu. Hatta doğumdan önceki gün yemek yerken ağzıma lokma attığım anda toplanıyorlardı. Meğerse doğum kasılmasıymış. Ertesi gün tekrar kontrole kendi doktoruma gittiğimde doğumun başladığını öğrendik. İhmal etme çok.

Ara ara nst yaptır derim. Bende de öyle oluyordu. Hatta doğumdan önceki gün yemek yerken ağzıma lokma attığım anda toplanıyorlardı. Meğerse doğum kasılmasıymış. Ertesi gün tekrar kontrole kendi doktoruma gittiğimde doğumun başladığını öğrendik. İhmal etme çok.
Hafi ya ben de sordum doktoruma normal sertlesme dedi; rahim agzima bakti cok iyi su an daha dogum filan yok dedi...

Doğum yapanlar hangi mamayı kullandınız Basta prematıl öneriyorlar Sizce alsammı bır kutu sımdıden Zor bulunuyormus çünkü Hastanede bıde onu aramaya gıtmesın eşim

X