2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Herkese selam, benim de kontrolum cok iyi gecti; 14’unde detayliya girecegim onu da atlatirsam insallah iyi sonuclarla...
Dr cok iyi gorunuyorlar dedi, biri 145 biri 159 gram olmus, 14-15 cm arasi boylari...
Diger bebegim de kizmis cinsiyetini de ogrendik; tahminim dogru cikti bir kiz bir oglan😇
Ay hayırlı olsun darısı başıma :anneadayı: haftaya detaylı ya gideceğim biri erkek diğerini göremedik meraktan catlıyırum diğeri de kız olur hayırlısı ile çok istiyorum bende bir kız nir erkek :KK49:

Kizlar siz ne kadarda bir kontrole gidiyorsunuz? Benim dr beni gecen 4 hafta sonra cagirdi; simdi 3.5 hafta sonra... Her sey yolunda diye adam bizi ayda bir cagiriyor, halbuki hastaneden paket almistik guya 2 haftada bir olacakti kontrollerimiz...

Kizlar siz ne kadarda bir kontrole gidiyorsunuz? Benim dr beni gecen 4 hafta sonra cagirdi; simdi 3.5 hafta sonra... Her sey yolunda diye adam bizi ayda bir cagiriyor, halbuki hastaneden paket almistik guya 2 haftada bir olacakti kontrollerimiz...
Şimdilik 3 haftada bir kontrollerimiz.30 dan sonra azalır sanırım

Günaydın kızlar ve ikiz kuşları :KK200: İyi haftalar

Merhabaaaa :)

Ya ben her gün daha çok heyecan yaşıyorum. Daha 22. hafta içindeyiz ama kafam 28-30 larda.

Hep ne olacak, doğum ne zaman olacak, kaçıncı haftada olacak... Sürekli böyleyim.. Bebekler aşırı hareketli hiç durmadan dürtüyorlar. Göğüslerimin birinden süt sızıyor geceleri. Boynumda sivilceler çıkmıştı et benine dönüştü. Tüm bunlar normal mi ya :KK70:

Merhabaaaa :)

Ya ben her gün daha çok heyecan yaşıyorum. Daha 22. hafta içindeyiz ama kafam 28-30 larda.

Hep ne olacak, doğum ne zaman olacak, kaçıncı haftada olacak... Sürekli böyleyim.. Bebekler aşırı hareketli hiç durmadan dürtüyorlar. Göğüslerimin birinden süt sızıyor geceleri. Boynumda sivilceler çıkmıştı et benine dönüştü. Tüm bunlar normal mi ya :KK70:
Evet tüm bunlar normal :eğlence:

Merhaba kizlar, 23 nisan’imiz kutlu olsun :)

Nasilsiniz? Benim uykum cok azaldi cok ihtiyac da duymuyor oldum :) Gecen konusu gecmisti de kaldi, internette guvenilir bir kaynak bulamadim... Ikiz anneleri de 37. haftaya kadar calisabiliyor mu, yoksa 35 mi?

Ben aynı gün 2 doz vuruldum 12 saat arayla, haftaya tekrarlayacağız dedi doktor, herhalde doğuma yakın tekrar yaptırır gibi düşünüyorum. Benim yüzüm şişti sanki iğnelerden sonra ve sanki koşmuşum gibi yüzüm kızardı, yapan hemşire ödem yapabilir demişti ama sizde de oldu mu öyle
İğnenin tek yan etkisi yüzümdeki kızarıklık oldu benim de. Ödem oluşmadı, tuzlu yememeye dikkat edin bir de bol su içince önler diye düşünüyorum.

Merhaba kizlar, 23 nisan’imiz kutlu olsun :)

Nasilsiniz? Benim uykum cok azaldi cok ihtiyac da duymuyor oldum :) Gecen konusu gecmisti de kaldi, internette guvenilir bir kaynak bulamadim... Ikiz anneleri de 37. haftaya kadar calisabiliyor mu, yoksa 35 mi?
Canim 35 sanirim. Ama sen bi gel 25-30lara kendin cikicaksin zaten resmi izin suren basladigi gibi. Ikiz gebelik hic kolay degil 30lardan sonra

X