2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Kızlar selam, uzun süredir uğramıyordum buralara. 17 temmuzda doğum yapmıştım ben. Birisi 2050 diğeri 2175 gr doğmuştu. Küçük olan 9 gün küvezde kaldı. 27 temmuzda çıkardık hastaneden. Diğerinde ise akciğer tansiyonu çıktı. 34 gün küvezde kaldı. Çok zor günlerden geçtik. Ümidimiz hiç kaybolmadı ama beklemek hele insanın elinden bir şey gelmeden beklemesi çok zormuş. Çarşamba itibarı ile ikisi de yanımızda çok şükür. Tarif edilemeyecek bir duygu. Mışıl mışıl uyuyor kızçeler :KK5: Allah kimseye evlatlarının acısını göstermesin :)

Kızlar selam, uzun süredir uğramıyordum buralara. 17 temmuzda doğum yapmıştım ben. Birisi 2050 diğeri 2175 gr doğmuştu. Küçük olan 9 gün küvezde kaldı. 27 temmuzda çıkardık hastaneden. Diğerinde ise akciğer tansiyonu çıktı. 34 gün küvezde kaldı. Çok zor günlerden geçtik. Ümidimiz hiç kaybolmadı ama beklemek hele insanın elinden bir şey gelmeden beklemesi çok zormuş. Çarşamba itibarı ile ikisi de yanımızda çok şükür. Tarif edilemeyecek bir duygu. Mışıl mışıl uyuyor kızçeler :KK5: Allah kimseye evlatlarının acısını göstermesin :)

Kacinci hafta yaptin dogum canim ? Cok sukur ki gelmis minnoslarin evine🙏🙏 Allah ayirmasin daha sizi.Darisi hepimizin basina.

Gecmis olsun kavusmussun ikizlerine :)

Bende 19.haftadan beri var kasılmalar neredeyse 2 haftada bir yatıyorum hastaneye . Kasılmalar nstde düzenli deilse ve serviks uzunluğu kısalmıyorsa 1 -2 günde taburcu ediyorlar .sizi neden 1 hafta tuttular acaba .
Bende merak ediyordum bizim gibi olup 30 ları gören var mı diye . Kadinlar kulubunden 2 kişi kasilmalar ve serviks kisalmasina ragmen 37 haftalarında doğurdular.
Canım ben 24. Haftamdan beri hastanede yattım taki doğuma kadar 30+3 de doğurdum pazartesi bebeklerim küvezde

Selam kizlar dogum yapan anneler aranizda 3 aylik korunma ignesi olan var mi? Wc gidecek zamani bulamazken bu igneyi nerden oldm dedim 12 gun oldu asiri kanama devam ediyor ustume flaan cikiyo bebeklerdn tetisemiyorm benim kizlarm zatn hic durmuyor kolikler pisman oldum vala oldguma dr deynce oldm nebileym😢 sanki ilskiye girecz de korunmasi kaldi bu yogunluktan😁

Gozun aydin masallah kavusmussun Allah ayirmasn beklemek cok zor 16 gun bir kizimi bekledm bnde. Senin daha uzun cok zor olmstur. Saglkli yanimzda olsnlar yeterki🙏 bizim de 2 kiz tatli oluyo zilliler😍

Teşekkür ederim 🙏😍 Çok zor geçti 1 ay ama sonu mutlu bitti şükürler olsun 🥰 Aradaki farkı kapatıyoruz şimdi yeni gelenle 😍

X