2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Canım benim.kizim emiyor baya iyi çekiyor sağınca benimde sutum 50 falan çıkıyor onlar emdikce süt iniyor ama sen yinede dikkat et dudaklarının kenarına süt birikir ordan anliyabilirsin onlar emdikce göğüs kendini dolduruyomis
Emmiyo işte kız yine arada emiyor da oğlan dudakların değince bile tiksiniyo gibi 😂

Emmiyo işte kız yine arada emiyor da oğlan dudakların değince bile tiksiniyo gibi 😂
Benim kızda emmiyordu alıp ağzına bekliyordu biberon verince hüpletiyordu 😊😊 iki gün önce dr gittik kontrolleri vardı anlattım emzirmeden önce sıcak uygula süt kanalları açılır akış hızlanır elinle emerken yukarıdan aşağı hafifçe ağzına sağdır dedi. küçük sıcak su torbası ile ılık koyuyorum hatta o emerken kıyafetin altında göğüs üstümde tutuyorum etkili oldu hafif masajda yapiyorum gogsume dedigi gibi emiyor iki gündür denesen mi sende?

Benim kızda emmiyordu alıp ağzına bekliyordu biberon verince hüpletiyordu 😊😊 iki gün önce dr gittik kontrolleri vardı anlattım emzirmeden önce sıcak uygula süt kanalları açılır akış hızlanır elinle emerken yukarıdan aşağı hafifçe ağzına sağdır dedi. küçük sıcak su torbası ile ılık koyuyorum hatta o emerken kıyafetin altında göğüs üstümde tutuyorum etkili oldu hafif masajda yapiyorum gogsume dedigi gibi emiyor iki gündür denesen mi sende?
Benim bebişler henüz 2 buçuk kilo 3 ün üzerine bi çıksınlar bende deniyxem şimdi küçükler diye yormak istemiyorum

Kizlar. Bende 25 gun once dogum yaptim. Ikizlerden biri yanimda digeri kuvezde. Ins o ds yakin zamanda cikip eve geldiginde tek basima nasil bakicam. Onu dusunuyorum. Siz ikizlerinize tekmi bakiyosunuz. Yardim aliyomusunuz

Selamlar herkese, benim ikizler 4 aylik oldu cok sukur masallah da egride baya ortalamanin uzerindeler; moral bozmayin dusuk dogum kilonuz varsa :)

veriyorum sağıp lansiloh biberon kullanıyorum en az akışlı anne ucuna en yakın diye çok tavsiye eden oldu enjektör ile de verdim başlarda çok güzel çekiyor enjektörü biberonu meme de sonuç alamıyorum güçlensin emmesi değişir diye umudum fakat bu arada iyice alışırsa memeyi emmek zor gelir reddederse diye kafam karıştı da. Emzirmek ve beslenme oldukça zorlu bir surecmis hepimize Allah kolaylık versin 🙏🙏🙏
Her beslenmede once meme sonra biberon verirseniz memeyi birakmazlar, merak etmeyin. Sadece her zaman once memede israrci olun, sutunuzu de sagin sagilmisi verin biberonla da.

Her beslenmede once meme sonra biberon verirseniz memeyi birakmazlar, merak etmeyin. Sadece her zaman once memede israrci olun, sutunuzu de sagin sagilmisi verin biberonla da.
Biberonu hayatinizdan cikarmadaginiz surece sütünüz artmaz diyorlar. Biberon yerine enjektor kullan demisti saglik ocagindaki ebem. Ama bebegim sarilik olunca 5.gun mecbur hayatima biberonu soktum. Ve gercektende nazlanarak emiyolar. Emmeyi bilmiyor hala bebegim. Gercekten cok zor bi surec

Arada sirada yapiyordu.Devamli mi peki? Yesil kaka ya cok beslenme ya da usutme diye biliyorum.
Similac kullandım geçen hafta yeşil olmuştu ben usuttu sandım sonra Bebelac kullandık şimdi tekrar similac kullanıyorum yine yeşil oldu. sonra baktım internette olmuş birkaç kişide daha. Evolvia kullananda da olmuş Bebelac da da. Bize similacda oldu. Acaba bir sorun olur mu organlara falan 🙄

Similac kullandım geçen hafta yeşil olmuştu ben usuttu sandım sonra Bebelac kullandık şimdi tekrar similac kullanıyorum yine yeşil oldu. sonra baktım internette olmuş birkaç kişide daha. Evolvia kullananda da olmuş Bebelac da da. Bize similacda oldu. Acaba bir sorun olur mu organlara falan 🙄

Kakanin kivaminda miktarinda degisiklik var mi peki? Mukuslu,sulu,kopuklu,sayi olarak fazla vs?

Benim oğlan seninkilerden de az canım dr dedi bana 3 kilo olsunlar daha da gelişecekler ama sen ver bu sekilde diye ve oğlan kızdan daha iyi emiyor kilosu az olsada
Peki ne kadar tok kalabiliyo benim kız emince yarım saat sonra yine uyanıyo zaten emerken yorulup uykuya dalıyo o yüzden bira daha güçlensin istiyorum kendimce. Belki daha kuvvetli çekince erken yorulmaz

X