2020 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    352
Bu kadar ciglikli aglamanin oduku bindis olsa baride geceme acimasam. Ofkeliyim ya uyumuyor zikkim varmis gibi agliyor. Kalkmak istemiyorum 2 saat vari uyu diye dua ediyorum .ev zaten isinmiyo yat kalk iyice dondum titreye titreye cocuk salliyorum .herseye uyaniyo parke cirirtisina yatak gicirtisina derin nefes alma sesine ip ign her halta uyaniyo 😓
Canım benim ya keşke Çınarın bu sıkıntısı için bir çözüm sunsam sana elimden bir şey gelse o kadar üzülüyorum ki😔 kuzum sen fayda alırsın almazsın bir denemekte yarar var diyip uyku eğitimi için sayfalara baksa instadan, bir bakarsın belki kafana yatan olur. Bence de şuanda diş olabilir ama kaç aydır çok yıprandın kuzum 😔

Klasik erkek canim . Benim esimde oyle rahat kisilik . Dun biraktim cocugu yaticam basim agriyo dedim tamam dedi gittim 2 dk sonra bi aglama sesi namaza durmus oda oyuncaktan tutup kalkmis agzini vurmus kanamis nasil uzuldum .sonra aldim cocugu napayim... bende tam tersi asiri pimpirikliyim ve bu beni cok yoruyor ..
Pinkerest alıntılayınca gördüm bende canım ya kıyamam damadıma ☹️ Geçmiş olsun 💐 Allah beterinden korusun

Bu kadar ciglikli aglamanin oduku bindis olsa baride geceme acimasam. Ofkeliyim ya uyumuyor zikkim varmis gibi agliyor. Kalkmak istemiyorum 2 saat vari uyu diye dua ediyorum .ev zaten isinmiyo yat kalk iyice dondum titreye titreye cocuk salliyorum .herseye uyaniyo parke cirirtisina yatak gicirtisina derin nefes alma sesine ip ign her halta uyaniyo 😓
Ah pinkim keşke senin için bişey yapabilsek 😣 bende bazı akşamlar ağrı kesici verdim ağrısı var da ondan mı uyanıyor diye hiç bi faydasını görmedim .

😓😓 bol bol uyuyan bebekler baska grupa gecmis pinkk.. arada yapmasına bile dayanamiyorum Allah sabjr versinn degerlerine ne zaman bakilcak tekrar

😓😓 bol bol uyuyan bebekler baska grupa gecmis pinkk.. arada yapmasına bile dayanamiyorum Allah sabjr versinn degerlerine ne zaman bakilcak tekrar
Cnm subat basimda goturcem bugun yarin randevusunu alirim . Kansizliga attik sucu bakalim ne cikcak .inan bombos agliyor donuyor ona bile agliyor mizirti olsa neyse bir tepinisi var ugunarak agliyor dersinki biyerdenn dustu

Bu ara gece kalkip oturmlar bizddde var ac degil ,agrisi yok kalkip beşiğe dikiliyor aaa aaaa oyun oynuyor 🤦‍♀️🤦‍♀️ yatirmaya calissam agliyor kaldirsam yuruycem dıye agliyor simdide karsimda esniyor
Bizimde canım. Erken uyutsamda geç uyutsamda gece kalkıp bizimle oturuyor. Dun gece bır uyandı saat 2 ye dogru uyutamadım.oturdu bizimle. Ben meme verdım salladım babası salladı. Olmadı uyutamadık kaç saat. Biz uyudukmu oda erken uyuyor ve uyanmıyor kolay kolay. Ama biz oturduk mu taa odasından hissediyor sanki oturdugum uzu kalkıyor emzırıyorm uyutamıyrm. Emeklemeye basladı hep gozum ustunde ne ıs ne guc valla genelde bebenin arkasından kosturuyorum saağğlık olsun canısağolsun aşkıtomun😍

Cnm subat basimda goturcem bugun yarin randevusunu alirim . Kansizliga attik sucu bakalim ne cikcak .inan bombos agliyor donuyor ona bile agliyor mizirti olsa neyse bir tepinisi var ugunarak agliyor dersinki biyerdenn dustu
Kansızlık uykusuzlukta yapıyor mu ki pinkim yaa 😒

Aksilikten canim cok iyi biliyorum o ağlamayı 🤦‍♀️🤦‍♀️ ins. Ilaclar ise yariyordur hemen kandan yansimaZ bncd kuzum az sakinlsse bile iyi

Bizimde canım. Erken uyutsamda geç uyutsamda gece kalkıp bizimle oturuyor. Dun gece bır uyandı saat 2 ye dogru uyutamadım.oturdu bizimle. Ben meme verdım salladım babası salladı. Olmadı uyutamadık kaç saat. Biz uyudukmu oda erken uyuyor ve uyanmıyor kolay kolay. Ama biz oturduk mu taa odasından hissediyor sanki oturdugum uzu kalkıyor emzırıyorm uyutamıyrm. Emeklemeye basladı hep gozum ustunde ne ıs ne guc valla genelde bebenin arkasından kosturuyorum saağğlık olsun canısağolsun aşkıtomun😍

😅😅 benimki 6aydan beri emekliyor yorulmuyorda cnm simdi ayaga kalkmayi ogrendigi icin gece bile kalkip dikiliyor yatirsam agliyor ,biraksam daha cok agliyor iste gece bn otursam hadi otursun benimlede sabahinkorunde geri kalktigimiz icin gecede oturmuyorum 2saat bari bolunmeden uyusam tum gece uykumu almis hissediyorum🤦‍♀️😅 surekli kalkincada huy yapar diye dsuunuyorum

Hay maşallah 🥰 bugün bebekler firarda 🤣 PeRRieR PeRRieR

😅😅 benimki 6aydan beri emekliyor yorulmuyorda cnm simdi ayaga kalkmayi ogrendigi icin gece bile kalkip dikiliyor yatirsam agliyor ,biraksam daha cok agliyor iste gece bn otursam hadi otursun benimlede sabahinkorunde geri kalktigimiz icin gecede oturmuyorum 2saat bari bolunmeden uyusam tum gece uykumu almis hissediyorum🤦‍♀️😅 surekli kalkincada huy yapar diye dsuunuyorum
Cok degusuk ve datlu bır heyecan valla ılk oglanda 8 aylıkken emeklemısti.odaya geldiğim de nerde bulacm dıye heyecan oluyor bende yada hangi delikte bulacam diye hahaha.. Dun ben mutfaktyken esim dedı cabuk gel bak bak dıye.. Anam bı geldımkı benım oglan gaza gelmiş gidiiiii🤣hemen kameralar flashlar canlı kamera baglantıları yapıldı bebem emekliyor dıye hahahaha. 🧿🧿Çok sevimli oluyorlar Allahım cocuklarımızı esirgesin AMIN 🙏

X