2020 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    352
He biliyordum bu tarzda bı acıklama yapacağını gulmenden :KK70:gunaaydın canım yenimi anladın der gıbı olmus :KK70: He yaaa yenı anladım. Otekinin ustunden 12 sene gectıde unutmuşum bu isleri hohohoo :KK70:
Sapkanizi takaydiniz basiniza gunes gecmezdi 🤣🤣ama iyikide gelmis hans pasa😂😂 hans dedikde hans sunmet oldumu 🤣🤣🤦‍♀️ yoksam gercek bir hansmi 🤣🤣🤣

Kime cekmis hic fikrim yok🤣🤣

Yuruse bi yandan daha iyi canim büyükler ezmez 🤦‍♀️😅
🤦‍♀️ kesin bebennesidir😂😂 .. hahahaha canim benimki bide buyuk daha gibi cinar yanimda minmacik yaa ezcek.die korkuyorum.surekli arkanda yaninda vs die uyariyorum 😅😅. Ayaga kalkiyo anne kiiizz koss cocuyun kalkti yine dio 😂

Ben yurutec almadım sıkıntıda orda zaten. Neyse 🙄
Yurutec benim elim ayagim kariatirmayi cok seviyo aksam koydum.mutfak topladim su sisesini gezdirdi mutfak havlusunu gezdirdi poset verdim posete gezdirdi en son ablasinim odasimdan bebek arabasini almis yutecim icinden gayretli gayretki bebek arabasini suruyodu yuz ifadeside bi ciddiydiki gulmekten oldum:rolleyes::KK8:

Yurutec benim elim ayagim kariatirmayi cok seviyo aksam koydum.mutfak topladim su sisesini gezdirdi mutfak havlusunu gezdirdi poset verdim posete gezdirdi en son ablasinim odasimdan bebek arabasini almis yutecim icinden gayretli gayretki bebek arabasini suruyodu yuz ifadeside bi ciddiydiki gulmekten oldum:rolleyes::KK8:
Ben artik eline ne versem hic oyalanmiyor ya

Gittinizmi cnm naptiniz? Iyi bizde kanka nolsun biraz degisik bir gundu 🤦‍♀️.tam yemek yicez kapi caldi kvgil ve yemekde kendimize yetecek kadardi 🤣🤣 paylastik 🤣ama Rabbim nasil bereketini veriyor valla ...
Habersiz mi gelmişler kanka? Evet kuzun kardeşimdeyiz daha şimdi uyuttum Zeynep’i dalmasını bekliyorum inşallah uyur ya 4 saatlik uyku ile duruyorum inan dün 2 de yattım sabah 6 da kalktım:KK43:

Habersiz mi gelmişler kanka? Evet kuzun kardeşimdeyiz daha şimdi uyuttum Zeynep’i dalmasını bekliyorum inşallah uyur ya 4 saatlik uyku ile duruyorum inan dün 2 de yattım sabah 6 da kalktım:KK43:
Evet kanka bize bisey almislar onu birakalim diye herzaman ararlardi neyseki kotu gecmedi 😅. 4 saatlik uyku bile bana cazip geldi o kdar uyku fakiriyim 🤣🤣🤦‍♀️ . Insallah uyuyosumdur kanka dinlen yime yol var 🙄

ne diye kalkarsin ki hayir 1 saat emdin yat tam yaticam beee beeee agla calisirken hapi yuttuk burnu tikali gibiydi damla damlattim hala bi yatamiyor

Evet canım.aynen boyleyız. Ben ki alarmsız uyanan Bir insanım hıc boyle olmamıştım eşim 2 gun ıse gec kaldı oda uyanamamış alarmı duymamıs.bende bebısı salona gelıp sallıyorum yatak odasında babasını uyutmuyoruz cunku sesten. Burada uyuya kalmışım.. Adam gec kaldı işe. Yemek sofrasına oturuyoruz bugun kendime tabak bıle koymadım cunku bebıse yediriyorm kendim yiyemiyorum en son ben yiyorum bazen de ayakta atıstırıyrum.. Sürekli beni ıstyor. Totosunu yedıgım. Yurudukleri zaman napcz bakalım Insallah yurusunlerde hayırlısı ile :) ev ısı desen aynen oyle yarım yamalak valla işin ucunu bırakmamaya calısıyorum bırakırsam kayar. Oyuncakları gunde 50 kez topluyorum tekrar dagılıyor..bazen diyorum amaan bıraz sal gitsin ama salamıyorumda.. Diyorum ya bırakırsam kayar.. Ki salmadıgım halde boyle bu hale geliyor ev.. Gunde 2 kez evı supuruyor um bebenın elıne ekmektir meyvedir cok veriyoruz cunku kendı ogrensin diye abbov bı gorsen evin halini... 3 4 yasına gelceği zamanı byuk bır hasretle bekliyorum Rabbimin de ızni ile. Bıraz kendilerini kurtarabilselerdi :) 1 Ysından sonra biraz daha rahatlarız dıye temenni ediyorum ve boyle olacagını dusunuyorum :) sağlık olsun :)
Günde 50 defa toplarsan sen kayarsın, bırak ev kaysın 😜
3 yaş güzel bir yaş, artık akılları birçok şeye eriyor.
Ama bu sefer ben büyümesinin her anının tadını çıkarmak istiyorum.
İlk çocukta büyüsün diye bekledim, tadı çıkarılacak günler geçirmedik pek.
Bu muhtemelen son çocuk, son bebek sevişimiz diye diye zamanı tutuyorum 😊
Ama geceleri ben de 3-4 yaşın hayalini kuruyorum 😄

Ben 1 yaştan sonra kolay olacagini dusunemiyorum maalesef. En az 2.5 yaş diye düşünüyorum...

Çoğunlukla önden çocukları doyurduysam kendim esimle yiyebiliyorum. Yine onlara da vererek. Ama onlari doyurcaksam adam akilli önden kendim yiyorum. Çünkü bir yandan diyet yapmaya da çalışıyorum. Gunduz desen 3 posta ikisini sirayla yediriyorumki hangisi ne kadwr yemis goreyim. Ayni anda verince anlayamiyorum. Uyku durumlari ikisininde karisik. Buyuk olan da hâla gece yada sabah cok erken saatte uyaniyor, agliyor. Artik kucukte tamamen uyandisa en az 1 saatten asagi uyanmıyor. Bazen bir kaos bir girdabın icinde gibiyim. Hergunum aynı ve boyle surecekmis gibi geliyor
Bu büyükler ne zaman uyuyacak ya bunların derdi ne?
Artık uykusu düzelse demez oldum, büyüyünce kendi başının çaresine bakacak nasıl olsa diyorum.
Yaş 10 falan 😄

Evet kanka bize bisey almislar onu birakalim diye herzaman ararlardi neyseki kotu gecmedi 😅. 4 saatlik uyku bile bana cazip geldi o kdar uyku fakiriyim 🤣🤣🤦‍♀️ . Insallah uyuyosumdur kanka dinlen yime yol var 🙄
Canım kankam ya inşallah Çınar düzelir diye o kadar çok dua ediyorum ki, uyudu çok şükür kuzum, yine yolculuk var bu sefer en sevilmeyene😔😔

Bnde koyuyorum cnm aynen mutfak toplarken mecbur yerede oturtamiyorum cok soguk bu ara ev isitamiyoruz evi valla . Cinar yuruteci oturarak kullanmiyo sanki biri onu yutuyimus gibi dengesini sagliyo o yuzdn koymaktan cekinmiyorum ☺
Bizimkide yürütece binmedi binmedi. Şimdi kenarda duruyor ya dikkatini çekiyor. Kendisi içine giriyor. Oyuncaklarıyla oynuyor. Sonra geri içinden çıkıyor 😂😂 dedim koca bebek binmedin binmedin yürüdükten sonra binesi geldi hahahaha 😂
Kaldırmam lazım ama bazen binicem diye tekerlekleri kayıyor o da onla birlikte kayıyoyr bir yerini sakatlıycak.

Bu büyükler ne zaman uyuyacak ya bunların derdi ne?
Artık uykusu düzelse demez oldum, büyüyünce kendi başının çaresine bakacak nasıl olsa diyorum.
Yaş 10 falan 😄
Yine delirmeli bir geceden sabaha erdim. Sinirlerim cok bozuk. Eslem kac defa uyandı bilmiyorum. Hala ziril ziril ağlıyor. Oteki de 5.30da agladi karni agrimis. Simdi ikisine de birer gaz surubu vercem

X