2020 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    313
Selam kızlar 3 yaş sendromları nasıl gidiyor 🤪 Bizimki dediğini yaptırmak için ağlıyor yerlerde tepiniyor 😣 yarım yamalak konuşuyor biraz geç konuştu. Konuşmak yerine ıığğ ıığğ diye elimizden tutup götürüyor, istediği şeyi elimizi götürtüp istiyor. Aslında adını biliyor ama işte söylemiyor🤷‍♀️ Çok yemek seçiyor 😞 Herşeyi yemiyor. Bezide bırakamadık daha. 😒 Kreşe vermeyi düşünüyorum ama nasıl olur bilmiyorum.Varmı benim gibi olan?

Selam kızlar 3 yaş sendromları nasıl gidiyor 🤪 Bizimki dediğini yaptırmak için ağlıyor yerlerde tepiniyor 😣 yarım yamalak konuşuyor biraz geç konuştu. Konuşmak yerine ıığğ ıığğ diye elimizden tutup götürüyor, istediği şeyi elimizi götürtüp istiyor. Aslında adını biliyor ama işte söylemiyor🤷‍♀️ Çok yemek seçiyor 😞 Herşeyi yemiyor. Bezide bırakamadık daha. 😒 Kreşe vermeyi düşünüyorum ama nasıl olur bilmiyorum.Varmı benim gibi olan?
Sanırım bu şartlarda vermek pek doğru olmaz ya da bir pedagogdan destek almak en güzeli olur.

Yok ya bana hiç yapmadı. Herkese aynı etkiyi yapar mı bilmem ama 😊 Bu arada kullanırsan aklında olsun ilk 2 ay lekelenme, ara kanama vs yapabiliyor. Sonrası çok rahat ama.. Benim kanamam çok yoğun olur ve uzun sürer normalde, yazz kullanırken hem süresi kısaldı hem de kanamam azalmıştı.
Emzirirken kullanılıyor mu

Kızlarrrr nasılsınız???
Uzun zamandır giremiyorum benim oğlanlar telefonuma el koydu bi girdim ki;
Kimi guru, kimi popüler, kimi prof üye olmuş ben hala aktif üyedeyim(aktif olmadığım halde)😂
Yaaa kızlar benim minnoş çok yaramaz oldu abisi çok efendiydi o yaramaz oldu o okuldayken beni sürekli ayakta gezdiriyor bi dk oturamıyorum
Abisi gelince de ikisi başlıyorlar yatana kadar yumruk yumruğa 🤣🤣

Kızlar selam artık kimse yazmiyor. Ben ise basladim benim kızda kress ama sürekli hasta şuanda da crp lökosit yüksek kulağını tutup agliyor orta kulak iltihaplanmis ateşi var :KK43: antibiyotik başladık yarın yine görmek istiyor cocuk doktoru
Çok yoruldum şu sıra:KK43: siz neler yapıyorsunuz

Kızlar selam artık kimse yazmiyor. Ben ise basladim benim kızda kress ama sürekli hasta şuanda da crp lökosit yüksek kulağını tutup agliyor orta kulak iltihaplanmis ateşi var :KK43: antibiyotik başladık yarın yine görmek istiyor cocuk doktoru
Kreş ortamında oluyor ilk 1 2 sene bağışıklık kazanacak merak etme enfeksiyon baya yüksek anlaşılan antibiyotik dozu ayarlamak ya da değişmek lazım tekrar gitmeniz iyi olaxak işin de hayırlı olsun canım

Çok geçmiş olsun canım🙏
Minnoşlar hasta olmasınlar😔
Eğer içerse dut kürü verebilirsin(Saraçoğlu nun)
Kandaki enfeksiyonu (crp) çok rahat düşürüyor
Allahım kolaylık versin inşallah 😍

Eşinizin fistülü geçti mi peki bilgi verir misiniz lütfen
evet gecti cok şükür.
belki hala okuyan eski arkadaşlar vardır ben üçüncüye hamileyim arkadaşlar ayvayı yedik anlayacağınız 🥹
oyyy 🙈 Allahım once saglikla kucagina almayi nasip etsin veeee kuvet versin canım 🙏🥰
Aynen canım son kulvara girdim erkek olacak nasip olursa teyzesi siz napiyorsunuz nasılsınız
ay bir hamiş daha. hayirli olsun canim. 🥰
merhabalaaaarrr,
Çocugu bu yıl kreşe başlayanlar var mı aramızda??
biz gecen sene tam gün olarak basladik. yani bu sene ikinci senesiydi. cok şükür alıştık.
baharcim ilk zamanlar oyle oluyor. zor biliyorum ama boyle boyle buyuyecekler. senin de tekrardan işe baslamana cok sevindim.

X