2020 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    313
Benim şapşik büyüdü de yaramazlık yapıyor kızlar🤣 bugün yatakodasında giyiniyorum hızlı hızlı hastaneye gidecez malum. Bu sessizce banyoya geçmiş bezlerini attığımız çöp kovası ayrı kapının yanında duruyor. Onu devirmiş içinden de pis bezini almış tam elindeyken yakaladım 🥴 aldım kovayı küvetin içine koydum. Bir de ağlıyor aldım diye.tamam yaramzlık yap da en pisinden de başlanmaz be oğlum 🤣🤣 zaten o pis bezlerine hiç kıyamaz top haline getirince çıldırıyor almak için saklaya saklaya götürüyoruz yanından 🤣
Tekrar kan verdik bugün şükür değerimiz yükselmiş normal sınırlara gelmiş bir sıkıntı yok dedi doktora tekrar muayene edin isterseniz boğazına bir bakın dedi eşim. Göktuğ yıktı ortalığı aman neysr hocam zaten baya etkilendi çocuk değerler iyiyse dedim Tamam gerek yok o zaman dedi çıktık geldik şükür kaça kaça

Benim şapşik büyüdü de yaramazlık yapıyor kızlar🤣 bugün yatakodasında giyiniyorum hızlı hızlı hastaneye gidecez malum. Bu sessizce banyoya geçmiş bezlerini attığımız çöp kovası ayrı kapının yanında duruyor. Onu devirmiş içinden de pis bezini almış tam elindeyken yakaladım 🥴 aldım kovayı küvetin içine koydum. Bir de ağlıyor aldım diye.tamam yaramzlık yap da en pisinden de başlanmaz be oğlum 🤣🤣 zaten o pis bezlerine hiç kıyamaz top haline getirince çıldırıyor almak için saklaya saklaya götürüyoruz yanından 🤣
Tekrar kan verdik bugün şükür değerimiz yükselmiş normal sınırlara gelmiş bir sıkıntı yok dedi doktora tekrar muayene edin isterseniz boğazına bir bakın dedi eşim. Göktuğ yıktı ortalığı aman neysr hocam zaten baya etkilendi çocuk değerler iyiyse dedim Tamam gerek yok o zaman dedi çıktık geldik şükür kaça kaça
oh cok sevindim. gözünüz aydın canim 🥰

Gözünüz Aydın vanım geçmiş olsun ☺️

Grubun en tembeli kızımı ilan ediyorum. 8. ayı dolunca tam dönmeyi öğrendi. Bir aydır evde döne döne dolanıyor. Parkenin üstünde geri itiyor kendini, halıda yapmıyor bile. Biraz fazla enerji harcaması lazım çünkü 😂 Popomu azıcık kaldirayim emekleyeyim yok, işi gücü elinden tutturup kendini yürüttürecek. Adım da atmıyordu da annem öğretti. Bir de öyle koltuğa tutunup kalkma, yattığı yerden oturma pozisyonuna geçme falan yok sadece elimizi tutup kalkıyor, elinden tutunca oturuyor 😁 Tombisim benim ☺️

Grubun en tembeli kızımı ilan ediyorum. 8. ayı dolunca tam dönmeyi öğrendi. Bir aydır evde döne döne dolanıyor. Parkenin üstünde geri itiyor kendini, halıda yapmıyor bile. Biraz fazla enerji harcaması lazım çünkü 😂 Popomu azıcık kaldirayim emekleyeyim yok, işi gücü elinden tutturup kendini yürüttürecek. Adım da atmıyordu da annem öğretti. Bir de öyle koltuğa tutunup kalkma, yattığı yerden oturma pozisyonuna geçme falan yok sadece elimizi tutup kalkıyor, elinden tutunca oturuyor 😁 Tombisim benim ☺️
Kaç kilo Ya aynı biz bence kanka olabilirler 😅 gerçekten aynılar Ya

Dun aksam 9 gbi eve döndum ben. Yine enistesi benimle knusmaya geldi biz seji cok seviyorz bak ogln var yuva yikma duzelir şans ver vs die snra esim aksam gelmek istems yanima enistesi de bende geliym iyice netlessin knusalm demis.
Cicek almis bna barismak icin hatalar sylendi sözleri de verdk tm dedik denensin dedik bosanmk istemem ben dedi o bende ayni syler yasanirsa bu sfer byke bi imkan vermem ona dedm acikcasi. Farki da oldu olmadi diyemem bugn de basvurdugm yere gttik dava acilmasn diyerek imzayi attk. Orda adam vurdugu icin bna sesini yuksetmis yapamazsn diyerk bu da ona bagirms o yzden uzaklastirmayi iptal etmedi yksa edilecekti oyle bakalm.

Ha bu arada kaynm da artkbzle yasamayacak kurtuldum annesigl de o yzddn ankaraya tasincakms ama kesinlkle oyle surekli gorusme olaylari arama olaylari olmayacak denildi oyle iste durum smdilk byle artk snrasini zaman gsterecek
görevli eşine sesini yükseltti, eşinde görevliye mi bağırdı. Doğrumu anladım.Eger öyle ise Uzaklaştırmayı iptal etmeleri için bir sebep yokki. İyi halden iptal etsinler, ortada iyi hal pişmanlık gormemisler demekki. Hala hart hurt yani. Bu kadar kısa bir surede, halı yıkasan kurumaz. İnsan nasıl aklansin paklansin. Hadi hakkında hayırlısı.

Heyooooo nasılsınız canlarım🥰🌼 instagram adım Ebru_kocar 🌼 almila sürekli telefon istiyor bana asla izin vermiyor arada insragrama giriyorum öyle 😊 annemlerin yanına geldim az rahatladım burda
Hoşgeldin Ebru seni ve almila yı merak ettik. Yerleştin mi alışabildin mi yeni şehrinize evinize. Ekliyorum şimdi instagramdan

Hakkında hayırlısı canım inş bir daha yaşanmaz böyle şeyler kaybından iyi oldu kurtulduğun kaynın koca adam değil mi kalsın işte bir apartta ne kolay taşınıyorlar
Lafa gelince buyk de korkak beceriksz o ya. Bi de bunlar evlatlarini birakamazlar
görevli eşine sesini yükseltti, eşinde görevliye mi bağırdı. Doğrumu anladım.Eger öyle ise Uzaklaştırmayı iptal etmeleri için bir sebep yokki. İyi halden iptal etsinler, ortada iyi hal pişmanlık gormemisler demekki. Hala hart hurt yani. Bu kadar kısa bir surede, halı yıkasan kurumaz. İnsan nasıl aklansin paklansin. Hadi hakkında hayırlısı.
Evet oyle olmus. Ama syle brsey deyim iceri odaya cagirdignda adam sesini ykselterek naptn sen o kıza yapamazsn yok oyle flan diye bagirms ki ora zatn kadına şiddet yeri yani bi de ki galiba herkesn tavrini da bu şekilde bilerek ölçüyorlar galiba, bu da yaptm sanane diye bagrmis adam da direk odadan cikip yanima geldi iste anlatti bna buna mi guvendn sen diye şaka gbi yani inan anlatirken gulesm gelio aglanacak halime ama evt adam bile anladi yani direk. Ama ben dha iceri girer girmez adimi sylediginde esimn de adini syledignde zoruna gitti ya en cok da buna sevindm acikcasi😌

Sizinkiler yürüyor benim kız emeklemedi daha yuvarlanıyor sadece 😅🤦🏻‍♀️
Benim oğlum da sürünüyor geri geri gidiyor emekliyemiyor. Olacaktır zamanı var diyorum. Her çocuğun gelişimi tepkileri farklı oluyormuş.
Canım Göktuğ um tekrar geçmiş olsun. Sağlıkla büyü. Bu arada çöpeayrımerakları var Ata da çöpe gidiyor hayır yasak ellemiyoruz diyorum. Duruyor sonra yine gidiyor. Çok tatlılar kuzular.

X