Popüler Konu 2020 Ocak Anneleri

ayysskolik

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
835
1.048
naz_0192 naz_0192 sen mastit için ne yaptın? Geçti mi? Benim kızarlık vs geçti ama sertlikler duruyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 485 gün geçti.

xemax

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2019
1.169
1.543
benimki de emzik verince midesi bulanmış gibi yapip öğürüyor. 2 aylik oldu zaten. artik bu aydan sonra almaz emzik heralde.ugrastim ama geç kaldım sanırım. keşke hastanede ilk gun verseymişim.15 gunluk falandı ilk emzik verdigimde
Silikonda öğürmedi bir tek dün akşam şöyle bir şey oldu emziği çeşmede yıkadım soğuk tarafı ile aldı emdi hemen ben şok 😁 emzik ılıyınca attı ağzından tabi.

cilekliturta_33

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2017
1.548
5.110
maşallah. 2 aylik bebegim. gunduz 3 saat uyku hiç görmedim.15 dk,20 dk bazen 5 dk bu günlerde. nadiren,belki haftada bir gün 1 saat olabiliyor. gece de bir kez 3 saat uyuyor en iyi haliyle,sonrasi saat başı ya da yarim saatte bir. gunduz boyle kısa uyku olunca hiçbirşey yapamıyorum. uyuduğunda birkac saat uyuyacakmış gibi dalmış görünüyor ama 5 dk sonra uyaniyor. doktora gidince bi sorayim bu durumu. perişan durumdayim uykusuzluktan
Gazı var mı ?bide meme de mi uyuyor Benim ki de böyle de uykusuzluktan sinirlerim bozuldu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 429 gün geçti.

Banu bora

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
519
739
Selam arkadaşlar nasılsınız bebişlerde iyidır umarım bizim kaka sorunumuz var kabız degıl ama 3 gün filan yapamıyo cok ıkınıyo sızde varmı böyle bir durum siz ne yapıyosunuz kaka yapmazsa

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 44 gün geçti.

ayysskolik

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
835
1.048
Selam arkadaşlar nasılsınız bebişlerde iyidır umarım bizim kaka sorunumuz var kabız degıl ama 3 gün filan yapamıyo cok ıkınıyo sızde varmı böyle bir durum siz ne yapıyosunuz kaka yapmazsa
1 çay kaşığı zeytinyağı verin gün içinde yapar kakasını

ayysskolik

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
835
1.048
Canım ben antibiyotik içtim 2 günde geçti. Ayrıca sıcak soguk pres yaptım. Mastitli göğsümü sürekli sağdım
20 gün içtim hala düzelmedi. Sürekli sağıyorum. Yumuşak tutmaya çalışıyorum ama geçmiyor sertlikler

Milena35

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
440
397
35
Canım geçen hafta tartıldı. 6 kg. 2 aylık. Birkaç günden beri böyle. Gaz damlasından sonra çok uyur oldu. Açtıgımda da bezi tam dolmamış görüyorum. Damladan dolayı mı acaba
Gaz damlası kullanmadığım için bilemiyorum ki. Siz en iyisi aile hekiminize ya da doktorunuza danışın.2 aylık bebeğin uykuları farklılaşmaya başlar yavaş yavaş düzene girdiği için.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 447 gün geçti.

selozy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
4.468
9.462
20 gün içtim hala düzelmedi. Sürekli sağıyorum. Yumuşak tutmaya çalışıyorum ama geçmiyor sertlikler
Geçmiş olsun. Ben de aynı durumu yaşıyorum. Daha önce de olmuştu. Sıcak uyguladım, sağarken masaj yaptım bikaç günde geçti ama sürekli tekrarlıyo. Şuan sağ mememde iki tane ağrılı şişlik var.
Kesin bi çözüm bulursak paylaşımda bulunalım.

Dilosmom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2020
14
10
29
Kizlar Mastit icin cok kolay bi yontem var ilacsiz gecirebilen, iki kere çok fena mastit oldum ikisi de 2 gunde geçti. Yontem de bebisi tersten emzirmek yani koltuk altindan emzirme

ayysskolik

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
835
1.048
Kizlar Mastit icin cok kolay bi yontem var ilacsiz gecirebilen, iki kere çok fena mastit oldum ikisi de 2 gunde geçti. Yontem de bebisi tersten emzirmek yani koltuk altindan emzirme

2 gün boyunca hep öyle mi emzirdin? Benim oğlan pek sevmiyor öyle