2020 Şubat Anneleri

Qiremimmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2018
1.537
2.910
31
Benim kız kucakçı oldu. Hemde kaidesi kuralı da var. Yüzü dışa dönük,anne ayakta ,sabit durmayacak 🤣 yatmayı hiç sevmiyor bas bas bağırıyor . Kahvaltı yaparken oturtacağım deneyince anladım bizimki tam oturtmuyor.
Ben yazdım sandım 😂 resmen aynılar 🤦‍♀️ Sürekli bütün evi dolaşmaktan ayağımdan eskidim 😂

citlembik23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2012
455
934
Merhaba kızlar bayramdan önce köye geçtim 10 gün kadar oradaydım nasıl iyi geldi nefes aldım resmen. Dışarı çıkmak yürümek sarılmak ne büyük nimetmiş. İnşallah bu kötü günler bir an önce biter.

Kızımın 3. ay kontrolünde yapılan kan tahlilinde B12 vitamini düşük çıktı. Daha önce enfeksiyon ile savaşan bir değeri düşüktü. Doktor B12 düşüklüğü o değeri de düşürür ona da bakalım dedi. İyi ki de bakılmış. Sonuç göstermeye ben gitmedim eşim gitmişti. Muhtemelen annenin düşük o yüzden bebeğin de düşük demiş. Kızıma damla vermiş. Ocean B12 takviye ama içeriğinde katkı maddesi çok. Aranızda B12 kullanan var mı. Çok önemli bir vitamin eksikliği gelişim geriliği yapabilirmiş. Ama daha çok küçük belki daha az katkı maddeli bir vitamin kullanan vardır aranızda.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-12-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 216 gün kaldı.

Bebeğinizin beyninin yüzeyi gelişmeye başladı. Yetişkin bir insanın beyni gibi kıvrımlı bir yapı almaya başladı. Bebeğinizin kalbinin gelişimi için kritik dönem sona erdi. Ama bebeğinizin kalbi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ama artık daha yavaş. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 20mm civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aycee09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
2.153
3.438
27
Merhaba kızlar bayramdan önce köye geçtim 10 gün kadar oradaydım nasıl iyi geldi nefes aldım resmen. Dışarı çıkmak yürümek sarılmak ne büyük nimetmiş. İnşallah bu kötü günler bir an önce biter.

Kızımın 3. ay kontrolünde yapılan kan tahlilinde B12 vitamini düşük çıktı. Daha önce enfeksiyon ile savaşan bir değeri düşüktü. Doktor B12 düşüklüğü o değeri de düşürür ona da bakalım dedi. İyi ki de bakılmış. Sonuç göstermeye ben gitmedim eşim gitmişti. Muhtemelen annenin düşük o yüzden bebeğin de düşük demiş. Kızıma damla vermiş. Ocean B12 takviye ama içeriğinde katkı maddesi çok. Aranızda B12 kullanan var mı. Çok önemli bir vitamin eksikliği gelişim geriliği yapabilirmiş. Ama daha çok küçük belki daha az katkı maddeli bir vitamin kullanan vardır aranızda.
Canım geçmiş olsun, ben ocean d3 kullanıyorum içeriği temiz diye başlamıştım hatta ama b12 sini bilmiyorum farkı varmı, burda çoğumuz kan tahlili yaptırmadık bende dahil yapılması gerekiyomuş onu anladım, happy kids diye bi uygulama var ordan araştır istersen daha iyi sonuca varırsın

citlembik23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2012
455
934
Canım geçmiş olsun, ben ocean d3 kullanıyorum içeriği temiz diye başlamıştım hatta ama b12 sini bilmiyorum farkı varmı, burda çoğumuz kan tahlili yaptırmadık bende dahil yapılması gerekiyomuş onu anladım, happy kids diye bi uygulama var ordan araştır istersen daha iyi sonuca varırsın
Teşekkür ederim canım. D vitamini olarak bende onu kullanıyorum içeriği temiz evet. Ama B12 de katkı maddesi var belki de normal olan o bilmiyorum. Happy Kids kullanıyorum onun forum kısmına mı bakayım.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-12-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 216 gün kaldı.

Bebeğinizin beyninin yüzeyi gelişmeye başladı. Yetişkin bir insanın beyni gibi kıvrımlı bir yapı almaya başladı. Bebeğinizin kalbinin gelişimi için kritik dönem sona erdi. Ama bebeğinizin kalbi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ama artık daha yavaş. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 20mm civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Canan_Ela

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
2.846
3.674
34
güvenip almadım ama baya alıp kullanan var. Deniz çok hareketli ve kiloloydu. Sandalyeyi sallıyordu sürekli. Ben joie multiply kullanıyorum.
bizde joie Almistik elada ama sonra yazliga ikea antilop aldik valla cok daha memnun kaldim,az yer kApliyor ,hem hafif ,cocuk icinde kaybolmuyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 438 gün geçti.

Qiremimmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2018
1.537
2.910
31
Kızlar 3. Ayda hepiniz rota ve meningokok b olanı aynı anda mı yaptırdınız ? Biz bugün rotayı oldukta calpol vermeyi unuttuğum için diğerini yapmadı siz nasıl yapmıştınız ?

Aycee09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
2.153
3.438
27
Teşekkür ederim canım. D vitamini olarak bende onu kullanıyorum içeriği temiz evet. Ama B12 de katkı maddesi var belki de normal olan o bilmiyorum. Happy Kids kullanıyorum onun forum kısmına mı bakayım.
Arama bölümü var ya canım ordan bakabilirsin geçmişte başına gelen birileri vardır illaki, yada başlık aç istersen orası daha verimli bu konuda kolay ulaşıyosun hem,
Ama temizdir bence oceanı çok öneriyolar çünkü hepsi iyidir diye düşünüyorum tabi araştırmak gerek

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.507
10.549
Benim kız kucakçı oldu. Hemde kaidesi kuralı da var. Yüzü dışa dönük,anne ayakta ,sabit durmayacak 🤣 yatmayı hiç sevmiyor bas bas bağırıyor . Kahvaltı yaparken oturtacağım deneyince anladım bizimki tam oturtmuyor.
Birebir benim sıpayı tarif etmişsin demekki hepsi aynı 😀😀
Biz iyiyiz sizi sormali 😊
Çok şükür cnm iyiyiz bebişle uğraşıyoruz yuvarlanıp gidiyoruz.
Mama sandalyesi tavsiyeniz var mı kızlar?
Bende ikea antilop alacağım

Daphnesss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2018
534
662
Kızlar bir çoğunuz ikea antilop demişsiniz ama antikopun ayak koyma yeri yok. Bu önemli Bi detay bence. Kraftın. İ modelini beğendim bende hem ayak koyma yeri var hem uygun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 443 gün geçti.

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.447
6.063
Bebislerin bezlerini rahatca baglayabiliyor musunuz yoksa benim gibi ugrasiyo musunuz alt acilinca bacaklar hoopp yukarda indirmiyo bantlarini bantlayamiyorum bez baglamakta artik iskence oldu bana 😃

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 447 gün geçti.