2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Birumutbekleyen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2019
1.086
922
30
Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber 👶🏻🤰🏻

Pelosh01 Pelosh01 14 Ocak
Perfect Match Perfect Match 14 Ocak / 2. deneme / İzmir Tınaztepe / Erdal Aktan / 5. gün embriyosu
K Kelebek04 15 Ocak / 2 adet 4. gün embriyosu
M mahirinannesi88 15 Ocak
Yagmur3582 Yagmur3582 17 Ocak / 2. deneme / İzmir İrenbe /A.Ö. Erdoğdu / 2 adet 3. gün embriyosu
Little Butterflies Little Butterflies 18 Ocak
@esrayılmz03 18 Ocak
T Translokasyon1521 18 Ocak / / 5. gün dondurulmuş / pgt
Almiraa Almiraa 18 Ocak
W windrose123 20 Ocak /İzmir İrenbe / 5. gün embriyosu / pgt
@nisandeniz 20 Ocak
M mivfjourney 20 Ocak
MatMag MatMag 20 Ocak
@canimmkendimm 20 Ocak
[IMG alt="CeReN_with E"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/466/466776.jpg?1577102995[/IMG] CeReN_with E 21 Ocak
G Germinal 22Ocak
0 01ASEL01 23 Ocak
Mavi_chimen Mavi_chimen 24 Ocak
D denizmar 24 Ocak
A Arayanbulur 24 Ocak /Samsun Medikal
B Birumutbekleyen B Birumutbekleyen 27 Ocak
Z zeynep8734 29 Ocak / Brüksel tüp bebek / dondurulmuş 2. ilk başarılı
kelebekmkelebek kelebekmkelebek 21 Ocak 5.gun embriyo 3.deneme
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom 23 Ocak 5.gun embriyo 1.deneme
D duygukaktus 16.Ocak 3.gün embriyo(2 adet) 1.deneme
M Mirayseval 29 Ocak 5.gun embriyo
D denizmar 1.deneme 3.gün embriyo(2Adet) Maslak Acıbadem Bülent Traş

Son düzenleme:
Ben de estrofem kullanmaya basladim dün. Ocak 20 gibi transfer görünüyor. 🤗 estrofemin yaninda birnde vitamin kullaniyorum. Sizin transfer ne zaman? B Birumutbekleyen insallah gönlünüzce olur herşey sağlıkla tutunur.
Hosgeldin canim benim ♥️ Vitamin depolo bol bol kendine ben yasmin kullaniyorum pazar bitecek hafta ici de adet olup baslayacagim insallah transfer surecine opu dan sonra oksapar kullandim bitti bakalim ne olacak 😘 sen nerde yaptiriyorsun canim

Bu 2. Deneme. Önceki taze transferdi. Negatif sonuclandi baska da embriyom kalmamisti zaten. Bu kez en bastan basladik tedaviye. Rahmi dinlendirelim dedi doktorum bu ay dondurulmus embriyo transferi yapacagiz.

Hosbulduk canim ilk haberi ben vericem sanirim cunku simdilik ilk transfer benim yarin😊kizlar tekmi transfer ciftmi transfer edilecegini hic konusdunuzmu. Benim tek sayida oldugundan tek transfer yapabilirler
35 yas alti ilk iki denemede tek embriyo hakkimiz var. 3. Denemede iki tane konulabiliyor. Yani bazi merkeer bunu tabiki cigniyor. Iki embriyo kalmis oluyor ornegin ve biri transfer edildiginde digeri ne dondurulmaya degecek kalitede oluyor ne de gozden cikarilabilecek. O yuzden 2 transfer yapilabiliyor. Benim ilk transferim oyle olmustu fakat kayıt dısı :)

Hosbulduk canim ilk haberi ben vericem sanirim cunku simdilik ilk transfer benim yarin😊kizlar tekmi transfer ciftmi transfer edilecegini hic konusdunuzmu. Benim tek sayida oldugundan tek transfer yapabilirler
Aynen canim yapilsa bile kayit disi yapiliyordur bence cunku ilk deneme ve 35 yas altiysa tek embriyo transfer ediliyor hic konusmadim ben doktorumla zaten ikiz cok guzel ama ben cesaret edemiyorum 😬

35 yas alti ilk iki denemede tek embriyo hakkimiz var. 3. Denemede iki tane konulabiliyor. Yani bazi merkeer bunu tabiki cigniyor. Iki embriyo kalmis oluyor ornegin ve biri transfer edildiginde digeri ne dondurulmaya degecek kalitede oluyor ne de gozden cikarilabilecek. O yuzden 2 transfer yapilabiliyor. Benim ilk transferim oyle olmustu fakat kayıt dısı :)
Tam olarak onu diyorum canim kayit disi😊zaten onu anlamiyorum aile raziysa ikisini transfer neden yasak sanki evde yapsak ikiz olmuyor😧yada pespese de yapilabilir tercih bize birakilmali. Benim tek sayida embriyom var 3 tane. Acaba sorarlarmi tekmi istiyon ciftmi diye. Yarin transfer var hic konusamadim bu konuyu doktorla hemsirelerde transfer gunu belli olur diyorlar

Tam olarak onu diyorum canim kayit disi😊zaten onu anlamiyorum aile raziysa ikisini transfer neden yasak sanki evde yapsak ikiz olmuyor😧yada pespese de yapilabilir tercih bize birakilmali. Benim tek sayida embriyom var 3 tane. Acaba sorarlarmi tekmi istiyon ciftmi diye. Yarin transfer var hic konusamadim bu konuyu doktorla hemsirelerde transfer gunu belli olur diyorlar
Yarin kacta canim transferin 😍

Canım sanırım seninle aynı gün transferimiz sana sormak istediğim birşey var adetine kaç gün var ve dondurulmuş embriyo mu ☺️

Yarin kacta canim transferin 😍
Canim yarin 8.30 da hastanede olacagim fakat duzenli bir yer degil malesef yani kacta transfere alirlar bilmiyorum randevu usulu calismiyorlar o yuzden cok yoruyo ben dedim idrara sikisikmi geleyim dediler yok belli olmaz kacta alacagimiz cokta sikisik gelme dediler

4 te hastane de olmam gerektiği söylendi şu falan içecekmişim sanırım emriyologlarla görüşecekmişim ne zâman çağırılırım bilmiyorum ama size birşey sorucam benim adetime 6 , 7 gün kaldı sizce geç değil mi çünkü benim her ay olduğu gibi adetbelirtilerim başladı bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz😣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X