2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Dondurulmuş 2adet 5.gün embriyosu transfer edilmişti 12.gün betahcg 1000 14.gun 2015 cıktı ikiz olabilirmi ikiz olsa değer 2 katına degilde dahamı cok artardi değeri boyle yüksek olup tek bebeği olan varmi

Merhaba arkadaşlar tüp bebekle ikiz gebeliği olanlar aynı gün ay kalite embriyo ile aynı cinsiyete mi sahipsiniz yoksa farklı cinsiyete mi? Mesela 2 adet 5AA kalitede embriyo transfer edildiğinde ikisi de aynı cinsiyet mi oldu? Lütfen yardımcı olur musunuz ?

merhaba kızlar bende bir soru sormak istiyorum doktora gittim ultrasyon ile muayene etti iki ayrı ustrasyon kagıdı verdi birinde 4+5 9.1 mm birinde 4+6 9.8mm yazıyordu bu ne anlama geliyor kan degerinde 5355 cıkmıstı doktor bi acıklama yapmadı ikiz olma durumu varmı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

merhaba kızlar bende bir soru sormak istiyorum doktora gittim ultrasyon ile muayene etti iki ayrı ustrasyon kagıdı verdi birinde 4+5 9.1 mm birinde 4+6 9.8mm yazıyordu bu ne anlama geliyor kan degerinde 5355 cıkmıstı doktor bi acıklama yapmadı ikiz olma durumu varmı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
Normal de tek ultrason kağıdı verirler değerler farklı ikiz ihtimaliniz var. Çift embriyo mu transfer edildi? Ve kaçıncı gün değeriniz 5355 çıktı?

X