2021 aralık ayı tüp bebek transfer olacaklar gelin birlikte bekleyelim🌺💮🌿

Ben de genetik testkeri yaptırdım canım kromozom pıhtılaşma vs bende pıhtılaşma çıktı diğerlerinde bi sorun çıkmadı rahimde enfeksiyon vs var mı diye histeroskopi de baktılar biyopsi alındı bi sıkıntı çıkmadı şükür onda

Ben de genetik testkeri yaptırdım canım kromozom pıhtılaşma vs bende pıhtılaşma çıktı diğerlerinde bi sorun çıkmadı rahimde enfeksiyon vs var mı diye histeroskopi de baktılar biyopsi alındı bi sıkıntı çıkmadı şükür onda

İnşallah bi sorun cikmaz canm bende de. Varsa da duzeltilir en azindan, bu testlrin yapilmasi iyi olacak duruma gore hareket edilir en azindan
Sen nasilsin peki iyisin inşallah

İnşallah bi sorun cikmaz canm bende de. Varsa da duzeltilir en azindan, bu testlrin yapilmasi iyi olacak duruma gore hareket edilir en azindan
Sen nasilsin peki iyisin inşallah
İyim canım saolasın iki üç güne adet olucam sonrası transfer hazırlığı artık sonu nasıl olur bilmiyorum ama denicez bakalım

Ne güzel minnoş erkenden kendini belli etmişGrubun ilk transferi ve ilk pozitifisin,bu hepimize moral olsun kızlar darısı bizlere
Amin inşallah canım benim dualarım hepimizle inşallah peş peşe güzel haberler alırız sag salim kucagımiza alırız

Meraba kizlar, aranizda yeniyim. Bugun transfer 3.gunum. Pozitifi gorenler belirtileriniz neler oldu? Batma hissi var, bide simdi atesim cikti 37.2. Bu ikinci denemem, 4BB gocurtduk. Hamisleri tebrik ediyorum
Bugun 5.gunum cnm iki gündür sancı batms oluyor onun haricinde bisey yok bugun erken gebelik testi yaptım ikinci çizgiyi gördüm şükür rabbim herkese nasip etsin inşallah

Bugun 5.gunum cnm iki gündür sancı batms oluyor onun haricinde bisey yok bugun erken gebelik testi yaptım ikinci çizgiyi gördüm şükür rabbim herkese nasip etsin inşallah
Tebrik ederim cok sevindim Allah tamamini erdirsin, 5.gun coook erken test cikmasi icin masallah sana Insallah bende gorurum, cok umutlandim

Tebrik ederim cok sevindim Allah tamamini erdirsin, 5.gun coook erken test cikmasi icin masallah sana Insallah bende gorurum, cok umutlandim
Allah razı olsun hepinizden güzel haberi almayi nasip etsin inşallah canım benim eveterkenden farkettirdi kendini baska topiklerde görmüştüm 5.gun çıkanı o yüzdebende yaptim şükür silik çizgiyi gördüm umutlan tabiki umut her zaman olsun hepinizde 7.denemem benim 7.de oldu inşallah

Meraba kizlar, aranizda yeniyim. Bugun transfer 3.gunum. Pozitifi gorenler belirtileriniz neler oldu? Batma hissi var, bide simdi atesim cikti 37.2. Bu ikinci denemem, 4BB gocurtduk. Hamisleri tebrik ediyorum
Hayırlı olsun can olsun kan olsun sımsıkı sarılsın evladın sana inşallah pozitif haberini bekliyoruz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…