2021 aralık ayı tüp bebek transfer olacaklar gelin birlikte bekleyelim🌺💮🌿

Merhabalar, insallah bu surec bebegimizin haberiyle sonuclanir. Rahimden alinacak biopside cd56 bakilacak mi? Tiroid degerleriniz ve tiroid antikorlariniz ve lupus antikorlariniza hic vakildi mi? Esinizin sperm testinde Kruger analizi yapilacak mi?

Merhabalar, insallah bu surec bebegimizin haberiyle sonuclanir. Rahimden alinacak biopside cd56 bakilacak mi? Tiroid degerleriniz ve tiroid antikorlariniz ve lupus antikorlariniza hic vakildi mi? Esinizin sperm testinde Kruger analizi yapilacak mi?
Eşimden sadece kromozom analizi istendi sperm degerleri iyi oldugu icin gerek gormediler baska bir işlemi.

Söylediklerinize bakilacak mi bilmiyorum bugun baya kan verdim ve p.tesi biobsiden sonra sonuclar gelince belli olacak hersey

Eşimden sadece kromozom analizi istendi sperm degerleri iyi oldugu icin gerek gormediler baska bir işlemi.

Söylediklerinize bakilacak mi bilmiyorum bugun baya kan verdim ve p.tesi biobsiden sonra sonuclar gelince belli olacak hersey
ERA testiniz özellikle de kaliteli embriyolarda transfer basarisizligi varsa bir zamanlama hatası yasaniyor mu sorusu icin cok iyi bir cevaptir. Biopsi ne icin alindi onun sonuclari gelirse daha anlamlı bir cevap vermek mumkun.

Emma ve Alice testleri de ayni sekilde rahim yaoisi sekli ve dokusu rahimdeki mikroplardan ve endometritten kaynakli transfer basarisizliklarini teshis etmekte cok yardımci olurlar.

Evet öyle. Doktor da soyledj embriyolar iyi kalitede spermde de sorun yok rahimdeki endometriomda bi sorun varsa oncelikli onu düzeltip tedavi edip oyle transfer yapariz diye bakalm hersey belli olur yakinda umarim kotu bisey cikmaz

Evet öyle. Doktor da soyledj embriyolar iyi kalitede spermde de sorun yok rahimdeki endometriomda bi sorun varsa oncelikli onu düzeltip tedavi edip oyle transfer yapariz diye bakalm hersey belli olur yakinda umarim kotu bisey cikmaz
Insallah
Teşhis ve tedavisi kolay olan seyler yolunuza cikmis olur da bu sekilde asarsiniz. Kotu bir sey cikmaz.

Kızlar günaydın. Daha adetim gelmedi ama boğazlarım komple gitti, geniz akıntım var , lenf bezlerim şişti, halsizlik var. 4 doz aşımı oldum (2sinovac+2 biontech) degilimdir diye düşünüyorum ama Korana çıkarsam bu ayı pas mi geçmemiz lazım ?

Evet canım korona çıkarsan bu ay yapmazlar diye biliyorum. test yaptırdın mı

Evet canım korona çıkarsan bu ay yapmazlar diye biliyorum. test yaptırdın mı
Gözün aydın canım darısı basımıza Yok henüz gitmedim. Evden çalışıyorum eşim de işe gitti belki akşama giderim. Ama transfer dönemine denk gelmeyecek ki korona olmuşsam mesela geçecek zaten 10 güne. Doktor beni 7.adet gününe çağırmıştı kontrole o zamana kadar bitecek bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…