2021 aralık ayı tüp bebek transfer olacaklar gelin birlikte bekleyelim🌺💮🌿

Eskilerden pek kimse kalmamış hamiş olup doğum yapanlar pek girmiyor uygulamaya galiba bende baya zaman sonra yeniden aktifleştirdim uygulamayı öyle yazmak geldi içimden buraya 🥰🥰🥰
Desene kalp Kalbe karşı gelmiş bende öyle ya unutmuşum nerdeyse dedim kizlar vardi naptilar nettiler

Desene kalp Kalbe karşı gelmiş bende öyle ya unutmuşum nerdeyse dedim kizlar vardi naptilar nettiler
Ben bu süreçte çok moralsizdim çok yıpranmış hissettim kendimi ancak buradaki insanlar anlıyor halimizi kesinlikle kanaat getirdim dışarıdaki insanlar bizimle günü bilrikte yaşıyor hayatı ama sanki burada gerçek yaşam ve yaşanmışlıklar var gibi

Ben bu süreçte çok moralsizdim çok yıpranmış hissettim kendimi ancak buradaki insanlar anlıyor halimizi kesinlikle kanaat getirdim dışarıdaki insanlar bizimle günü bilrikte yaşıyor hayatı ama sanki burada gerçek yaşam ve yaşanmışlıklar var gibi

Kimseye bisey anlatmayali o kadar uzun zaman oldu ki çünkü yoruluyorum artık.

O yuzden dediğin gibi konuyu yazınca hemen anlayan insan bulmak iyi geliyor insana

Kimseye bisey anlatmayali o kadar uzun zaman oldu ki çünkü yoruluyorum artık.

O yuzden dediğin gibi konuyu yazınca hemen anlayan insan bulmak iyi geliyor insana
Öyle gerçekten bizim sıkıntımız yok diyordum insanlara hep bunun altında bişi arıyorlardı benim anlamadığım sanıyorlardı şimdi sebep bulduk bu seferde yıllardır böyle olmasın demesinler o kadar üzüldüm ki kapattım kendimi tamamen o kadar kırıcılar ki ya farkında değiller yada bilerek kırıp döküyorlar insanları

Öyle gerçekten bizim sıkıntımız yok diyordum insanlara hep bunun altında bişi arıyorlardı benim anlamadığım sanıyorlardı şimdi sebep bulduk bu seferde yıllardır böyle olmasın demesinler o kadar üzüldüm ki kapattım kendimi tamamen o kadar kırıcılar ki ya farkında değiller yada bilerek kırıp döküyorlar insanları
Hiiiiiccc takma

Bak benim sütüm erken kesildi .kimseye demedim annemden baska oda sagolsun kim sorsa iyi niyetli saniyor soyluyor Herkesin ağzında anne sütü önemli onu içen bebek daha sağlıklı oyle böyle neler neler

Ki bende hiç anne sütü almamışım bu yaşa geldik şükür

Dedim birine bigun çok faydalı bende biliyorum kendim içmiyorum ya dedim sustu

Benim sütün var mi diyene evet diyip geçme sebebimi annem anlamış oldu

Ben de estrofem sabah akşam 2şer tablet
Lutinus sabah akşam ikişer tablet vajinal fitil
Proluton depot 3 günde 1 kalçadan
Coraspirin günde 1
Enox günde 1
Gevitamax mutlivitamin günde 1
Prograf sabah akşam 1er tane
Ve iki haftada birde clinoleik serum alacağım
Son iki yazdığım boş gebelikten dolayı mı bilmiyorum ilk transferimde yoktu ama son 2 hariç vardı.Devit güzel bir şey ilk transferde ben de kullanıyordum.Benim de çok ilacım var sağlıklı hayırlı evlatlarımız olsun da ilaçları kullanırım napayım.
Merhaba, bu ilaçları kaçıncı haftada bıraktınız acaba?

Merhaba, bu ilaçları kaçıncı haftada bıraktınız acaba?
Merhaba coraspirin 30. Hafta enox 16. Hafta normalde 12. Haftada bırakılıyormuş ama bende bir tane daha kese vardı gelişmeyen sağlıklı keseye zarar vermesin diye boş kese yok olana kadar kullandım.prograf 8. Haftada kendi isteğimle bıraktım.clinoleik serumu da kullandım 10. Haftada falan yine kendi isteğimle bıraktım.gevitamax yerine başka multivitamin kullandım son haftaya kadar.geri kalanları 12. Haftada bıraktım

Merhaba coraspirin 30. Hafta enox 16. Hafta normalde 12. Haftada bırakılıyormuş ama bende bir tane daha kese vardı gelişmeyen sağlıklı keseye zarar vermesin diye boş kese yok olana kadar kullandım.prograf 8. Haftada kendi isteğimle bıraktım.clinoleik serumu da kullandım 10. Haftada falan yine kendi isteğimle bıraktım.gevitamax yerine başka multivitamin kullandım son haftaya kadar.geri kalanları 12. Haftada bıraktım
Ben de kullanıyorum bunları, o yüzden sordum. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. 🌷

X