2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Hayırlısıyla Rabbim sağlıkla kurtarsın inşaallah🤗😍
Çok teşekkür ederim amin inşallah🙏🏻❤️
Kiloları haftaları çok iyi canım artık gelselerde bi sorun olmaz inşallah sağlıcakla kucağına alırsın 😍
İnşallah canım benim😍
Kesinlikle planlı olması çok çok iyi cidden suyun gelmesi vs panik sebebi
Aynen kuzum yani acil bir durum olsa da sezeryanla alacağımız için böyle olması iyi oldu. Rahat rahat covid testimizi verdik eşimle, kan verdim, fotoğrafçıyı ayarladık vs😍
Epeyce duzeldi canim cok sukur 🙏

Cok sukur kuzu epey duzeldi korkuttu beni sipalar akillandilar simdi sukur 🤗

Ay cok seviniyorum senin icin canim ya icim kipir kipir 🤗
Ay bi de beni sor kuzum kalbim çıkacak gibi 🥰🥰

iyiler canim, solunumlari duzelmis, sariligi atlatmislar, serumla besleniyorlar hala. emmelerini bekliyoruz sanirim, doktorumuz pek ketum, cimbizla laf cikiyor agzindan:))zaman sormayin, hersey yolunda diyor.
Aman her şey yolunda olsunda canım çok şükür buna da 34 te doğum yapmıştın değil mi canım

Kızlar merhaba öncelikle hepiniz sağ salim bebeklerinizi kucaklarınıza alırsınız inşallah. :)
Sizlere bir sorum olacaktı aranızda FEMARA kullanıpta çoğul gebelik elde eden var mı? varsa biraz tecrübelerinden bahsedebilir mi? Kaçıncı kullanımda hamile kaldınız :)

Günaydın kızlar nasılsınız?
Ben kızlarıma cici yaptırdım resim ekleyeyim nasıl olmuş teyzeleri.🥰🥰

Eklentiler

• IMG_20210119_105414_747.jpg
    IMG_20210119_105414_747.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 41
Öncelikle geçmiş olsun hastaniz icin.
33.5 mm cikmis uzunluk 25 ve alti riskli şimdilik iyi ölçümünüz.Bebegin pozisyonuna göre de degisiyo ölçümler buarada vajinal mi bakıldı en doğru ölçüm o şekilde cunku
Teşekkürler🤗 evet vajinal baktı özellikle böyle seylerde vajinal bakıyor doktorum

Kızlar merhaba öncelikle hepiniz sağ salim bebeklerinizi kucaklarınıza alırsınız inşallah. :)
Sizlere bir sorum olacaktı aranızda FEMARA kullanıpta çoğul gebelik elde eden var mı? varsa biraz tecrübelerinden bahsedebilir mi? Kaçıncı kullanımda hamile kaldınız :)

Arkadaşlar yokmu kullanan :KK43:

X