2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Teşekkür ederim bugün zaman hiç geçmiyor öyle kuaföre filan gittim orda oyalandım ama yok kalbim yine küt küt 🥰
ayy canim bak ben de bi daha dogurucak gibi oldum simdi heyecandan😆😆saglikla hemen kavuşun inşallah birbirinize, herşey yolunda gitsin hayırlısıyla çıkıp evinize dönün hemen inşallah. musait olunca bize de haber ver, dualarimiz seninle, guzel haberlerini bekliyoruz❣️❣️

ayy canim bak ben de bi daha dogurucak gibi oldum simdi heyecandan😆😆saglikla hemen kavuşun inşallah birbirinize, herşey yolunda gitsin hayırlısıyla çıkıp evinize dönün hemen inşallah. musait olunca bize de haber ver, dualarimiz seninle, guzel haberlerini bekliyoruz❣️❣️
Senin bebislerin nasıl canim ne zaman kavuşacaksınız belli mi?🍀

Valla ben çok heyecanlandım kim bilir sen nasılsın 😀

Heyecanlanılmıcak gibi değişik bu günlerinin tadını çıkar bol bol foto çekin ama hamileliğin son günleri

Ay çok sevindim. Güzel çıkar inşallah bak Allah bize nasip etti çok şükür bi günlere gelmeyi :)

Çok teşekkür ederim :) haftaya salı kadın doğum da cuma da perinatolog da. Artık cagirmasalar da yüzsüzlük edip ben her hafta giderim :))))

E normal ben burda heyecan yaptım :) Arkadaşın dediği gibi bol bol resim çekil son günler. Birde bencillik olacak ama kendini iyi uygun hissettiğinde yaz lütfen çok merak ederiz seni :)

Aslım ben bile seni düşündükçe kıpır kıpır oluyom Allah'ım sağlıkla kavuştursun bugün sabah olmaz sana 🥰 yarın kendini iyi hissettiğinde yaz mutlaka bize.Yavrularini öper koklarken bizlere de dua et o günü sağlıkla bizde görelim.

Rabbim kolaylikla kucagina almayi nasip etsin canim 🙏 ayyy cok heyecan yaptim ya 🤗

Canım yarın sabah sağlıkla kavuş yavrularına Allah yardımcın olsun 🤲🏻
çok heyecanlı gerçekten

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim allah razı olsun 🙏🏻🙏🏻 Hepinize dua edicem ve ilk müsaitliğimde yazacağım 10da gireceğiz heralde 11i bulmaz çıkmam yazarım kendime gelince 😍 Hepinizi seviyorum allahım tek tek sizin de bu heyecanlarınıza ortak olmayı nasip etsin inşallah 🤗

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim allah razı olsun 🙏🏻🙏🏻 Hepinize dua edicem ve ilk müsaitliğimde yazacağım 10da gireceğiz heralde 11i bulmaz çıkmam yazarım kendime gelince 😍 Hepinizi seviyorum allahım tek tek sizin de bu heyecanlarınıza ortak olmayı nasip etsin inşallah 🤗
Amin canım benim.🤲🏻
İnan aklıma geldikçe heyecanlanıyorum Allah'ım hepimize bu heyecanla planlı doğum nasip etsin yavrularimiza sağlıkla kavusalimm.
Haftalar ilerledikçe kaygılarım korkularım neredeyse azaldı ama yine de insan 😔 o gün bana da nasip olacak mı diye düşünüyo işte.
Kalbimiz dualarımız senin ve miniklerinle canım.

Amin kuzu Allah razi olsun insallah 🤗 cok buyuk bir heyecanla yarin yazmani beklicem saglikla insallah kucagina al minislerini aminnnn 😘😍

Günaydın kızlar 😘
Aslı şimdi yavrularına kavuşmuştur ne guzel...
🤲🏻Allah'ım bizlere de nasip etsin o günü.
Hepimiz için kocaman bir âmin. Bende çok zorlaniyorum. Bazen dayanamayıp ağlıyorum. Her an bir yerimde birşey var. Allah bu günümüzden geri koymasın inşallah sağ salim kucağımıza almayı nasip eylesin Rabbim. Az kaldı aşağı yukarı hepimiz 30 lardayiz. Inşallah Allahım ya.

Hepimiz için kocaman bir âmin. Bende çok zorlaniyorum. Bazen dayanamayıp ağlıyorum. Her an bir yerimde birşey var. Allah bu günümüzden geri koymasın inşallah sağ salim kucağımıza almayı nasip eylesin Rabbim. Az kaldı aşağı yukarı hepimiz 30 lardayiz. Inşallah Allahım ya.
Neyin var canım agrilarin mi oluyor?nefes darlığı uyku problemi arada kasık ağrısı çabuk yorulma vs bende de var şükür ağrım kasilmam vs yok.

Neyin var canım agrilarin mi oluyor?nefes darlığı uyku problemi arada kasık ağrısı çabuk yorulma vs bende de var şükür ağrım kasilmam vs yok.
Yeni birşey değil. Nankörlük gibi geldiğinden söyleyemiyorum da kimseye. Ama yoruldum sanırım artık. Sırtım belim nefes darlığı kasik ağrısı midemin bu kadar hassas olması. Birde hicbir isimi kendim yapamıyorum nefes nefeseyim. Ne bileyim bazen normalden çok zorlandığımı hissediyorum. Dün ilk defa 11 de uyudum gece uykum pek olmuyor 12 de ağlayarak kalktim zaten midesi sorunlu insanım sanki iki yandan kiviriyorlarmis gibi oldu. Gaviscon rennie kuru ekmek yedim geçti çok şükür.

Yeni birşey değil. Nankörlük gibi geldiğinden söyleyemiyorum da kimseye. Ama yoruldum sanırım artık. Sırtım belim nefes darlığı kasik ağrısı midemin bu kadar hassas olması. Birde hicbir isimi kendim yapamıyorum nefes nefeseyim. Ne bileyim bazen normalden çok zorlandığımı hissediyorum. Dün ilk defa 11 de uyudum gece uykum pek olmuyor 12 de ağlayarak kalktim zaten midesi sorunlu insanım sanki iki yandan kiviriyorlarmis gibi oldu. Gaviscon rennie kuru ekmek yedim geçti çok şükür.
Allah yardimcin olsun canim sorunlarimiz haftalar ilerledikce artiyor Allah hepimize zamaninda saglikli dogumlar nasip etsin

Canım inan dediklerini hepimiz yaşıyoruz o anda bile Allah'ım şükür diyorum yerimizde olmak isteyen o kadar çok kişi var ki rabbim herkese nasip etsin hamileliği anneliği.
Mutlu sona yaklaştık olacak böyle rahatsizliklarimiz iki can taşıyoruz.
Gece uyuyamazsam gündüz uyuyorum bitkin düştüğümde.İs vs bende yapmıyorum 21.haftadan bu yana izin aldım evdeyim yatıyorum genelde ,sadece arada yemek yapıyorum eşimin kosturmasina yorgunluğuna dayanamayıp.Bebisler için herseye deger 🤗
Ben 12.yilimda yavrularima kavuşacağım sezeryandan dahi korkmuyorum acı çekmenin en güzel hali 🥰 olacak .

canim nankörlük diye düşünme, kolay degil 1 degil 2 cana ilk yuva olmusuz. kolay degil, hic kolay degil biliyorum ama az daha sabir. hepimiz zorlandik, kimimiz hala zorlaniyor ama sonsuza kadar degil, kalan haftalarin sayili bak. 8 aydir 1 gun bile rahat vermeyen midem 1 gunde iyilesti canim, ne yanma ne bulanti hicbirsey kalmadi.ama oyle uzaklasmisim ki tatlidan, hamur işinden, çikolatadan oyle korkmusum ki, yemek icimden bile gelmiyor simdi, en sevdigim sey soguk sut icmek oldu, aliskanlik yapmis:)) 3-4 gune dikislerin acisi nerdeyse tamamen iyilesti, yuzustu bile yatabiliyorum bak ben artik:))gececek hepsi, sabret, sayılı hafta kadar zamanin kaldi, guclu kal sen de. ayni bedende ne kadar seninle kalirlarsa o kadar iyi, zaten zamani geldiginde istesen de tutamayacaksin icinde.sabret,diyebilecegim tek şey bu, tekmelerini sev, hıçkırıklarını sev, mucizen gerceklesmeden doya doya sev ikisini de,sıkıntılari bir yana birakip. cunku birkac hafta icinde hepsi sadece bir anı olarak kalacak icinde. cok cok opuyorum seni❣️❣️❣️😘😘😘

Merhaba kızlar. Acaba hangi bebek arabasını aldınız? İkilimi teklimi bir türlü karar veremiyorum
canim, benim basindan beri begendigim bir model vardi, mamma duo travel sistem.
henuz alamadik, ama kapilardan gecerken, kaldirimda yururken kullanmasi en kolay boylesi geldi bana,teklileri kullanamam, tek basima olacagim hep. önlü arkalı olanlar da tren gibi cok uzun geldi bana, bir de öndeki koltuk tam yatmiyor, arkadakinin ustune geliyor yatirinca da. yanyana olanlar binanin kapisindan gecmez bizde.
altli ustlu boyle bir model ebebekte de vardi o daha da pahaliydi ama. travel sistem gereksiz, ana kucaklari kisa sureli kullaniliyor boşa almayın diyenler de var ama boyle altli ustlu baska da bir marka model bulamadim travel olmayan.

Kızlar ya ben ne oturabiliyorum ne yatabiliyom kasılma değil bu yaşadıgım bebekler büyüdüya artık mesela sağa yatınca tamamen sağa yoğunlaşıyolar kalktığımda karnım çok ağır oldugı için ağırlıkta bi tarafa bindiği için çok zor oluyo bebekler düzelene kadar. şikayetlerim geçti çok şükür ama benim karnım mı bitek ağır sizinde ağırmı evin içinde dolaşırken bile karnımı elimle taşımam gerekiyo 😕sizde öylemisiniz

X