2021 düğün

Tasbebek09

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2014
590
930
Kızlar merhaba
Haftaya aileler bir araya gelip düğün tarihi ayarlacağız. Düğün istiyoruz ama malum pandemi dönemi geçen seneki gibi yazın düğünler açılır gibi geliyor. Yazın yapmayı düşünüyoruz o yüzden. Şuan mekan tutulabiliyor mu? Tutan varsa ne şekilde oluyor yardımcı olur musunuz?

Evet yoğunluktan çabuk dolar düğün salonunu arayıp sorabilirsiniz
Öyle yapayım en iyisi. Ya pandemiden dolayıda karar veremiyoruz ki. Yer ayarlasak sonra açılmazsa düğünler o zaman nolcak ayarlanan salon ona göre mi ayarlıyorlar ki.

Kızlar merhaba
Haftaya aileler bir araya gelip düğün tarihi ayarlacağız. Düğün istiyoruz ama malum pandemi dönemi geçen seneki gibi yazın düğünler açılır gibi geliyor. Yazın yapmayı düşünüyoruz o yüzden. Şuan mekan tutulabiliyor mu? Tutan varsa ne şekilde oluyor yardımcı olur musunuz?
Canım şuan salon tutabiliyorsun tabi. Belli bir miktar kapora istiyorlar. Daha sonra olası iptallerde esneklik sağlayan salonlar var. Oraları tercih edebilirsin. Duruma göre fiyatta düşüklük ya da komple iptal hakkın oluyor. Ona göre sözleşme hazırlanıyor zaten

Bizde yazın düşünüyoruz geçen yıldan beri beklemedeyiz malesef. Ve öğrendim ki benim istediğim bölgedeki yerler çoktan tutulmaya başlanmış hatta dolmuş bi tanıdık haftaiçine anca bulmuş. Bundan sebep ki bizde tarih belirleyip mecbur tutacağız

Bizde yazın düşünüyoruz geçen yıldan beri beklemedeyiz malesef. Ve öğrendim ki benim istediğim bölgedeki yerler çoktan tutulmaya başlanmış hatta dolmuş bi tanıdık haftaiçine anca bulmuş. Bundan sebep ki bizde tarih belirleyip mecbur tutacağız
Benim çok yakın bir arkadaşım evlenecek bu sene o da öyle erkenden tuttu salonunu gelinliğini bile erkenden yaptıracak. Geçen seneden iptal edilen düğünler fln da olacağı için bayağı yoğunluk varmış. Öyle demişti. Tuttukları salonda öyle zar zor yer bulabildiler. Bu pandemi mahvetti valla her şeyi. Bir kurtulabilseydik hayırlısıyla

Ben doluluğu duyunca şok olmuştum herkesi kendim gibi sanıyodum beklerler belli olunca tutarlar diye ama bide onun stresi eklendi benim gibilerede 😂

Karadenizde düğünü olacak varmı bizde kapora ile ayirttik yeri çok şükür aşırı doluluk varmış ama Karadeniz şuan kırmızı görünüyor koronada ve geçen sene bu yüzden erteleyenlerdeniz şuan 50 kişi ve bir saat izin var umarım durumlar iyiye gider yaza kadar 🌼

Karadenizde düğünü olacak varmı bizde kapora ile ayirttik yeri çok şükür aşırı doluluk varmış ama Karadeniz şuan kırmızı görünüyor koronada ve geçen sene bu yüzden erteleyenlerdeniz şuan 50 kişi ve bir saat izin var umarım durumlar iyiye gider yaza kadar 🌼
Kınayı nasıl yapacaksınız

Düğün salonları 1 saat düğüne izin veriyor. Peki kınayı bir arada yapmayı düşünen var mı? Nasıl yetişir 😐😐
Kınayı evde aile arasında yapın artık. 1 saatte yetişmez. Yazaysa düğününüz belki yasaklar kalkar. Ona göre planlarsınız.

Kızlar merhaba
Aman canım sakın fazla kapora verme yandı bizim paramız .

Ne diyorsun😮 nasıl oldu peki şuan korktum😱
Geçen seni şubat ayında tuttuk salonları haziran için ama kapandı heryer bizimde herşey hazırdı eşim beklemeyelim dedi bende kına salonuna para vermiştim yazık olucaktı o da üzüldüm temmuza erteledik ben kınamı yaptım salon açıldı diye tabi zor buldum gününü istediğim güne bulamadım ama düğün iptal oldu salonda parayı vermedi iyiki 800 lira falan vermiştik bazı arkadaşlarım komple 5000 vermiş onlarındw yanıcaktı

Geçen seni şubat ayında tuttuk salonları haziran için ama kapandı heryer bizimde herşey hazırdı eşim beklemeyelim dedi bende kına salonuna para vermiştim yazık olucaktı o da üzüldüm temmuza erteledik ben kınamı yaptım salon açıldı diye tabi zor buldum gününü istediğim güne bulamadım ama düğün iptal oldu salonda parayı vermedi iyiki 800 lira falan vermiştik bazı arkadaşlarım komple 5000 vermiş onlarındw yanıcaktı
İnşallah benimkide yanmaz çok üzülürüm

bende de öyle bi şans var ki ben yaparım olmuş olsun diye benden sonra herşey düzelir bıktım artık o kadar bunaldım ki 1 senedir

Aman canım sakın fazla kapora verme yandı bizim paramız .
Kaporasızda düğün salonu ayarlanmıyor ki vermek zorundayız. Ayarladık biz salonu 10.000 tl idi 2000 tl verdik. Adam eğer açılmazsa veya açılıp iptal edilirse devlet tarafından kaporayı iade ederim dedi.

X