2021 Eylül Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Arkadaşlar benim doktorum 3 aylık bir vitamin takviyesi olması gerektiğini de söyledi bence mutlaka siz dr sorun ben ilk iki denememde hiçbir ön hazırlık olmadan transfer olmuştum şimdi 3 ay bütün ön hazırlıkları yapıyoruz. Hatta tedavi öncesi prp yaptırmayı da düşünüyorum malum benim yaşım 36. Ama bazı merkezler hiçbir ön hazırlık yapmadan sürekli denemeler yapıyor
Merhaba hangi vitaminleri verdi doktorunuz ? Dondurulmuş embriyo transferiniz mi olacak yoksa yumurtalar mı toplanacak 3 ay sonra ?

Ben tekrar sıfırdan başlıcam tedaviye isim vermek doğru olur mu bilmiyorum biosteron, omepa, imprl başladım Ağustos gibi de prp yapılacak.

vitamin kullanmam lazimmi simdiden omega 3 kullandim yumurta kaliteli olsun diye yok yine bos gebelik oldu bunun besleme disinda baska seyler alakasi var acaba sans ta etkili mi?

Merhaba eleniss 😊 şu an hazırda embriyomuz var o yüzden eşim için bir tedavi uygulanmıyor şimdi. Sizin eşinizin problemi ne? Bir de ilk tedaviniz mi olacak?
Canım ilk tedavi olacak ama şuan doktor biraz daha normal deneyin dedi. Eşimin ilk önce sayı olarak ml değeri 6 milyondu toplam sayı 15 milyon, morf %1, ileri hız %0, ileri yavaş%33 dü. Şimdi verdiği testte sayı ml 18 milyon toplam 63 milyon, morf %2, ileri hız %0, ileri yavaş%36 olmuş.
İleri hız 0 olduğu için bana şans yine düşük geliyor tabii keşke olsa ama doktor öyle diyince arada kaldım. Olmazsa eğer eylülde gel dedi bakalım nasıl olacak🤗

Canım ilk tedavi olacak ama şuan doktor biraz daha normal deneyin dedi. Eşimin ilk önce sayı olarak ml değeri 6 milyondu toplam sayı 15 milyon, morf %1, ileri hız %0, ileri yavaş%33 dü. Şimdi verdiği testte sayı ml 18 milyon toplam 63 milyon, morf %2, ileri hız %0, ileri yavaş%36 olmuş.
İleri hız 0 olduğu için bana şans yine düşük geliyor tabii keşke olsa ama doktor öyle diyince arada kaldım. Olmazsa eğer eylülde gel dedi bakalım nasıl olacak🤗
Hadi bakalım hayırlısı canım inşallah ilk denemede tutar 🙏

bende 9 haziranda transfer olmuştum. 3 temmuzda kürtaj olmak zorunda kaldım mol gebelik denildi biyopsi alındı. kaç ay beklemem gerek acaba 2. deneme için. 1 tane daha embriyom var kalitesi orta derecede ama şansımı denemek istiyorum

Merhaba arkadaşlar. Ben de 1 aşılama 2 tüp bebek yaptım. 2. Tüp bebekte 10. Gün 15.32 . 12. Gün 32.12 sonuç aldım, doktor değer düşük dedi ve 15. Gün yani dün 12.62 ye düşüp kimyasal oldu. Doktorla henüz görüşemedik ama beklemek istemiyorum,Ağustos Eylül gibi tekrar denemek istiyorum. Yaşım 36. 37 olacağım az kaldı. Sebepsiz infertilite. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Merhaba,
Çarşamba günü düşük yaptım. Bebeğimin kalbi durdu. Eylül ekim gibi tüp bebek dedi dr um
Geçmiş olsun canım, Allah bir an önce sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Benim de iki hafta önce 8+5 de kalbî durdu. Herşey yolunda giderken kontrolde öğrendik. Allah hiç kimseye yaşatmasın. Ben de Ağustos başında tekrar yumurta toplama, teste gönderme, Eylül'de de transfer planlıyorum. 25 Haziran'da kürtaj oldum, 8 Temmuzda adet oldum, şimdi Temmuz sonu, Ağustos başında gelecek adetle yeniden baslayacagim. Allah hepimize kolaylıklar versin.

bende 9 haziranda transfer olmuştum. 3 temmuzda kürtaj olmak zorunda kaldım mol gebelik denildi biyopsi alındı. kaç ay beklemem gerek acaba 2. deneme için. 1 tane daha embriyom var kalitesi orta derecede ama şansımı denemek istiyorum
Canım, doktorun kontrolde söyler onu, eğer rahîm toparlandiysa ertesi ay bile olabiliyor. Geçmiş olsun, bundan sonra hep güzel haberler paylaşırız insAllah 🙏

Geçmiş olsun canım, Allah bir an önce sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Benim de iki hafta önce 8+5 de kalbî durdu. Herşey yolunda giderken kontrolde öğrendik. Allah hiç kimseye yaşatmasın. Ben de Ağustos başında tekrar yumurta toplama, teste gönderme, Eylül'de de transfer planlıyorum. 25 Haziran'da kürtaj oldum, 8 Temmuzda adet oldum, şimdi Temmuz sonu, Ağustos başında gelecek adetle yeniden baslayacagim. Allah hepimize kolaylıklar versin.
Canım çok tşk ederim. Sana da çok geçmiş olsun. Dr um kürtaj yapmadı mecbur düşük yapıldı 16 haziranda. 3 hafta kanamam devam etti. 1 hafta önce kesildi. Acaba ben ne zaman adet olurum ki.
Bende eylül yada ekimde başlıcam inş.

Canım çok tşk ederim. Sana da çok geçmiş olsun. Dr um kürtaj yapmadı mecbur düşük yapıldı 16 haziranda. 3 hafta kanamam devam etti. 1 hafta önce kesildi. Acaba ben ne zaman adet olurum ki.
Bende eylül yada ekimde başlıcam inş.
Canım üç hafta kanama diyorsun ya, onun adetle karışmadığından emin misin? Bende ara kanama diye düşünmüştük ama adetmis. Değilse de düşükten veya kürtajdan bir ay sonra falan olurmuş genelde. Senin de bayramda olursa bir ay sonra başlatabilir doktorun heralde. Rahmin iyileşme durumuna göre karar veriyorlar. Allah kolaylıklar versin bitanem 🙏

Merhabalar bende ekim başı gibi tüp bebek için doktoruma gitmeyi düşünüyorum. İlk tedavim olucak, hiçbir süreci bilmiyorum. Biraz da süreçlerden korkuyorum heyecanın yanı sıra🙈 daha önce bu aşamalardan geçmiş olanlar bizim gibi tecrübesizleri bilgilendirebilir mi?

X