2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Vallaha 3 yıldır işin içindeyim her türlü infertileyi az çok araştırdım . Doktorun doğru demiş . Tüp bebekte olsa yüplerden sıvı aşşağıya akıyor ve bebeği zehirliyor . Doktorunun herşeyi önceden incelemesi süper . Sonradan ya keşke şuna baksaydık demez . Zira bi çok doktor bunu yapıyor mağlesef ilk denemeyi pek önemsemeye biliyorlar .
Evet ayrıca rahimde şekil bozukluğu var Y şeklinde. O da sorunmuş düşüğe yol açıyomuş histereskopiyle de onu düzelticez dedi. Doktorum hiçbişeyi şansa bırakmıyo çok şükür şanslıyım o konuda😊

Ben de varım 🙋🏻‍♀️ Bugün adetimin ikinci günü muayeneye gittim ve rahim transfere hazırmış bugün ilaçları kullanmaya başladım transferim eylülü bulacak. Yaklaşık 2 hafta önce laparoskopi ve histereskopi oldum iki tüpüm de alındı o yüzden tüp bebek yaptırıyoruz. İlk denememiz olcak. 31 yumurta toplandı 13 tanesi 5. Gün 1. Kalite olarak donduruldu beni bekliyo bakalım 🤗
Maşallah sayı ve kalite harika olmuş.Simsiki tutunmak da nasip olsun inşallah ☺️

Kaçıncı denemeniz ?

kaçıncı gün embriyosu transfer olacaksınız ?

ve nelere dikkat ediyorsunuz ?

benim ikinci tedavim , ilki 5 gün embriyosu negatif oldu .
ikinci tedavimde bazı değişiklikler oldu . Yine donmuş olacak ama 2 embriyo ve 3 gün embriyo hatcing yapılacak . Birbirimize destek olalım .♥️ Heycanlarımızı , korkularımızı birlikte yaşayalım bizi bizler anlarız ♥️
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Sohrab Sohrab sizleri de etiketliyorum kızlar . Süreçleri beraber geçirdik inşallah transfer ve pozitiflerde beraber gelir ard arda 😌 ve tüm diğer arkadaşlar .
Hayırlı olsun topıgın canım ❤️ bol bebıslı kapatırız ınsallah eylul ayını 🙏🏻
Tablo eklıcek mısın 🥰

Benım de cumartesi kontrol olacak, bı sonraki kontrol kac gun sonra olur acaba? Suan senın kacıncı gunun?
Adetin ikinci günü gittim ilk olarak ilaca başladım kan tahlili verdim. bir hafta sonra yani bugün ikinci kontrol cumartesi 3. Kontrol ve kan tahlili.3 Eylül cuma günü de transfer nasipse.

Adetin ikinci günü gittim ilk olarak ilaca başladım kan tahlili verdim. bir hafta sonra yani bugün ikinci kontrol cumartesi 3. Kontrol ve kan tahlili.3 Eylül cuma günü de transfer nasipse.
Bir hafta olmus arası, ya ınsallah benım de oyle olur cumartesi gidicem, bı sonrakıni umarım yıne cumartesiye cagırır, rapor almak ıstemıyorum haftaıcıne denk gelmez umarım.. 2.kontrolde mı belli oldu transfer gununuz pekı?

Ooo baya az kalmış sizin transfere inşallah ilk gebelik sizden gelir sonra ayağınızı sürüyün arkanızdan biz

X