2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Hadi bakalım inşallah güzel haberlere vesile olsun 🥰
Şehir dışında olcam ben işlemi dönüşte otobüs ile gelebilir miyim acaba.
Gelirsin çok rahat. Diyorum da histereskopi sonrası anestezi etkisi geçince eve yolluyolar farklı bi komplikasyon falan oluşmazsa. Bende esktra 4 delik vardı karnımda o bile çok zorlamadı beni yani 😊

Yoo ilk defa duydum nar suyu ne için 🙈
Transferden önce rahim duvarının kalınlaşmasına yardımcı oluyor. Organik bulabilirsen günde 1 bardak içebilrisin. Sitede nar suyu diye aratma yaptığında çıkıyor daha önceki topikte arkadaşlar içiyordu canım bende orada görmüştüm.

Kızlar selam. Eylül hepinize uğur getirsin. Benim ilk transferim temmuzda negatif oldu. Kasım ayında ikinci transferim olacak. Merak ettiğim konu şu ki, dondurulmuş embriyo transferi nasıl işliyor ilki taze transferdi.

Kızlar selam. Eylül hepinize uğur getirsin. Benim ilk transferim temmuzda negatif oldu. Kasım ayında ikinci transferim olacak. Merak ettiğim konu şu ki, dondurulmuş embriyo transferi nasıl işliyor ilki taze transferdi.
Canm regl 2-5 gün arası dr kntrole çağırıyor lh e2(hormon)bakıyor rahim temiz se rahim kalınlaştırma ilacına başlatıyor estrofem ve türevi ilaçlarla belirli aralıklarla 2-3kntrl yapıyor(15 gün civarı) rahim duvarı kalınlasıncada progesteron ilacına başlatıyor(embryo ya göre 3-5gün embryo kaçıncı gün embryosuysa ona göre transferi yapıyor ortalama 20gün içinde bitiyor işlem

Hoşgeldin bu denemen olumlu olur inşallah. Kasım adetinin 2. Günü doktora git deceksin muayene bazı tahliller yapılacak ve rahim kalismasi için ilaç kullanımına başlanacak.Ara ara kontrole gideceksin ortalama adetin 18-19.gunu transfer yapılacak

Canm regl 2-5 gün arası dr kntrole çağırıyor lh e2(hormon)bakıyor rahim temiz se rahim kalınlaştırma ilacına başlatıyor estrofem ve türevi ilaçlarla belirli aralıklarla 2-3kntrl yapıyor(15 gün civarı) rahim duvarı kalınlasıncada progesteron ilacına başlatıyor(embryo ya göre 3-5gün embryo kaçıncı gün embryosuysa ona göre transferi yapıyor ortalama 20gün içinde bitiyor işlem
Teşekkür ederim cevap için canım. İlki taze idi 15 gün içinde transfer oldu. Dondurulmuş transfer nasıl oluyor merak ettim. Embriyo 9 hücreli 5.gün

Oldum canım 2 embriyom kaldı.Aslında çok yumurta toplanmadı ama doktor bekletmek istedi.İnşallah bu sefer tutar yoksa başa döneceğim tekrardan.Seninde baya oldu, neden ekime kaldı?
Histeroskopi yapmaya karar verdik canım o yüzden kaldı bu zamana.
İnşallahh tutar bu defa canım. Dondurulmuş embriyo da tutma şansı daha yüksek diyorlardı o yüzden bekletmiştir🥰

Teşekkür ederim cevap için canım. İlki taze idi 15 gün içinde transfer oldu. Dondurulmuş transfer nasıl oluyor merak ettim. Embriyo 9 hücreli 5.gün
canm 5.gün 9 hücreli nasıl oluyor.embryo gelişimi yavaşta 5.günde mi 9 hücreli oldu.5.gun embryo blast yani hücre sayısı sayılamayan oluyor

Hoşgeldin bu denemen olumlu olur inşallah. Kasım adetinin 2. Günü doktora git deceksin muayene bazı tahliller yapılacak ve rahim kalismasi için ilaç kullanımına başlanacak.Ara ara kontrole gideceksin ortalama adetin 18-19.gunu transfer yapılacak
Hoşbuldum. İnşaAllah hepimiz sonuçlar alırız. Yani toplamda kaç defa kontrol olur transfer günü ile beraber. Taze transferimde 5 defa gidip gelmiştim

Canım temmuz topiğinde aynı gün opu olmuştuk sen o Beyza mısın? Sohrab Sohrab sen ben üçümüzün opusu aynı gündü 🤔

Histeroskopi yapmaya karar verdik canım o yüzden kaldı bu zamana.
İnşallahh tutar bu defa canım. Dondurulmuş embriyo da tutma şansı daha yüksek diyorlardı o yüzden bekletmiştir🥰
Aynen canım birde önceki taze transferdi tuttu ama düşük oldu.O yüzden riske atmak istemedi sanırım.Birde tramsfer günü rahmimi pek beğenmedi , iyice dinlen dedi.Bende geçen ay Histereskopı oldum inşallah başarı şansımızı artırır

X