2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

İğnesiz tek fitil kullanan benim sanırım. Neyse herkesim tedavisi kendine özel gerekli görülseydi verildi diye düşünüyorum. (En azından kendimi öyle yatıştırıyorum)😅
Rahim kalinligina ve diger durumlara gore karar vermistir belki doktorunuz ben ilk transferimde karindan igne olarak kullandim progestani bunda onu istemedi doktorum bazi bunyelerde kalcadan daha cok yararlanim oluyormus diye. bi nevi deneme tahtasi oluyoruz :))

İğnesiz tek fitil kullanan benim sanırım. Neyse herkesim tedavisi kendine özel gerekli görülseydi verildi diye düşünüyorum. (En azından kendimi öyle yatıştırıyorum)😅
Her doktorun yöntemi de farklı her kişinin tedavisi de farklı bende ilk başta ilaçları çok araştırıyordum ama sonra doktoruma güvenmeye karar verdim 😅😅

Merhaba, benim de ayın 24 ünde dondurulmuş embriyo transferim olacak. Doğal siklus tercih etti doktorum, hiçbir ilaç kullanmadım. Bugünki ultrason muayenemde ( adetin 11. günü) yumurtamın yeterli büyüklüğe ulaştığını gördük. LH ve progesterone değerlerini istedi. Bu akşam çatlatma iğnesi olup bir hafta sonra transfere gideceğim. (Adetimin 18. Gününe denk geliyor) aynı tedavi yolunu izleyen var mı?
Canım kaç çıktı lh ve progesteron değerin.insAllah hayırlı sonuç alırsın ..En güzeli doğal siklus hayırlısı olsun insAllah 🤲

X