2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

olumsuz 2. kez olumsuz aldım. Brnım bağışıklık sist hastalıpım var .Vücudum embriyoyu kabul etmıyor bence. Yıkıldık ama ayağa kalkmak zorundayım. Tüm sabah ağladım
Aylin hanım üzülme demekle olmuyor en cok birbirimizi biz anlarız çünkü ağaçtan düşenin halinden ağçtan düşen anlar :KK43: bağışıklık için intralipid serum tedavisi olmus muydunuz hastalıgınız ne?
mucizeniz bigün biyerde sizi bekliyor lütfen üzüntünüzü kısıtlı tutun gecenlerde bu görsele denk geldim sizin için paylaşıyorum
2DCBB228-B763-42DB-AEC2-ED0F08D35A15.jpeg

Estrofem mide ağrısı yapmaması adına tok karnına alınması gerekiyor bilginiz olsun
Evet corasprinle birlikte içiyorum sabahları kahvaltıdan sonra ama akşamları yemekten sonra içmiyorum şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım zaten yarın ve yarından sonra 1 tane içince bırakıyorum artık 💃🏼 12.haftaya kadar kullanılıyormuş galiba ama benim doktorum keseden sonra azaltıp bırakıcaz dedi umarım bi sorun olmaz 🤲🏻

Arkadaşlar merhaba. Benim 14 Haziran da yumurtam toplanıp 17 Haziran'da transferim oldu. Yumurta toplandıktan sonra Tetra ve prednol kullandım 3 gün. Transferden sonra bu ilaçların kullanılması gerekiyo muydu? Şu an progesteron fitil, estrofem, prolutex ve multivitamin kullanıyorum sadece. Doktorum önceki ilaçlar hakkında bir şey demedi, ben de kullanmadım.

olmadı 0 çktı. Eşmi aramadım daha ağlamaktan . Allah 3.de bana olumluyu versin inşallah bana dua eder misiniz .
Ben inanamıyorum yaa neyi yanlış yapıyoruz da negatifi görüyoruz o kadar ilaç o kadar iğneler hazır embriyo neden olumsuz aklım almıyor. Ben sorgulamadan yapamıyorum. Size de geçmiş olsun inşallah kolay atlatırsınız. Ben çok içime attım galiba

Benim silik çizgi daha da silik bugün bende öğlen kan vermeye gidicem bu belirsizlikten kurtulmak istiyorum artık :KK43: ne zormuş bekleme üzüleceksem de üzüleyim bugün 9. Gün ne varsa yoksa çıkar
Kimyasaldan şüpheleniyorum :KK43:
Canım ne yaptın verdin mi kan tahlili?Hadi inşaallah hayırlısı ile güzel sonuçlar al arkadaşım , amin :KK200: :dua:

Ben inanamıyorum yaa neyi yanlış yapıyoruz da negatifi görüyoruz o kadar ilaç o kadar iğneler hazır embriyo neden olumsuz aklım almıyor. Ben sorgulamadan yapamıyorum. Size de geçmiş olsun inşallah kolay atlatırsınız. Ben çok içime attım galiba
Aslında bazıları yanlış yapmasa da çocukları olmayabiliyor. Annem emekli hemşire, 1970'lerde o zamanki adı ile sağlık kolejinde okurken kadın-doğum kitaplarının ilk cümlesinde "Her kadın anne olamaz" yazar demişti. Bazen sebepsiz olamayabiliyor anne kadınlar.

Arkadaşlar merhaba. Benim 14 Haziran da yumurtam toplanıp 17 Haziran'da transferim oldu. Yumurta toplandıktan sonra Tetra ve prednol kullandım 3 gün. Transferden sonra bu ilaçların kullanılması gerekiyo muydu? Şu an progesteron fitil, estrofem, prolutex ve multivitamin kullanıyorum sadece. Doktorum önceki ilaçlar hakkında bir şey demedi, ben de kullanmadım.
Transferden once bnde tetra kullaniyordum bana hemsire transfer yapildiktan sonra birakicaksin dedi .dediginiz butun ilaclari bnde kullanıyorum suan ama en saglikli bilgiyi yine doktorunuz verir

Merhabalar, kaç gündür bu forumu okuyup duruyorum artık yazmak istedim. 16 haziranda 2 adet iyi kalitede embriyo transferim oldu. transferin 7. günü ucuz erken testlerden yaptım fakat negatif çıktı. Yarın 10. günüm gidip kan testi vercem ama hiç umudum yok. Sürekli ağlak bir vaziyette dolaşıyorum, işe güce hiç bir şeye odaklanamıyorum. Benim ilk tüp bebek denemem. yaşım 35. 3 yıl önce doğal yolla hamile kalmıştım fakat o sıra zor bir dönemden geçiyorduk ve eşim de ben de hazır değildik aldırdık. 1 buçuk yıldır da deneyip olmayınca doktorlar benim amh değerimden dolayı (0,94) tüp bebek dediler. Eşimde hiç bir sıkıntı yok. Tutunmamasının nedeni ne olabilir aklım almıyor gerçekten. Yarın kan testinde pozitifi görme ihtimalim var mıdır gerçekten? Böyle negatif görüp sonra hamile kalan var mı?

Çok teşekkür ederim benimde transferim var doktor reglden sonra kontrolde başlayacağız dedi ama acaba geç olur mu regl de başlamak gerekir mi diye tedirgin olmuştum. Cevabınız içimi cok rahatlatti❤
Rica ederim canım seni çok iyi anlıyorum hepimiz aynı durumda oluyoruz en başında hatta burda birbirimiz ilaç dozlarini öğrendikçe AA bana az mi verdi bana niye o ilacı vermedi acaba gibi aklımızda deli sorular olusuyovlAma inan çok kişisel bir tedavi yöntemi dekar herkesin durumuna göre ilaç yaziyo guvenmekten başka çaremiz yok çünkü sorguladikca daha çok yipraniyoruz stres oluyoruz.Zatrn zir bir süreç birde biz pimpiriklendikce iyice kendimize zirliburda birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü bizi sadece biz anlarız:)
Bu arada 16 Haziran'da başladım 19 Haziran'da transfr oldu 2 adet 3. Gün embriyosu
Çok teşekkür ederim benimde transferim var doktor reglden sonra kontrolde başlayacağız dedi ama acaba geç olur mu regl de başlamak gerekir mi diye tedirgin olmuştum. Cevabınız içimi cok rahatlatti❤

X