2021 İZMİR TÜP BEBEK TEDAVİSİ TEMMUZ

İnşallah canım arkadaşım dualarım seninle , sonucun olumlu olur kimsenin elini de umutlarınıda boş çevirmesin rabbim inanın inançlı olalım pozitif olsun

İnşallah canım arkadaşım dualarım seninle , sonucun olumlu olur kimsenin elini de umutlarınıda boş çevirmesin rabbim inanın inançlı olalım pozitif olsun
Merhabalar gözünüz aydın saglıkla kucağınıza alırsınız inşallah
Bende izmirdeyim yaş 32 amh 0.75
Yumurta dondurmayı düşünüyorum
Doktorunuz ve irenbeden memnunmusunuz
Kaç yumurtanız toplandı kaçı olgun çıktı acaba

Merhaba arkadaşlar
23 Ağustos da transfer oldu. 2 Eylülde de test yapılacak. Heyecanla bekliyorum. Çoğunlukla evde dinleniyorum. Günde 2 iğne 3 fitil 3 estrofem hap yutup folik asit ve coraspirin i de ihmal etmiyorum. İlk tecrübem olduğu için çok kaygılı ve heyacanlıyım. Umarım güzel haberleri burdan paylaşırım.
Sayfaya yazmadan önce detaylı incelediğimde arkadaşlara öneride bulunmayı istedim ki belki işinize yarar. Tüp bebek tedavisi zor stresli ve maliyetiyle de aileleri yoran bir süreç. Tecrübelerimizi paylaşırken akıl vermeyelim fikir verelim derim ben. Doktor seçimi senin için iyi olmayabilir ama başkası için de aynı Dr çok iyi sonuçlar verebiliyor. Ya da x ilaç yada iğne sana uygun olarak hazırlanmışken başkasına başka ilaç verilmiş olabilir. Buna takılma...
2 Eylül de iyi sonuçlarla görüşmek üzere...

İzmir'de hangi hastane ve doktorun adı ne kuzum ben Ege'ye gidiyorum maddi acidan transferimin 12 .günün yarın kan verecem ama

Çok güzel bir haber bu. Tebrik ederim. Şu an beklemedeyim. Bir hafta oldu transfer olalı. Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım ama bu gün üşüyor ve karnıma sancı giriyor. Sizde de olmuş muydu?

Hayırlısı olsun doktorunuz kim ümit hanimmi

Ay gezinirken gördüm çok sevindim düşük amh ve sperm sorunu ile hamilelik ❤ darısı bana insallah

Merhaba topiğinizi şimdi tesadüfen gördüm, ben de tüp bebek tedavisi sürecindeyim, yurtdışındayım transfermi oldum bugün 4. Günüm beklemedeyim. Sanırım tüp bebek işe yaramış ilk denemenizde başarılı oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…