2021 Nisan Anneleri

4.5 yaş çok iyi bence. Ben açıckası önce kendini güzelce ifade edebilsin,yemesini içmesini tek başına yapsın,tuvalrt ihtiyacını kendi giderebilsin istiyorum ki yeni bebek olduğudna çok zorlanmim 😌
Evet kesinlikle haklısın bu konuda.
Anne için rahatlık .
Bende öyle düşündüm büyük olan önce kendi tuvalet vs..
öz bakım işlerini çözsün sonra dedim.
Ve seninde büyük olan erkek olacak kıskançlık yapmıyor genelde.
Yani bizde olmadı.
Ama yaş aralığı az olanlarda birlikte oyun arkadaşı oluyorlar diyor.
Gerçi bizimkilerde oynuyor kızım abisi ne yaparsa. Onu yapıyor 🥲

Evet kesinlikle haklısın bu konuda.
Anne için rahatlık .
Bende öyle düşündüm büyük olan önce kendi tuvalet vs..
öz bakım işlerini çözsün sonra dedim.
Ve seninde büyük olan erkek olacak kıskançlık yapmıyor genelde.
Yani bizde olmadı.
Ama yaş aralığı az olanlarda birlikte oyun arkadaşı oluyorlar diyor.
Gerçi bizimkilerde oynuyor kızım abisi ne yaparsa. Onu yapıyor 🥲
Evet ama çevremde de gördüğüm kadarıyla arada çok az yaş olunca zor oluyor. Bi akrabamın 1,5 yaş var çocuklarının arasında çok zorlanıyor büyük çocuğu aşırı hırçın oldu. Aradaki dengeyi sağlamak çok zor geliyor bana. Bir de kendimde o sabrı enerjiyi göremiyorum :) maşallah ne güzel kıskançlık yapmaması😇 evlat güzel şey gerçekten zor dönemler geçince insan daha iyi anlıyor

Bugün oğlumun doğum günü 😍 ilk 1 yıl çok zor geçti ama şuan çok şükür geçen yıla göre çok daha iyi ❤️ Rabbim hepimizin evlatlarına sağlıklı hayırlı ömürler versinnn. Gözlerine yaş ayaklarına taş değmesin🫶🏻
Ayyy iyiki doğmuş beyimiz yaa Rabbim daha uzun sağlıklı ömürler nasip eder inşallah ♥️ benimde 1 buçuk yılım berbat geçti kolik bı bebeklik geçirdi beni görenler üzülüyordu bana çok şükür atlattık rabbim evlatlarimiza uzun ömürler versin inşallah ♥️

Evet ama çevremde de gördüğüm kadarıyla arada çok az yaş olunca zor oluyor. Bi akrabamın 1,5 yaş var çocuklarının arasında çok zorlanıyor büyük çocuğu aşırı hırçın oldu. Aradaki dengeyi sağlamak çok zor geliyor bana. Bir de kendimde o sabrı enerjiyi göremiyorum :) maşallah ne güzel kıskançlık yapmaması😇 evlat güzel şey gerçekten zor dönemler geçince insan daha iyi anlıyor
Yeni bebek gelince huylar çok değişiyor benim büyük olan okula gidicek inşallah küçüğü bozulmaz çok korkuyorum ama şuan çok iyi anlaşıyorlar çok şükür

Ayyy iyiki doğmuş beyimiz yaa Rabbim daha uzun sağlıklı ömürler nasip eder inşallah ♥️ benimde 1 buçuk yılım berbat geçti kolik bı bebeklik geçirdi beni görenler üzülüyordu bana çok şükür atlattık rabbim evlatlarimiza uzun ömürler versin inşallah ♥️
Gel sarılalım🤣 o bebeklik hallerini kokusunu özlüyorum ama hiç o günlere dönmek istmeiyorum gerçekten çok zordu. Amiiin canımm cNları sağolsun yeter ki😍

Yeni bebek gelince huylar çok değişiyor benim büyük olan okula gidicek inşallah küçüğü bozulmaz çok korkuyorum ama şuan çok iyi anlaşıyorlar çok şükür
Maşallah canımmm ama bozulmaz bence büyük olan kardeşe alışkın zaten küçüğü napar tabi bilemiyorum😄

Gel sarılalım🤣 o bebeklik hallerini kokusunu özlüyorum ama hiç o günlere dönmek istmeiyorum gerçekten çok zordu. Amiiin canımm cNları sağolsun yeter ki😍
Ayy ben o hallerini bile hiç ozlemedim ya resmen benim pskolojimi bozdu bebeklerden soğuttu hayatım bitiş noktasına gelmiş gibi hissediyordum şimdi herkes ne kadar akıllı maşallah diyor kendisi akillandi beni deli yaptı ama hâlâ o günler aklıma geliyor çok kötüydü umudum 3. Bebek inşallah bu öyle olmaz 🤲🤲🤲🤲

Maşallah canımmm ama bozulmaz bence büyük olan kardeşe alışkın zaten küçüğü napar tabi bilemiyorum😄
Askm bnde küçüğünu merak ediyorum ztn büyüğü bebek doğana kadar 5 yaşına giriyor küçüğü 2 yaş 3 4 aylık olacak inşallah

Ayy ben o hallerini bile hiç ozlemedim ya resmen benim pskolojimi bozdu bebeklerden soğuttu hayatım bitiş noktasına gelmiş gibi hissediyordum şimdi herkes ne kadar akıllı maşallah diyor kendisi akillandi beni deli yaptı ama hâlâ o günler aklıma geliyor çok kötüydü umudum 3. Bebek inşallah bu öyle olmaz 🤲🤲🤲🤲
O kadar haklısın kii insan tamamen bitik oluyo o dönemde ama neyse ki geçiyp o günler 🥲 inşallah canımmm sakin huzurlu bir bebek olsun inşallah

12 Nisan da benim kizimin dogum gunu 11 nisanda 2 sene onceki yazismalarimi okuyorumda 30 u muhtemelen dogum tarihi diye hicbirseyden habersiz yazmisim buralara ertesi gun doguma🤣🤣Benim kizim lazimliga oturuo surekli kendi kendie cis cis diye ama cok adapte olamadik daha bakalim belki bu yaz basarir.

12 Nisan da benim kizimin dogum gunu 11 nisanda 2 sene onceki yazismalarimi okuyorumda 30 u muhtemelen dogum tarihi diye hicbirseyden habersiz yazmisim buralara ertesi gun doguma🤣🤣Benim kizim lazimliga oturuo surekli kendi kendie cis cis diye ama cok adapte olamadik daha bakalim belki bu yaz basarir.
Bnmkide 13 Nisan'da doğdu 😂 havalar ısınsın o şekilde bırakmayı düşünüyorum bezi

Evet ya çok güzel bir şey gerçekten Allah sağlık versin onlara.
Açıkcası bende arada birazcık yaş farkı olmasını kendi açımdan daha doğru buluyorum.
Yani tabii bazı anneler ben yaş farkı istemiyorum diyor ama herkesin dayanma gücüyle ilgili.

Evet ya çok güzel bir şey gerçekten Allah sağlık versin onlara.
Açıkcası bende arada birazcık yaş farkı olmasını kendi açımdan daha doğru buluyorum.
Yani tabii bazı anneler ben yaş farkı istemiyorum diyor ama herkesin dayanma gücüyle ilgili.
Aynen öyle desteksiz şekilde peş peşe olan çocuklara bakmak çok zor bence. Ama çevrede destek olcak kişiler olursa biraz daha kolaylaşır en azından dinlenme vaktin vs olabiliyor

girmiyordum canim giremiyordum bu bebeler çok yaramaz yaaa 🥲🥲🤧😄 hosbulduk canim teşekkür ederim iyiyim sen nasılsın
Çok şükür bacım iyiyiz bizde valla sorma sabah 8 de bı kalkıyor gündüz uyumuyor artık aksama kadar hiç mi bı oturup oyun oynamaz bı çocuk canıma okuyor benimkide

X