2021 Nisan Anneleri

Kizlar bebegi bez birakan var mi?
Hayır 18. Ayında çocuğum devamlı çişini haber etti yapmadan önce hep söyledi ben daha erken diye harekete geçmedim. Şimdi de çok fazla pişiği oluyor doktor artık vücut bezi istemiyor dedi. Yaşıyla birlikte yavaş yavaş bıraktıracağım inşallah. Şimdi fisher price dan tuvalet sipariş ettim devamlı gösteriyorum müziği falan hoşuna gidiyor.

Benimki de henüz bırakmadı.
Anne kaka diyor gelince.
Hadi gel yapalım bak diyorum ıııı diyor.
Sonra da kaka düştü diyor.
Ama çişini daha söylemiyor.
Gece bezi önemli benim için sabah kuru kalkmaya başlaması lazım tuvalet eğitimi için biz daha dolu dolu uyanıyoruz.
O yüzden zamanı var acele etmiyorum.

Anne kaka diyor gelince.
Gece bezi önemli benim için sabah kuru kalkmaya başlaması lazım tuvalet eğitimi için biz daha dolu dolu uyanıyoruz.
İşte kızım 18. Ayında dediğiniz gibi sabahları bezi kuru kalkıyordu hatta telaşlanıyordum acaba idrar yolu enfeksiyonu mu var yoksa yeterli su almıyor mu diye. Çocuk hazırmış ama ben değişmişim.şimdi de bakalım önce bir lazımlığa alışsın cırt cırtlı tuvalet eğitimi için kitap aldım o belki hoşuna gider.

İşte kızım 18. Ayında dediğiniz gibi sabahları bezi kuru kalkıyordu hatta telaşlanıyordum acaba idrar yolu enfeksiyonu mu var yoksa yeterli su almıyor mu diye. Çocuk hazırmış ama ben değişmişim.şimdi de bakalım önce bir lazımlığa alışsın cırt cırtlı tuvalet eğitimi için kitap aldım o belki hoşuna gider.
O zaman tam zamanıymış.

Kızlar nerelerdesiniz bebişler ne yapıyor? Doğum günleri geldi çattı🥰🧿 bu arada ben başka bir topiğe geçiş yapabilirim hamile olduğumu öğrendim 🫣🥹 inşallah devam eder. Şimdilik keseyi gördüm daha 😅 yol uzun
Hayırlı olsunn canımmm yeni heyecan yeni bekleyiş 😍❤️

Anne kaka diyor gelince.
Sabah kuru kalkmaya başlaması gerektiğini bilmiyordum iyi oldu öğrendiğim ☺️

Bnm çok zorlu geçti kolikti bebeğim 😂 ve şuanda hamileyim sürpriz oldu bize de pskolojikmen çok kötüyüm ya 😂
Yaaa sende miiiii😂 ayy noluyooo noluyo🤪🤪 şaka bi yana Rabbim sağ sağlim kıcağınıza almayı nasip etsin 🥰 ya beklenmedik olunca ister istemez insan biraz kabullenmekte zorlananilir 😅

X