Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benimde aynı ufak bir gölge bile yok, inşallah olmuştur da testte çıkmamıştır, sen nasılsın ne hissediyorsun, belirtin var mı
Benim dün adet olacak gibi ağrım vardi ,şu an hiç bir şey yok. Inşallah dediğin gibidir. Adet olana kadar umut var

Hemenn ayril ordan

Allah affetmesin bu güzel günlerin yüzü suyu hürmetine kalp kırmak Kabe yıkmaktır o bilmiyor mu bunu. Esimin ailesinden de bana Allah karnına versin kucağına vermesin dediler.Ogullarina aşık kayinvalidelrden nefret ediyorum Allah onları hiç affetmesin. SeNde birdaha gitme😞
Sen şaka mı yapıyorsun demet??? Allah karnına versin kucağına vermesin nasıl büyük bir beddua ya. İnsan düşmanına söylemez nasıl bir vicdansızlık. Kucağına almanı istemediği evlat onun oğlunun da oluyor unutmamıştır umarım 😠😠😠

Sen şaka mı yapıyorsun demet??? Allah karnına versin kucağına vermesin nasıl büyük bir beddua ya. İnsan düşmanına söylemez nasıl bir vicdansızlık. Kucağına almanı istemediği evlat onun oğlunun da oluyor unutmamıştır umarım 😠😠😠
😲😲😲😲Allah'ım yardımcın olsun kuzum rabbim bir an evvel ıslah etsin insallah

Herşey vakti zamanı gelince oluyor. Bizde o zamanı bilmediğimiz için biraz zor oluyor, üzülüyoruz ağlıyoruz ve sonuna kadar da haklıyız sadece şükürü duayı bırakmayalım Rabbim elbet bir gün bizide güldürecek 🙏
Amin kuzum inşallah 🙏

Hemenn ayril ordan

Allah affetmesin bu güzel günlerin yüzü suyu hürmetine kalp kırmak Kabe yıkmaktır o bilmiyor mu bunu. Esimin ailesinden de bana Allah karnına versin kucağına vermesin dediler.Ogullarina aşık kayinvalidelrden nefret ediyorum Allah onları hiç affetmesin. SeNde birdaha gitme😞
Ah canım benim😔 çok şükür ki rabbim herşeyi duyuyor, görüyor, biliyor. Sen içini ferah tut allahım gönlüne göre verecek inşallah🙏🏻❤️🌸

Klasik bir senaryo yorumunuzu bekliyorum canim kayinvalide her zamanki gibi tavsiye nasihat adi altında güya bizim mutlulugumuz icin ama sadece oğlunun hakkini mutluluğu gözeterek bir takim seyler soyledi ben de çok uzuldum normalde gidip esime söylemiyorum he diyip geçiyorum bu sefer soyledim. Esimde sagolsun güya cümleyi yanlış anlamış gitmis hesap sormaya ayni evdeyiz suanda rezil etti . Cumlemiz şu:
O gece onlardaydik corona testi olduk ben ve eşim negatif cikti kayinvalidem pozitif ben de korktum çünkü Aralık ayında corona geçirmiştim ve bebek dusurmustum önce gitmeyi ima ettim esime (gizliden) cunku asilama olmusum bebegim var belki neyse ben maske takıp telaslaninca annesi sen neden korkuyorsun hem gençsin hem siz antikorlusunuz diyo ben de dedim ben tedavi olduk ondan korkuyorum doktor kesinlikle corona olma dedi dedim neyse biz hala ayni evdeyiz ertesi gün ev büyük allahtan eşimle tartıştık evdekiler duydu bunu neyse biz eşimle 1 saat sonra hallettik zaten optum koklastik bitti sonra annesi yine nasihat verirken bana dedi ki sen çok üzerine gittin korktuğunu söyledin cit kırıldım olma bu kadar oda strese girdi ben de dedim ki ben bebegim icin korktum bu onunda bebegi dedim oda " ONUN IÇIN DOGMAMIS BEBEGI ANNE BABASINDAN ONEMLI DEGIL DEDI.. " ben de tamam dedim kalktım ama buna cok uzuldum esime soyledim sonra annesi diyor bunda ne var her kayinvalkde soyler.... Allah buyuk...
Doğmamış bebekle kendini bir tutmak😰 insan gerçekten hayret ediyor😓 allahım size sabırlar versin🙏🏻 Siz yinede iyiliğinizi kaybetmeyin allaha havale edin hiçbirşey bizden önemli değil🌸💕

Ah canım benim😔 çok şükür ki rabbim herşeyi duyuyor, görüyor, biliyor. Sen içini ferah tut allahım gönlüne göre verecek inşallah🙏🏻❤️🌸
Amin inşallah canim aminn Allah hepimizin yüzünü güldürsün Rabbim🤲🙏❤❤🌹

Amin inşallah hepiniz dualarimdasiniz sizlerde beni unutmayın haftaya doktora gidicem gelişmeleri yazarım hepiniz Allah'a enamet olun değerli yol arkadaşlarım 🌹😘
Gönlünüzden geçtiği gibi ilerler umarım herşey🙏🏻 Umut hep var🎈gelişmelerden haberdar etmeyi unutmayın🥰

Bu daha ne ki oyle cumleler var bir soylesem sok olarak dinliyorum sadece bana yapmiyor ezebildigi herkese kizina diger geline evde calisan hizmetcisine
1.5 yillik evliyim esimi cok seviyorum ama bu cumleler beni hasta etti belde boyunda sinir skismasi yasiyorum...
Bide inanilmaz dinci guyaaa 24 saat Allahim agzindan dusmuyor suna yok suna yardim yapalim surekli namaz kilalim hep boyle ben de icimden diyorum Allah bilmiyor mu senin ezebildiklerini nasil ezdigini kibrini ... ogluna asik anneler varya tam anlamiyla o esime ayri bi duskunlugu var asiri dercede... dogmamis cocuguyla bile kendini yaristirdi. Bu lafi omrum boyunca unutmayacagim ve affetmeyecegim Allah affediyorsa o affetsin..
Yanlis anlama ama senin zaten tedavi sürecinde oraya gitmem hata.ben kayinvalideden cok cok çok çok çok çekmiş biri olarak söylüyorum. Bebek konusunda da çok körlük yapti esimin ailesi.Bu süreçte doktorum kesinlikle stres yok dedi bana. Ben dünya yansa gitmem kayinvalide evine tedavi olurken. Eşim zaten beni asla götürmüyor evlatlık görevi neyse sonuna kadar yapıyor.yeter de zaten.elin kızını laf söylesin diye gelin almadılar. Benim esime söylememe bile gerek kalmıyor. O anlıyor yüzümden. Ki suratım kırk kat olur 🤗 gözlerim hemen pörtler. Eşinde o vaziyette seni eve götürmeliydi. Senin önce kendini koruman lazim
Kızlar sizin kayinvalidelerinizin beyni baya baya yanmış okurken sinir oldum Allah sabır versin sizlere. Uzak durun mesafeli olun kendinizi yıprattığınıza değmez bunlar cidden. Bence böylelerine de alaycı bi tavırla cevap vermeniz lazım ve asla onların yanında eşinizle kavga etmeyin aksine daha da mutlu olun. Bunlar anca ondan anlar. Eşiniz onların yanında size daha da fazla değer verdiğinde içten içe çıldırır bunlar

Amin inşallah hepiniz dualarimdasiniz sizlerde beni unutmayın haftaya doktora gidicem gelişmeleri yazarım hepiniz Allah'a enamet olun değerli yol arkadaşlarım 🌹😘
Unuturmuyuz hiç hep dua ediyorum üzme yıpratma kendini hayırlı haberlerde buluşucaz inşallah yine sende Allah'a emanet ol 😘💜💜

Canım bence de beklemelisin çünkü burda çoğu topikte testlerin hep yanılttığı geç gösterdiği bazılarının gebeliği adetten 20 gün sonra öğrendiği kan testlerinin bile negatiften pozitife döndüğünü 2 senedir burda okuyorum o yüzden bence moralimizi bozmayalım 🌸
Benim içimde hala umut var adet olmam lazım hiçbir lekelenme yada adete dair birşeym yok ben var olduğunu hissediyorum hamileyim diyorum ama nasip Allah'tan ümit kesilmez bekliyorum

O zaman biraz daha bekleyelim canımm umudu kesmek için vakit var hala ❤️❤️❤️
İlk çocuğumda geç kendini belli etti ama onda daha belirgin de yani kusmalarının vardı şu an bunda sadece sol kasıkta ağrı bel ağrısı uyuklama var içimden geçen hissiyat da bence bir haftaya kadar belli olur diyor ama bekleyelim,

X