Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar günaydın size birsey danisicam. Bugun aşılamanın 7. Günü ve ben iki gecedir progestan fitili kullanmayı unutuyorum 😔😔😔 bisey olur mu ya offf çok morelim bozuldu. 😔😔😔
Canım aksatmamaya çalış olur mu, o fitiller bebeğinin tutunmasını kolaylaştırıyor öyle düşün bebişin için kullanıyorsun, yatakodasında başucuna koy ben öyle yaptım yatarken gözüme batıyor unutmak mümkün olmuyor😉

Çok teşekkür ederim 🤗 belki de hayırlısıyla adet olsaydım ohh be diyecektim 🙈nasibimizin peşinde koşuyoruz bakalım nasıl eder rabbim 😍güzel şeyler olsun bizler için aşılama azda tutma var deseler o azların içine girenler oluruz inşallahh 🙏🏼
Canım günaydin hiç üzülme nolur🙏🙏benim aşılamam tutmadı bu ay.cok üzüldüm ama parmağımda dolama çıktı enfeksiyon vardı antibiyotik kullanmasam parmağımdan olacaktım.hamile kalsaydım ilac kullanamayacaktim.bizim olmadi diye üzüldüğümüz herseyin arkasında bir hayır var 🌸🌹

R rcannnn benim aşılama Hazirana kaldı burayı görüyorum ama gelemedim üzülüyorum inşallah haziran nasip olur. Kapanma vurdu beni doktor zaten adetin ne zamana gelir girmeyelim dedi bende girmedim eşim yok ya zorlanır gelmeye yasak da zaten dedim. 👍 Geç olsun temiz olsun diyorm. Adet görmem için ilaç verdi bana 🤔şimdi başladım bir yandan da adet söktürücü masajı yapıyorum. Seni merak ediyorm bir yandan naptın nasılsın durumun? Girip okuyamadım msjları 😏hastanedeydim kaç gündür ondan 🙈tüpe geçiyor musun şimdi sen?
Canim bu arada bende bu sefer devlete gideceğim.yarin randevum var.kapanma dolayısıyla tedaviler iptal ediliyor mu bilgin var mı

Kızlar bugün hastaneye geldim. Yasaklar boyunca tedavilere ara vermişler. Doktor da aşılama ve tüp Bebekden sonra 2 ay ara veriyoruz. Kendi kendimize kaldık artık

Benimde yarın randevum vardi 9 eylül üniversitesinde şimdi aradım. Boşu boşuna hem yol gidip hem üzülmeyeyim diye. Tedaviler iptal olmadı. Eger iptal olursa arar haber veririz dediler

Merhaba hanımlar şimdi hastanedeyim ve psikolojik olarak hepimizin ne kadar zorlandığını her gelişimde daha iyi anlıyorum. Çevremdeki insanlardan gizli bir şekilde hastaneye gelmem , Sekreterin sıra verirken her defasında kaç haftalık diye sorması, Etrafta ki imrenerek baktığım hamile hanımlar , Koridordan gelen bebek sesleri, yanımda verilen beşik cibinlik reflü yatağı vb siparişler. Rabbim hepimize sağlık sabır versin hepimiz biran önce dileğimize kavuşuruz inşallah 🙏🌸

Merhaba hanımlar şimdi hastanedeyim ve psikolojik olarak hepimizin ne kadar zorlandığını her gelişimde daha iyi anlıyorum. Çevremdeki insanlardan gizli bir şekilde hastaneye gelmem , Sekreterin sıra verirken her defasında kaç haftalık diye sorması, Etrafta ki imrenerek baktığım hamile hanımlar , Koridordan gelen bebek sesleri, yanımda verilen beşik cibinlik reflü yatağı vb siparişler. Rabbim hepimize sağlık sabır versin hepimiz biran önce dileğimize kavuşuruz inşallah 🙏🌸
Söylediklerine kelimesi kelimesine katılıyorum ve her gittiğimiz de eşime artık karnımdan bakılma evresine geçelim ben çok yoruldum diyorum 😢😢

Arkadaslar merhaba bısey sorucam eslerınıze vıtamın neler kullandınız acaba?dr esıme proxymen verdı kullanan var mı?

R rcannnn benim aşılama Hazirana kaldı burayı görüyorum ama gelemedim üzülüyorum inşallah haziran nasip olur. Kapanma vurdu beni doktor zaten adetin ne zamana gelir girmeyelim dedi bende girmedim eşim yok ya zorlanır gelmeye yasak da zaten dedim. 👍 Geç olsun temiz olsun diyorm. Adet görmem için ilaç verdi bana 🤔şimdi başladım bir yandan da adet söktürücü masajı yapıyorum. Seni merak ediyorm bir yandan naptın nasılsın durumun? Girip okuyamadım msjları 😏hastanedeydim kaç gündür ondan 🙈tüpe geçiyor musun şimdi sen?
Yaa ertelendi mi? Canım sağolsun hem belki gerek bile kalmaz belli mi olur? İnş sağlıcakla adetinin olursun o da ayrı düşünce varya gecikince. Benim bugün 12.gün yarın sabah erken gebelik testi yapacağım ama hiç umudum yok çünkü adet döngümü yaşıyorum dilerim ben yanılırım. 9 Eylül üniv hastanesine karar kıldık eşimle 3 aşılama istedikleri için. Rapor alayım bari 3. Aşılamayı orda yapacağım. Ama bu adet değil sonraki adet dediler. O yüzden dinlenme moduna geçeceğin. Peki arı sütü kullanıyorum demişsin sen ni eşin mi? Acaba dinlenme ayında takviye olarak eşim için alsak mı diye düşünüyorum çünkü 2.aşılamada değeri baya düştü. Ne önerirsin ve sen nereden aldın?

Arkadaslar merhaba bısey sorucam eslerınıze vıtamın neler kullandınız acaba?dr esıme proxymen verdı kullanan var mı?
Onu kullanmadık ama bu ay için düşünüyoruz hız, hareketlilik ve libidoyu artırıyormuş. Yanında fertyl gibi bir ilaçla destekleyen de var tek başına veren de. Sizde günde 2 defa mı önerildi

Banada telefonda aynı dediler, bugün hastaneye geldim bayram tatili filan araya giriyor o yüzden yapmayacağız dedi. Ama sizin en azından testler filan yapar onlar aradan çıkar
Benimde yarın randevum vardi 9 eylül üniversitesinde şimdi aradım. Boşu boşuna hem yol gidip hem üzülmeyeyim diye. Tedaviler iptal olmadı. Eger iptal olursa arar haber veririz dediler

Banada telefonda aynı dediler, bugün hastaneye geldim bayram tatili filan araya giriyor o yüzden yapmayacağız dedi. Ama sizin en azından testler filan yapar onlar aradan çıkar
Aynen bu ay tedavi için demişlerdir. Bana da bayramdan sonra arayın bir sonraki adet tarihinize randevu vereceğiz dediler

Ay içimi rahatlattın arkadaşım çok sağol🌸🌸

Aynen bu ay tedavi için demişlerdir. Bana da bayramdan sonra arayın bir sonraki adet tarihinize randevu vereceğiz dediler
Ben ilk defa geleceğim dedim canim. Siz gelin ertelenmedi tedaviler dedi bana ya.ama yine muallakta kaldım. Hic olmazsa ön görüşme yaparız artık napalm.ben hiç ara vermek istemiyorum. Zaman geçtikçe daha da üzülüyoruz😔😔😔

Ben ilk defa geleceğim dedim canim. Siz gelin ertelenmedi tedaviler dedi bana ya.ama yine muallakta kaldım. Hic olmazsa ön görüşme yaparız artık napalm.ben hiç ara vermek istemiyorum. Zaman geçtikçe daha da üzülüyoruz😔😔😔
Hayır tabiki de git. Keşke bu adette ön görüşme de olsa beni de alsaydılar. Muayene etsin evraklarına baksın planlama yaparlar en azından o bile insanı rahatlatıyor. Sen yarın güzelce git canım 🙏

Yaa ertelendi mi? Canım sağolsun hem belki gerek bile kalmaz belli mi olur? İnş sağlıcakla adetinin olursun o da ayrı düşünce varya gecikince. Benim bugün 12.gün yarın sabah erken gebelik testi yapacağım ama hiç umudum yok çünkü adet döngümü yaşıyorum dilerim ben yanılırım. 9 Eylül üniv hastanesine karar kıldık eşimle 3 aşılama istedikleri için. Rapor alayım bari 3. Aşılamayı orda yapacağım. Ama bu adet değil sonraki adet dediler. O yüzden dinlenme moduna geçeceğin. Peki arı sütü kullanıyorum demişsin sen ni eşin mi? Acaba dinlenme ayında takviye olarak eşim için alsak mı diye düşünüyorum çünkü 2.aşılamada değeri baya düştü. Ne önerirsin ve sen nereden aldın?

Evet hep bir erteleme yolunda oluyorum inşallah nasip o yolda gerçekleşir de 🤗artık geç olsun temiz olsun diyorum. 👍
Arı sütü bal polen ben kullanıyorum canım vitamin takviyesi eşine Koenzim Q10 onu öneririm bir bak araştır bire bir diyorlar sprem kalitesi arttırmak için 😏aşılama arası başlamadan alsın kullandır. 😊İşe yarayacak bence.

Canim bu arada bende bu sefer devlete gideceğim.yarin randevum var.kapanma dolayısıyla tedaviler iptal ediliyor mu bilgin var mı

Yok canım iptal olmuyor da benim doktorm biraz yoğundu bende ramazan diye yasak arası istemedim eşimde olmuyordu ya ona da eziyet olacaktı zaten birde ilaç kullanıyorum adetim gelmesi zaman alacak 🙈 devlet çok kalabalık çoook sanırsın herkes doğuruyor. Benim doktoruma rekabet çok bana haziran deyince kırmak da istemedim hem hızlı olsun bitsine gelmesin hem çıksın ramazan dedim. Benden aşılama için sadce ikametgahımı istedi doktorm 🙄başka nasıl ilerliyor bilmiyorm bu iş 🤔

Hanımlar bir sorum olacak 🥰 Aşılamadan sonra 2 gün yattim ama kendimi yattikca hasta gibi hissediyorum yatmak zorunlu mu 🤔

X