Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Süt Maydanoz Buharına Oturup Hamile Kalınır mı?
Süt ve maydanoz buharı rahim bölgesini temizleyen, hamile kalmayı kolaylaştıran bir yöntemdir. Süt maydanoz buharı ile hamile kalan pek çok kişi vardır. Ünlü sanatçı Ebru Destan’da yazdığı kitabında bu yöntemden hamile kaldığını bildirmiştir.

Vücutta bakteri, virüs ve mantar gibi etkenlerin çoğalıp hastalığa yol açmasına enfeksiyon adı verilmektedir. Enfeksiyon sebepli meydana gelen hastalıklar bulaşıcıdır. Bulaştığı zaman vücutta büyüyüp yayılmaktadır. Vücutta rahimde bulunan enfeksiyonlar vücutta olumsuz etki bırakabilir. Kişi adet döneminde çok sancı yaşayabilir ve cinsel ilişki esnasında ağrıya yol açabilir. Rahimde enfeksiyon olan kişinin gebe kalması zorlaşır ayrıca enfeksiyon gebelikte düşük veya dış gebeliğe yol açabilir. Ek olarak vajinada ağrı, kaşıntı ve kızarıklığa neden olabilir. Rahimde enfeksiyon olması durumunda süt ve maydanoz buharı kürünü uygulayabilirsiniz. Bu kür sayesinde birçok kadında üstte saydığımız problemler ortadan kalkacaktır ve cinsel hayat yoluna girecektir.

Süt ve maydanoz buharı kürü vücuttaki enfeksiyonu kurutmaya yardımcı bir yöntemdir. Bu yöntem adet dönemini düzenler, rahimdeki enfeksiyonu giderir, rahimdeki tüplerin açılmasında etkili rol oynar. Rahimde enfeksiyon sebebiyle gebe kalamayan kadınlar bu kür sahesinde gebe kaldıklarını söylemektedir.

Bu uygulamayı adetin bittiği günden itibaren 4-5 gün boyunca yani yumurtlama gününe kadar yapılmalıdır. Haftada 2 kere yapılır. Yumurtlama döneminde bırakılır.
Bir tencereye yarım kilo süt koyun. Sonrasında sütün içine bir demet maydanozu doğrayın ve kaynatın. Kaynayan sütü ocaktan alın ve başka bir kaba boşaltın. Sonrasında belden aşağı kıyafetlerinizi çıkarın. Sonra bacaklarınıza bir çarşaf veya battaniye sarıp çömelin. Sonrasında süt ve maydanoz buharının genital bölge ve içerisine gelmesini sağlayın. Bu yöntem sayesinde rahimdeki enfeksiyonlar geçecektir. Bu işlemi gün içinde birkaç kez tekrarlayın. En az 2 gün işlemi yaptıktan sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Süt ve maydanoz kürü uygulanırken dikkat edilmesi edilmesi gereken nokta üşütmemektir. Bunun için alt bölge oldukça sıcak tutulmalıdır.

Yapısal yapışıklık vs var ise açmaz zaten. Ama diyelim bu ay enfeksiyon geçirdin tüplerde kaldı Mesala onu açar
Enfeksyonu soyledim zaten 😊 ben tıkalı tüpten bahsediyorum veya yapışık onlarda işe yaramaz ben kullanmadan once cogu yerdi tikali tupu actigini okumustum ondan belirttim🌸

Anladım canım detaylı muayene olarak aklımda bakalım. Eşinin değerleri düzeldi ama senin amh mı düşük?
Duzeldi canim cok sukur , benim amh cok düşük değil aslında regl zamani folukul sayimi da yaptılar Semra hoca normale göre belki 2 tane daha az diyebilirim gayet iyi sag sol dedi
amh testinde azalmaya başladığı cikiyor ama galiba yas dolayısıyla suan bir sıkıntı olmayacağını söyledi amh 1.0 di eylulde simdi tekrar baktırdım cok merak ediyorum ne kadar olmus.

Enfeksyonu soyledim zaten 😊 ben tıkalı tüpten bahsediyorum veya yapışık onlarda işe yaramaz ben kullanmadan once cogu yerdi tikali tupu actigini okumustum ondan belirttim🌸
Her yolu deniyoruz, boş duramıyoruz, bir şeyler vesile olacak ama hangisi bilmiyoruz 🙂 Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah 🙏

1.5 seneye yaklasti bizimde 🤦‍♀️ cok zor boyle beklemek bakalm Rabbim su mubarek ayda hepimize nasip etsin🌸
Amin inşallah canım, sende bunu yap

IMG-20210423-WA0021.jpg

Canım yumurtlama olmadan önce yapılıyor. Ya regl olurken yada bittikten sonra, biraz araştırma yaptım bir kaç tane uygulama şekli var hangisi mantıkliysa onu denemeyi düşünüyorum , rahmin içini temizliyor, tüplerde bir tıkanıklık vs var ise onları açıyor, sütle maydanozu kaynatıp buharına oturuyorsun o şekilde. 1 aylik beklemede boş durmak da istemedim 🙂
İçmeli olsaydı iyi iş ama oturma diyince bi korktum 😁😁 gerçi ben yoğun çalışıyorum çok zor öyle şeyleri yapabilmem bakalım beklemede oldugum için çok dikkat ediyorum bir şey yapmıyorum, arada bağışıklıgım için ve covidden koruyor die propolis de alıyordum onu da bıraktım

Ben de bayağı yattım aşılamadan sonra ama bir hafta sonra kan tahlilinden sonra tutmadı deyip kalktım bahar temizliği kadar ağır bir temizlik yaptım ama tutunacak bebiş tutunuyormuş yani. Sen kendini çok yorma ama sürekli yatmanın da bir anlamı yokmuş yani
Canım ilk hafta değerin kaçtı ve sonra kaça yükseldi acaba

Eklentiler

• F3B8224E-B26A-4750-9619-E621E6AF1AD9.png
    F3B8224E-B26A-4750-9619-E621E6AF1AD9.png
    324,9 KB · Görüntüleme: 20
Adı ne acaba bir de önceki değeri kaçtı eşinizin yüzdesi çok iyi olmuş
Yüzde 32 ydi canım hatta son verdiği tahlil de yine kullanıp verdi aşağıya bıraktım toplam 83 ileri hareket 65 çıkmış

Eklentiler

• 604E0C69-2B89-4FF0-A1E1-6C0E408000D8.jpeg
    604E0C69-2B89-4FF0-A1E1-6C0E408000D8.jpeg
    34,5 KB · Görüntüleme: 23
Hanımlar bana bu defa femera ilaç verdi yumurta geliştirme büyütme için 165 TL de fiyatı var. Yarın başlayacağım kullanmaya sizlerden daha önce kullanan oldu mu acaba ?

X