Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım günaydin hiç üzülme nolur🙏🙏benim aşılamam tutmadı bu ay.cok üzüldüm ama parmağımda dolama çıktı enfeksiyon vardı antibiyotik kullanmasam parmağımdan olacaktım.hamile kalsaydım ilac kullanamayacaktim.bizim olmadi diye üzüldüğümüz herseyin arkasında bir hayır var 🌸🌹

Hani bir laf var bende üzülecek yürek de kalmadı diye bundan iki ay önce öyleydim 😏takardım şimdi İstesem de böyle çok uzun sürmüyor tam şu zirvedeyken hamiş kalsam da 😁hayırlısıyla 😝
Tek bir gerçek var üzülsende yıkılsanda senin olan birgün senin olacaktır sadce dua sabır edip üzüntüleri uzatmadan kısa kesip tekrar yeniden diyerek devam etmeliyiz 😍🤗

Ben yatmadım canım aşılama günü dinlendim o kadar ertesi gün iş temposuna devam ettim 9. Günüm bugun sabırla bekliyorum.
Yani bana doktor birsey soylemedi yatmakla alakali ama cevremdekiler ve buradaki arkadaslar 1 hafta yatilmasi lazim falan dedi 2 gundur yatiyorum ama bugun hasta giviyim valla 😂

Kızlar, maydanozla süt kürünü uygulayan oldu mu ? Baya faydasını gören varmış,
Yazılan her şeyi duymuş ya da okumuştum ama ben bunu ilk defa duydum maydanoz ve adaçayı düşük yapar die kayınvalidem uyardı hatta. Gerçekten ne faydası varmış maydanoz süt kürünün merak ettim açıkcası

Hanımlar bir sorum olacak 🥰 Aşılamadan sonra 2 gün yattim ama kendimi yattikca hasta gibi hissediyorum yatmak zorunlu mu 🤔
Ben de bayağı yattım aşılamadan sonra ama bir hafta sonra kan tahlilinden sonra tutmadı deyip kalktım bahar temizliği kadar ağır bir temizlik yaptım ama tutunacak bebiş tutunuyormuş yani. Sen kendini çok yorma ama sürekli yatmanın da bir anlamı yokmuş yani

Yazılan her şeyi duymuş ya da okumuştum ama ben bunu ilk defa duydum maydanoz ve adaçayı düşük yapar die kayınvalidem uyardı hatta. Gerçekten ne faydası varmış maydanoz süt kürünün merak ettim açıkcası
Enfeksyon varsa ona iyi geliyor ve bazilarina gore tüpler tikaliysa onu aciyormus ama tuoleri actigini sanmiyorum ben 😄

Ben de bayağı yattım aşılamadan sonra ama bir hafta sonra kan tahlilinden sonra tutmadı deyip kalktım bahar temizliği kadar ağır bir temizlik yaptım ama tutunacak bebiş tutunuyormuş yani. Sen kendini çok yorma ama sürekli yatmanın da bir anlamı yokmuş yani
Cok tesekkurler 🥰😍 orasi oyle gerci nasibimizde varsa hoplasakta zıplasakta olur 😄

Evet hep bir erteleme yolunda oluyorum inşallah nasip o yolda gerçekleşir de 🤗artık geç olsun temiz olsun diyorum. 👍
Arı sütü bal polen ben kullanıyorum canım vitamin takviyesi eşine Koenzim Q10 onu öneririm bir bak araştır bire bir diyorlar sprem kalitesi arttırmak için 😏aşılama arası başlamadan alsın kullandır. 😊İşe yarayacak bence.
Doğrudur hatta kullandığım folik asit in içinde de var. Daha önce proxeed plus kullandı içinde o dahil birçok içerik vardı baya da iyi geldi. Ama sürekli idrara götürüyordu onu rahatsız hissetti. O yüzden başka takviye arayışındayız 😔 Dediğin gibi geç olsun temiz olsun diyoruz artık

Devlette durum ne bilmiyorum ama özel klinikler tedavilere devam ediyor şehirler arası izin belgesi de veriyorlar e devlet üzerinden

Doğrudur hatta kullandığım folik asit in içinde de var. Daha önce proxeed plus kullandı içinde o dahil birçok içerik vardı baya da iyi geldi. Ama sürekli idrara götürüyordu onu rahatsız hissetti. O yüzden başka takviye arayışındayız 😔 Dediğin gibi geç olsun temiz olsun diyoruz artık
Anladım canım benm dediğimde araştır içine gelirse bak değişiklik bazen iyidir 😊ayrıca yok öyle kaşlar düşmüş emojiler 🤗bizim o emojilerle işimiz yok çok moral çook enerji lazım 😝yanlız değilsin hep birlikte aşacağız bu yolları biizm imkansız değil unutma 🙏🏼

Devlette durum ne bilmiyorum ama özel klinikler tedavilere devam ediyor şehirler arası izin belgesi de veriyorlar e devlet üzerinden
Ben ilk defa devlete gideceğim. Özelin rahatlığını arayacağız o zaman🤗

Canım yumurtlama olmadan önce yapılıyor. Ya regl olurken yada bittikten sonra, biraz araştırma yaptım bir kaç tane uygulama şekli var hangisi mantıkliysa onu denemeyi düşünüyorum , rahmin içini temizliyor, tüplerde bir tıkanıklık vs var ise onları açıyor, sütle maydanozu kaynatıp buharına oturuyorsun o şekilde. 1 aylik beklemede boş durmak da istemedim 🙂

X