Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım merhaba iğne konusunda bana bilgi berır misin ne kadar kullandın sonuclar nasıl oldu 😊
Benım klomenle 3. Ayım eger bu ayda hamıle kalamazsam doktor iğneye gecıcez 2.asılama yaparız dedı ilk asılamam tutmadı😔hersey cok guzelken
Adetin ikinci günü başlandı bana ilk doz 75 4 gün sonra 100 e çıkardık 10 gün kullandım ve bayağı yumurta gelişti etkili bir ilaç gonalf igne

Yok canım bana hiç bir zaman pcos tanısı konmadı öyle bir durumum olmadı bu zamana kadar. Normalde yumurtlarım da sağlıklı oluşup çatlıyormuş 21.gün progesteron bakıldı. Eşim desen çok şükür herşeyi çok yüksek bi tek sağ tüpüm kapalı işte sorun olarak
Pcos da yoksa çok çok iyi kapalı tek tüp engel değil gönlünü ferah tut yumurtalama takip edilirse inşallah olur bu defa 🤲 hepiniz dualarımdasiniz 😘

Sen ne zaman yapacaksın testi canım inşallah senin de olacak tüp bebeğe felan gerek kalmayacak bana öyle geliyor inşallah doğru doğuyordur içime inşallaaaahh
Kız İnş içine doğru doğmuştur :KK43: testim bugün kargo ile geldi. Erken gebelik testi ile yarın sabah 13.gün olarak yapacağım. Bence ak mı kara mı belli olur. Benim hiç umudum yok. Ama eşim çok umutlu. İnş inş inş ❤️ olmadıysa da yola devam edeceğiz napalım vazgeçmeyeceğiz

Adetin ikinci günü başlandı bana ilk doz 75 4 gün sonra 100 e çıkardık 10 gün kullandım ve bayağı yumurta gelişti etkili bir ilaç gonalf igne
Anladım canım iğne ücretlerinı de belırtırsen cok sevınırım bır de herkes 10 gun mü kullanıyor benım hıc bılgım yok insallah ben de de işe yarar. Klomenle 2 yumurtam olusuyordu sanırım vucut alıstı bu sefer bır tam olgun bır kucuk yumurta oldu doktorum da iğnenın daha etkılı oldugını soyluyodu

Çook şükür canım seninde acele edeceğin bir durum yok o zaman. Umarım güzel sonuçlar alırsın🥰🌸
Ayyy inanilmaz bir mucize oldu ya şoktayım cok mutluyummmm 😍😍 Kizlar ya benim ilk amh testim lab sorun var di ya da bu konu üzerine cok araştırıp kurler ve beslenme düzeni yapmistim o.mu etkili oldu anlamadım ama Biruni uni laboratuvar inde test yaptırmıştjm dun sonuc amh degerim 2.13 cikti inanamiyorum rabbime sukur 😍😍😍

Anladım canım iğne ücretlerinı de belırtırsen cok sevınırım bır de herkes 10 gun mü kullanıyor benım hıc bılgım yok insallah ben de de işe yarar. Klomenle 2 yumurtam olusuyordu sanırım vucut alıstı bu sefer bır tam olgun bır kucuk yumurta oldu doktorum da iğnenın daha etkılı oldugını soyluyodu
Ben raporlu aldım gonalf 900 iğneye 400 küsur TL verdim raporsuz 1000 TL'den fazlaydı 900luk olan. Herkes tam 10 gün kullanmıyor kişiye göre değişiyor doktor seni iğneyi kullanmaya başladıktan 3 veya 4 gün sonra çağırıp yumurtanın gelişmesine bakıyor dozu arttırmak gerekiyorsa artıyor sonra tekrar ne zaman gelmen gerektiğini söylüyor ben 3defa gitmiştim iğneyi kullanırken kontrole

Kız İnş içine doğru doğmuştur :KK43: testim bugün kargo ile geldi. Erken gebelik testi ile yarın sabah 13.gün olarak yapacağım. Bence ak mı kara mı belli olur. Benim hiç umudum yok. Ama eşim çok umutlu. İnş inş inş ❤️ olmadıysa da yola devam edeceğiz napalım vazgeçmeyeceğiz
Hadi inşallah.. güzel ömrün boyunca hatırlayacağın bir sabah olur yarın sabah çift çizgili 🤲🤲🤲🤲😍

Ayyy inanilmaz bir mucize oldu ya şoktayım cok mutluyummmm 😍😍 Kizlar ya benim ilk amh testim lab sorun var di ya da bu konu üzerine cok araştırıp kurler ve beslenme düzeni yapmistim o.mu etkili oldu anlamadım ama Biruni uni laboratuvar inde test yaptırmıştjm dun sonuc amh degerim 2.13 cikti inanamiyorum rabbime sukur 😍😍😍
Ayyyy çok güzel 👏👏 arttırmışsın demek ki bebiş olmayı bekleyen yumurtalar var içinde annesine umut olacak 😍😘 çok sevindim canım

Ayyyy çok güzel 👏👏 arttırmışsın demek ki bebiş olmayı bekleyen yumurtalar var içinde annesine umut olacak 😍😘 çok sevindim canım
Canimm coook tesekkur ederim oyle rahatladım oyle üstümden yuk kalktı ki rabbime sukur olsun ben bu yuzden 10 aydır kendimi mahvetmistim hayatimi zindan etmiştim hemen olsun diye denemediğim sey kalmamıştı ama simdi sakince bekleyebilirim olursa olur Allahin izniyle rabbime sukur ne dicemi bilmiyorum 🤲🤲🤲😍😍

Yaaaa😍😍 ama bu haber şahane🥰🥰 çok sevindim canım gözünaydın artık için dahada rahat olur olmaması için hiçbir sebep yok🤗🤗🤗

Hanımlar benim adetime beş gün kaldı geçen perşembe günü aşılama oldum. Şuan belim çok ağrıyor kırılacak gibi. Ve her iki kasığım şişmiş gibi yürürken rahatsız oluyorum bu durumu yaşayan ve bilgisi olan var mı

Yaaaa😍😍 ama bu haber şahane🥰🥰 çok sevindim canım gözünaydın artık için dahada rahat olur olmaması için hiçbir sebep yok🤗🤗🤗
Yaa çook sevindim canım çoook teşekkür ederim şükür olsun sanki hamilelik haberimi aldım ama hep diyordum zamanla yarışıyorum yurtdışında yaşıyoruz türkiyeye her an gelemiyoruz hemen yapalım her şeyi yapalım diye eşimide kendimide strese sokuyordum şimdi rabbime şükür sabırla sukunetle eşime de hayatı zehir etmeden bekleyeceğim zaten nasip tüp bebekse oraya gideriz ama arrık ruhen kalbimi kafamı özgürlüğe uğurluyorum 🤣

Yaa çook sevindim canım çoook teşekkür ederim şükür olsun sanki hamilelik haberimi aldım ama hep diyordum zamanla yarışıyorum yurtdışında yaşıyoruz türkiyeye her an gelemiyoruz hemen yapalım her şeyi yapalım diye eşimide kendimide strese sokuyordum şimdi rabbime şükür sabırla sukunetle eşime de hayatı zehir etmeden bekleyeceğim zaten nasip tüp bebekse oraya gideriz ama arrık ruhen kalbimi kafamı özgürlüğe uğurluyorum 🤣
Canım çok çok çok mutlu oldum amh yükselmesine. Sağlıcakla olsun güzel güzel vakitlice olgunlaşsınlar ve içlerinden birileri sana yavru olsun ❤️❤️

Canimm coook tesekkur ederim oyle rahatladım oyle üstümden yuk kalktı ki rabbime sukur olsun ben bu yuzden 10 aydır kendimi mahvetmistim hayatimi zindan etmiştim hemen olsun diye denemediğim sey kalmamıştı ama simdi sakince bekleyebilirim olursa olur Allahin izniyle rabbime sukur ne dicemi bilmiyorum 🤲🤲🤲😍😍
Gerçekten çok çok çok çok sevindim canım🙏🙏🙏 🌸🌸🌸 Allah bundan sonra hep güzel haberler almani nasip etsin inşallah ben bile böyle mutlu oldum seni düşünemiyorum.her yeni gün yeni umut oluyor bize. Gelişim için tebrik ederim daha nice mutlu haberlerin olsun 🤲🤲🤲🌹🌸

Canım aksatmamaya çalış olur mu, o fitiller bebeğinin tutunmasını kolaylaştırıyor öyle düşün bebişin için kullanıyorsun, yatakodasında başucuna koy ben öyle yaptım yatarken gözüme batıyor unutmak mümkün olmuyor😉
Evet canım biliyorum. Hic unutmazdim aslinda nasıl böyle bi gaflete kapıldım bilmiyorum. Benimde yatakodasinda aynanin onunde duruyor ama oldu iste. GeÇen ay saati saatine almıştım. Tutunmayinca tutunmuyor işte. 😔😔 Alarm kurucam şimdi olmicak böyle. Sağol yavtum cevap verdiğin için.😊😊 Sende durum nedir??

Evet canım biliyorum. Hic unutmazdim aslinda nasıl böyle bi gaflete kapıldım bilmiyorum. Benimde yatakodasinda aynanin onunde duruyor ama oldu iste. GeÇen ay saati saatine almıştım. Tutunmayinca tutunmuyor işte. 😔😔 Alarm kurucam şimdi olmicak böyle. Sağol yavtum cevap verdiğin için.😊😊 Sende durum nedir??
Neden olmasın canım benim saat kur tabiki çok mantıklı 😁 ne demek yardımcı olabileceğim her konuda yazarım, bilmiyorum 9. Gündü bugün ufak tefek ağrılarım oluyor ama ya ilaçlardan ya da bebişlerden olabilir diye düşünüyorum. Açıkcası meraktan ölüyorum yarın akşam iş çıkışı kan vericem evimize yakın hastaneye ön tespit olsun diyorum😁😁 birde pzt günü test yaptım belli belirsiz 2. Çizgi var dedim arkadaşıma attım ya kendimizi kandırdık var die ya da var bilmiyoruz beklemedeyiz şuan😁😁

Senin gebelik bu ay femara ile mi oldu canım kaç yumurtan oluştu. Benim sağ tüpüm kapalı olduğu için yumurtanın nerde kaç tane oluştuğu o kadar önemliki. Tıkalı olan tarafta oluşursa zaten hepsi boşa gidiyor
Benim de sol tüpüm tıkalı ama doktorum aşılamada çok da önemli olmadığını söylemişti. Diğer taraftan girip yine dölleyebilirmiş yumurtayı. Hatta boyle gebelik elde ettiği hastaları da varmış.

Benim de sol tüpüm tıkalı ama doktorum aşılamada çok da önemli olmadığını söylemişti. Diğer taraftan girip yine dölleyebilirmiş yumurtayı. Hatta boyle gebelik elde ettiği hastaları da varmış.
Tek tüple hamile kalan kişi sayısı çok evet ama Mantıksal olarak tüp kapalıysa o tarafta oluşan yumurtaya ulaşması çok zor diye biliyorum benim doktorum kapalı tarafta oluşursa işlem yapmam bi faydası olmaz dedi hatta burda da çok okudum topikte kaç ay doğru tarafta oluşmasını bekleyen bayanlar varmış.

X