Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bu arada ben burada yeniyim, bazen yazdıklarımda yanlışlık oluyor, yada yanlışlıkla alakasız başka kişilere cevap yazabiliyorum affedin nolur

Bu arada ben burada yeniyim, bazen yazdıklarımda yanlışlık oluyor, yada yanlışlıkla alakasız başka kişilere cevap yazabiliyorum affedin nolur
Canim hosgeldin Estağfurullah öyle şey mi olur sana da Allahim sag salim evlat nasip etsin inşallah sağlıkla huzurla

Ben bi sayfaya girmişim bende yeni sayılırım. Kendi kendime bisey sormuşum sonra kendime cevap yazmışım hahahaha

hepimiz aynıyız galiba

Ben bu semptomlarınızın devam ettiği takdirde mutlaka hastaneye gitmeniz gerektiğini düşünüyorum

Ama ya değerim artmazsa hemde nasıl yapacağımı bilmiyorum ki
Sen kendine güzel bak hic kötüyü düşünme canim Allah nasip ederse sag salim sağlıklı bebegini kucağına alacağın zamanı dusun. İlk kalp atışını duyacağınız zamanları düşün. R rcannnn nasıl yapılacağını biliyordur :)

Teşekkür ederim canım, hoşbuldum

İnsAllah o zamanlara gelirim birisi değerine biraz düşük gibi dedi de

Off ne güldüm yaa

Kızlar bende yeniyim nerden yazacağımı bilemedim bende 7 nisanda aşılama yaptırdım bugün 9 Günğm dayanamadım test yaptım 3 62 cıktı sizce bu değer yukselir mi

Kızlar bende yeniyim nerden yazacağımı bilemedim bende 7 nisanda aşılama yaptırdım bugün 9 Günğm dayanamadım test yaptım 3 62 cıktı sizce bu değer yukselir mi
Canim bence yükselir, nerdeyse 5 gün kala test yapmışsın ve deger gayet cikmis

Canim peki kaçıncı gün başladı belirtilerin
6. Gün 3 dk kaadar aşırı kasık ağrım oldu aslında o günden sonra hep hamile olduğumu anladım ama kendime konduramadim iki buçuk senedir negatif olunca inanamiyir insan hayla inanamıyorum 8 yada 9. Gün gaz başladı ve 10. Gün göğüs ucum da hafif sızlama hissettim bir sonraki gün arttı ve bugün göğsümde ağrı hissediyorum kolum üstüne falan gelince bu şekilde oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…