Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
3 ünde yaptırdım sevinsem mi üzülsemmi bilemiyorum değer düşük galiba
Ama 14. gün oluyor neden düşük olsun ki? Benim yengemin adeti 1 gün geçti (ovulasyon 17.gün) 37 çıkmıştı. Hiç üzülme. Artışın sağlıklı olursa hiçbirşey takılma. Ptesi de kan ver 2 kat ı çıkar inşallah

Yok kuzum bu sabahta salak gibi umut edip test yaptim çıkmadı
Bundan 1 yıl sonra inşallah hepimiz
Yok kuzum bu sabahta salak gibi umut edip test yaptim çıkmadı
Yarım kaldı yazarken, bundan 1 yıl sonra hepimiz bu yazışmalarımızı okurken tebessüm ederiz ve bebişlerimize sarılırız inşallah, umudunu kaybetme

Allah razı olsun emek verip burlara yazıyorsunuz ya ben sabahtan beri nöbetteyim adet olmak üzereyim ama yinede belki düşük tür diye yaptırıyım dedim iki yıldır hasret olduğum şeyi gördüm. Allah nasip ederde pozitif olursa ne yaprım bilmiyorum. Bana umut verdiniz ya allah da sizi hiç ummadığınız yerden çiçeklendirsin hiç tanımadğım güzel insanlar. Bizleri ancak bu yoldan geçenler anlar.

Bundan 1 yıl sonra inşallah hepimiz

Yarım kaldı yazarken, bundan 1 yıl sonra hepimiz bu yazışmalarımızı okurken tebessüm ederiz ve bebişlerimize sarılırız inşallah, umudunu kaybetme
Allahimmm insallah duy sesimizi artik aglamaktan ses kalmadi nereye kadar beklicez kac sene beklicez kac kisiye laf anlatmaya calisicaz kac ortamda moralimiz bozulacak

Ben de pozitif olduğunu düşünüyorum, doktorlarımız aşılamadan sonra da ilişki öneriyor, belki sonrasında tutmuştur, geç döllenme olmuştur, yüreğini ferah tut, sonucun hızla artar inşallah

Allahimmm insallah duy sesimizi artik aglamaktan ses kalmadi nereye kadar beklicez kac sene beklicez kac kisiye laf anlatmaya calisicaz kac ortamda moralimiz bozulacak
O herşeye karışan, üzerlerine vazife olmadığı halde hamile misin diye sorup duran insanlar doğum yaptıktan sonra buhar olup uçuyorlar, sanki gelip yardım mı edecekler, sen onları hiç kafana takma, Allah sağlık versin, her ay beklemek çok zor biliyorum ama ne kadar üzülürsen hormonlar o kadar etkileniyor, lütfen en az üzüntüyle geçirmeye çalış bu dönemi, en yakın zamanda hayırlısıyla güzel sonuç alırsın inşallah

Allah razı olsun cok sagol guzel insan

Gebelik olduğu ihtimali çok yüksek diye düşünüyorum çok sevindim değeriniz sağlıkla artsın inşallah

Pozitif bile olsa insan inanamıyor değil mi Bi yanlışlık da olabilir bile diyebiliriz Düşünün o kadar uzun zaman bekliyoruz. Bu ay planlayıp aynı ay yada 2 ayda gebe kalanlara çok özeniyorum Bence onlarında bilmedikleri birşey var. Şaşırmak Çünkü onlara göre değerlendiriyorsun oluyor ne var ki bunda mantığı varya olağanüstü şaşıracak ya da kendini inandıramayacak şey yaşanmıyor Ben inanıyorum ki gebesiniz ve bu sağlıklı bir şekilde ilerleyecek. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin Hazır olduğunuzda hikayenizi de bekliyoruz bu arada

Bu arada sizi tabloya eklememişiz yaş bat ve kaçıncı aşılamaydı sizin. Madem bu güzel haberi paylaştınız bizimle, belki bize de umut olursunuz

Amin inşallah canim. Nasıl duygulandım anlatamam. Sağlık çalışanısın sanırım.

Güzel gönlünüzden dökülenler için Allah razı olsun kanama olunca kendimden ümidi kestiğim için koştum oturdum hızlı hareket ettim ve progestanı bıraktım dün. Bu benim kendimce isyan edişimdi. Ama şimdi pişmanım nöbetteyim pazartesi baktırmam gerekiyor tekrar inşallah güzel haberler alırım sizle paylaşırım. Ve hep dualarımda olucaksınız. Sağolun hepiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…